18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polak vs Żyd - kto ma rację ;)?

vonreinert • 2014-12-17, 20:52


Mało który materiał tak bardzo nadaje się na Sadtistica. Starszy pan wali całą kawę na ławę, a że jakieś studia skończył, czyni to całkiem komunikatywnie ;) Tylko, że przechodzącemu żydowi taka opinia nie bardzo się podoba ;p

Smutas

2014-12-17, 21:03
10 milionów żydów ma tu przyjechać? Nie sądziłem że wśród nich jest aż tylu frajerów.

BongMan

2014-12-17, 21:05
Gość po prawie, niby inteligentny i z wiedzą, a liczbę 300 wymawia "czysta"... :facepalm:

tekkit

2014-12-17, 21:05
Nie jestem antysemitą, ależ skąd :D .....

Luqas95

2014-12-17, 21:10
wiecie tak po prawdzie jak wczesniej zamieściłem zdjęcia żydowek to bym nie pogardził gdyby tu przyjechali

byłem dziś na wystawie w wawie związanej z masonerią i polecam wpadnijcie do muzeum narodowego dobra wystawa

vonreinert

2014-12-17, 21:11
Luqas95 napisał/a:

wiecie tak po prawdzie jak wczesniej zamieściłem zdjęcia żydowek to bym nie pogardził gdyby tu przyjechali



Ty chyba żydówki prawdziwej nie widziałeś.
Nie ma gorszych mord od chazarskich, zwłaszcza na starość.
A Ty myślisz, że jak Google wyszukało ci kilka dup z Izraela, jeszcze pewnie z polskim lub rosyjskim pochodzeniem, to wszystkie żydówy takie będą. Takich arechetypem żydowskiej urody jest Barbara Streisand. Rzeczywiście "piękna". Zastanawiam się tylko ile razy żydzi powtórzyli to kłamstwo zanim wmówili je całemu światu!

Luqas95

2014-12-17, 21:20
adam sandauer polski fizyk - ten który mówi pod koniec ma chłop dużo racji i mówi z sensem

taa k***a fejki jak h*j bo mundury armi izraelkiej to se tak od czapy wziąść razem z karabinem i naszywkami , k***a mać człowieku , napewno 100 % pieknościami nie jest ale patrząc i przeglądając stwierdzam że ogromna ilość młodych dup jest po prostu śliczna . A teras logiczny wywód. W izraelu są potomnkowie tych co albo przezyli holokaust albo sp***olili na zachód
Jak przezyć holokałst oprucz ucieczki ? ładne żydówki niemcy nie zabijali na miwejscy tylko albo wysylali do burdeli albo gdzieś na boku trzymali i to one w wiekszości ocalały i to ich prawdopodobnie wnuczki , fenotypy się dziedziczy w pewnym stopniu .
Tak łatwo znależć mundury IDF ? To znależ i zrób sobie zdjęcie w oryginalnym munduże z naszywkami

osa79

2014-12-17, 21:35
znowu ten pajac... won z sadola z rydzyjkową propagandą.

mika006

2014-12-17, 21:38
polacy boja sie powiedziec sobie szczerze ze jestesmy jak kazdy iny narod
jest wsrod nas mase bandytow kretynow ludzi bez empatii paranoikow lewakow prawilnych z kolczanami itp.
zawsze jak cos zlego dzieje sie w polsce to obarczamy inne nacje lub rasy

jest jedna prawda

chcesz zmieniac swiat??
zacznij od siebie

tak czesto mowimy o zydach i ruskich podajacych sie za polakow
to takie prawicowe starodawne straszenie baba jaga dla mnie (nie jestem fanem rzadu izraela bo uwazam ze w swych czynach nie roznia sie od nazistow)

jest taka zasada
Dziel i rzadz


po pis i ch*j wie o co im chodzi robia tak zeby sie zmieniac co 5 10 15 lat
takie pzpr rozbite na mniejsze partie

lapps

2014-12-17, 21:38
@Lucas95

k***a zyd ci zawsze powie, zeby patrzec w przyszlosc, a nie w przeszlosc bo jakbys go rozliczyl za to co naodpie**alal to by wisial


mowi, ze Polska inteligencja uksztaltowala sie w 20 leciu miedzywojennym i dlatego tak duzy jej % to zydzi.
to k***a jakim cudem oni wojne przezyli co?? musieli sprzedawac innych nazistom. tysiace historii sie na ten temat slyszalo jak wystawiali ludzi, ktorzy im pomagali, a w nagrode dostawali od nazistow/komunistow ich majatki. czyli k***y z definicji


mowi zebysmy razem wspolpracowali, ale dla nich wspolpraca to jest oddawanie im pieniedzy za to co im zrobili nazisci. mimo, ze sami oberwalismy od nich 100 razy bardziej. nam sie oberwalo, oni sp***olili albo sie wykupili, a teraz jeszcze chca zebysmy oddawali im kamienice i odszkodowania...

ale oczywiscie zyd dalej bedzie udawal kolege poki on czegos chce od ciebie, a jak sytuacja bedzie odwrotna to pie**ol sie polaczku cebulaczku