18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polak też potrafi

piotrek_p17 • 2012-12-26, 15:30
Piękne


Lo...........ck

2012-12-26, 19:28

Abgda

2012-12-26, 20:02
Nejm napisał/a:



To powiedz mi, dlaczego nie ma kogo do polskiej kadry włożyć. Szczęsny na bramce, Piszczek w obronie, Błaszczykowski w pomocy i Lewy w ataku. Tak wyglada polska reprezentacja na dzien dzisiejszy. :-?



Nie powiem :amused:

scofi16

2012-12-26, 20:46
Nejm napisał/a:


To powiedz mi, dlaczego nie ma kogo do polskiej kadry włożyć. Szczęsny na bramce, Piszczek w obronie, Błaszczykowski w pomocy i Lewy w ataku. Tak wyglada polska reprezentacja na dzien dzisiejszy. :-?



Freestyle Football, a piłka nożna to zupełnie dwie różne dyscypliny sportu. Jedyne co je łączy to może taka sama piłka, ale i to nie do końca. Gdybyśmy mieli takich piłkarzy jak graczy freestyle football to w prawie każdych mistrzostwach mieli byśmy pierwsze miejsce ;]
Niestety takich piłkarzy nie mamy, ponieważ Polska jest krajem mało rozwiniętym jeżeli chodzi o szkółki piłkarskie dla dzieci i młodzieży. Nie ma kto nauczyć ich grać na wysokim poziomie. Dlatego jedyną szansą są treningi za granicą i potem mamy w kadrze jakichś francuzów itp. którzy grają w polskiej kadrze bo mieli pradziadków polaków. A grają tylko dlatego, że nigdzie indziej ich nie chcieli

prowler

2012-12-26, 21:08
to chyba jednak nie Polska. może Polacy, trudno powiedzieć. napisy w tle w języku obcym.

scofi16

2012-12-26, 21:51
prowler napisał/a:

to chyba jednak nie Polska. może Polacy, trudno powiedzieć. napisy w tle w języku obcym.



Polacy na turnieju Super Ball w Pradze

PFreestyle

2012-12-27, 10:15
No ja nie wierzę, po prostu nie wierzę w to, co tutaj czytam.

Ci panowie to wielokrotni mistrzowie i vicemistrzowie nie tylko Polski, ale też świata i europy. Należy się im szacunek. Tak, bo w Polsce najlepiej i najłatwiej hejtować, nie? Do k***y nędzy mogę się założyć, że wszyscy Ci, którzy byli na tyle cwani, żeby to zhejtować, w rzeczywistości potrafią siedzieć tylko przed kompem i jak to się mówi - najmniejsze psy najgłośniej szczekają. To jest Polska - tutaj zamiast ruszyć dupę sprzed komputera i zrobić coś kreatywnego, co budzi podziw w oczach - lepiej wieszać psy na tych, którzy zrobili to już wieki temu. Tak mówię do was, autorzy tekstów o pedałach - przez takich jak wy (powinno być z dużej litery, ale jakoś nie mam ochoty tego zmieniać) tracę szacunek do ludzi w tym kraju. Zastanawiam się ile wielkich postaci już zmieszaliście z błotem na forach internetowych? Pewnie dużo, bo przez internet przecież nie poniesiecie żadnych konsekwencji :)