18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polak w The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

jarao • 2014-02-15, 05:55
Przeglądając YouTube natknelem się na to :-D

Icap

2014-02-15, 21:42
nic dziwnego że mają o nas takie zdanie, ubrał się jak wieśniak, po twarzy widać, że z myśleniem ma niewiele wspólnego, i jeszcze daje się obrażać przez prowadzącego

majan

2014-02-15, 21:53
Mógł powiedzieć ,że nazywa sie
Łukasz Zimmerman

mika006

2014-02-15, 21:56
@hardowski
hipokryzja jest sportem narodowym polakow ,wiec ja trenuje nieprzerwanie

Javen

2014-02-15, 22:05
mika006 napisał/a:

@hardowski
hipokryzja jest sportem narodowym polakow ,wiec ja trenuje nieprzerwanie


On pisał o amerykanach, a nie o tobie, wszo :homer:

Icap napisał/a:

nic dziwnego że mają o nas takie zdanie, ubrał się jak wieśniak, po twarzy widać, że z myśleniem ma niewiele wspólnego, i jeszcze daje się obrażać przez prowadzącego


Amerykanie, w przeciwieństwie do ciebie, nie doszukują się w innych osobach elementów dzięki którym można by im doj***ć. Tacy jak ty generują złe stereotypy o Polakach, "zgnoić drugiego bo wyszedł przed szereg".

mika006 oraz Icap, staracie się pokazać "cebulowatość polaczków", a tak naprawdę to wy jesteście tego przykładem... Coraz więcej tego robactwa na sadolu, skąd żeście przyleźli?

Wittia

2014-02-15, 22:13
"...Poland! Haha, huehue, skąd ten pajac wytrzasnął ten kraj!?"- pomyślał pan hamburger. Tępe dzidy nawet nie wiedzą, że taki kraj istnieje a co dopiero, gdzie leży. Oni wyginą zaraz po ciapatych. A nasz "bohater" to ciota, bo pozwolił wyśmiać swój kraj.

Icap

2014-02-15, 22:15
@Javen
ale przepraszam bardzo, ewidentnie go obraża, pomijając wygląd, nie zachowuje się tak jak powinien, i nie wiem co ma wychodzenie przed szereg do tego

Javen

2014-02-15, 22:31
@Icap
Przeczytaj komentarze na YouTube, NIKT spośród prawie 170 komentujących nie napisał niczego złego o Polakach, jest nawet dyskusja o tym, że wcale nie wyśmiano Polski a raczej to, że koleś nie był "tutejszy".

jarao

2014-02-16, 01:09
tutencham napisał/a:

kłamczuszku wydaje mi sie ze zerznales to z joe a nie "natkneles" sie na to na jutubie


kristiano2222222222 napisał/a:

Przeglądałem youtuba przez joemonstera :)



Nie przeglądam joemonstera a ten filmik znalazłem jak przeglądałem profil na youtube tego programu :>

Crowley001

2014-02-16, 01:20
To jest smutne, a nie śmieszne.

ryzy.ryz

2014-02-16, 11:07
@mika006
No wiesz nie licząc prezydenta to nasz gramatyka jak i całą edukacja stoi na dobrym poziomie, tylko Ci w na wiejskiej nam staty obniżają :/

PaniczDrozder

2014-02-16, 12:11
może wam to uśmierzy trochę buludupy i wyjawię wam pewien fakt: w USA istnieje stereotyp "dumb polack", dlatego wywołało to salwę śmiechu, bo to był zwyczajnie dobry żart sytuacyjny o ironicznym zabarwieniu. Szczerze mówiąc to był jedyny moment, kiedy się śmiałem

brovski

2014-02-16, 18:04
Wittia napisał/a:

"...Poland! Haha, huehue, skąd ten pajac wytrzasnął ten kraj!?"- pomyślał pan hamburger. Tępe dzidy nawet nie wiedzą, że taki kraj istnieje a co dopiero, gdzie leży. Oni wyginą zaraz po ciapatych. A nasz "bohater" to ciota, bo pozwolił wyśmiać swój kraj.



a ty geniuszu zapewne potrafisz bez zastanowienia wskazac palcem na mapie gdzie lezy na przyklad Bhutan.. otoz wyobraz sobie, ze przecietny amerykanin ma polske tak gleboko w dupie jak kowalski Bhutan.

PaniczDrozder napisał/a:

może wam to uśmierzy trochę buludupy i wyjawię wam pewien fakt: w USA istnieje stereotyp "dumb polack", dlatego wywołało to salwę śmiechu, bo to był zwyczajnie dobry żart sytuacyjny o ironicznym zabarwieniu. Szczerze mówiąc to był jedyny moment, kiedy się śmiałem



ale kiedy to wcale nie jest stereotyp..