18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polak skazany za walkę z radykalnym islamem

voidinfinity • 2017-09-14, 20:18
Tymczasem na wyspach...



Cytat:


Zapadł wyrok w sprawie Jakuba Wendlanda. Polak szczuł swoim psem muzułmanów w Manchesterze. Jego bulterier pogryzł mężczyznę tylko dlatego, że ten odmówił pomocy Wendlandowi przy... otwieraniu piwa

Do rzeczonego zdarzenia doszło 25 czerwca, około godziny 10:00, na przystanku autobusowym w Longsight w Manchesterze przy ulicy Stockport Road. Ofiarą ataku naszego 32-letniego rodaka padł Brytyjczyk pakistańskiego pochodzenia, który właśnie wracał z porannej modlitwy. Bakhtshireen Rehman został poproszony przez znajdującego się w stanie wskazującym na spożycie Polaka o pomoc w otwarciu butelki piwa. 26-letni mężczyzna odmówił, co tylko rozjuszyło Wendlanda.

Polak zwyzywał Brytyjczyka od "muzułmańskich Kurdów" i zachowując się agresywnie, kilka razy uderzył Rehmana. Wreszcie poszczuł go swoim psem. Bitemu przez Polaka i gryzionemu przez jego psa Rehmanowi udało się jakoś uciec.

Tu ta bulwersująca historia jednak się nie kończy - w kilka godzin później Wendland wsiadł do autobusu jadącego do centrum miasta. Tam, upatrzył sobie kolejną ofiarę, a okazała się nią Sundus Mirza. Kobieta, która spacerowała spokojnie po Market Street podczas procesu zeznała, że bardzo boi się psów, dlatego widząc mężczyznę z bulterierem ominęła go szerokim łukiem.

Niestety, została zauważona przez mocno już pijanego (jak ustaliła później policja) Wendlanda, który znowu zachęcał swojego pupila do ataku. "Bierz ją, bierz - oni zabijają ludzi, bierz ją" - te słowa miały paść z jego ust.

Zaatakowanej przez psa Mirzie pomogli przechodnie. Kobieta później wezwała policję, która niedługo potem aresztowała Polaka. Podczas spotkania z oficerami Wendland straszył, że... zabije ich rodziny.



link

Widać, że sąd stronniczy. Nie docenił starań nowego Sobieskiego 8-)

Zadi_

2017-09-15, 00:28
voidinfinity, AleDlaczego, TB303 i loaloa. no k***a, za każdym j***nym razem :D towarzystwo wzajemnej jazdy na Polskę :D śmieszne to już

TB303

2017-09-15, 00:44
No proszę, to teraz jechanie po wszelkiej maści sebixowej patologii, skrajnie ideologicznych kretynach nie potrafiących myśleć racjonalnie i logicznie, jest jechaniem po Polsce? :brawo:
Kocham ten kraj oraz mądrą, inteligentną część narodu, a nienawidzę tej durnej jego części, która niestety stanowi większość(co w sumie jest przypadłością każdego kraju).
Zresztą, ja nie mam z tymi ludźmi, których wymieniłeś nic wspólnego, a Loaloa dla mnie to pedał i k***a, więc proszę się odczepić :amused:

A do samego Wendlanda nie mam nic - cieszy mnie, że tacy odwalają takie jazdy, dzięki którym imigrancie bydło wie, że my się z nimi nie będziemy pie**olić.

A teraz odejdź w pokoju, tak ja to teraz uczynię!

The_Generat

2017-09-15, 01:32
następny bojownik z islamem będzie walić konia do jogurtów w mcdonaldzie ? i kolejne 10 stron pie**olenia ?

manson__

2017-09-15, 02:25
Cytat:

Polak zwyzywał Brytyjczyka od "muzułmańskich Kurdów"


Czyli są to jednak wyzwiska..

kwrtwlp

2017-09-15, 04:35
Dziwi mnie że nikt nie zauważył jednego smutnego faktu, chłopa posadzą z muzułmanami i będzie miał incydent śmiertelny.

vass

2017-09-15, 05:00
Polska naj***na cebula, pojechał do innego kraju porządki robić.
k***a mogę zrozumieć Polaka w Polsce, ale w obcym kraju, to jednak trzeba się trochę dostosować.

miskolargol

2017-09-15, 05:29
do odj***nia scierwo.nie lubie muzulmanow,ale psow i naj***nych zjebow tez nie.

józekdeluxe

2017-09-15, 07:14
AleDlaczego napisał/a:

Nie ma co go osądzać, był przecież pijany i nie wiedział co robi. To wina tego cholernego Pakistańczyka, że nie pomógł polakowi w otwarciu piwa. Gdyby się nie brzydził brudnym menelem to nie byłoby sprawy. Wszystko przez tych cholernych imigrantów zabierających pracę rodowitym polskim Brytyjczykom.



To celowy zabieg stylistyczny mający pokazać pogardę dla ojczyzny? Bo jeśli tak, to jesteś już w innej lidze niż zwykłe lewactwo. Jesteś wrogiem narodu.

mariuan

2017-09-15, 07:51
@józekdeluxe

Cytat:

To celowy zabieg stylistyczny mający pokazać pogardę dla ojczyzny? Bo jeśli tak, to jesteś już w innej lidze niż zwykłe lewactwo. Jesteś wrogiem narodu.




józekdeluxe

2017-09-15, 08:11
mariuan napisał/a:

Jesteś poj***ny



A ty niedorozwinięty :homer:
Naucz się synu pojęcia sarkazm, a potem historii chociaż 20. wieku


Noside

2017-09-15, 08:11
"Polak zwyzywał Brytyjczyka". Uczcie się podludzie. Nawet psa uznają za obywatela, ale nie was ;-)

poligon6

2017-09-15, 08:27
AleDlaczego

"Wszyscy jesteśmy równi,"

Niestety nie jesteśmy równi, możemy mieć równe prawa co najwyżej. Zawsze beda różnice, a napływowa masa bitumiczna w swojej masie nie bedzie równa euriopejczykom. Wychowali się w zupełnie innym srodowisku bez dostepu do szeroko rozumianej kultury, dodatkowo ich własna kultrura nijak się ma do europejskiej. Sa jak Barbarzyncy zalewajacy starozytny rzym.

Loaloa

2017-09-15, 08:48
Cytat:

Dziwi mnie że nikt nie zauważył jednego smutnego faktu, chłopa posadzą z muzułmanami i będzie miał incydent śmiertelny.



A niby co tu jest smutne?

Silence.

2017-09-15, 09:13
Koleś wygląda jak Thomas Jane w serialu Expanse :shock:

Wiewór

2017-09-15, 09:31
Właśnie dlatego tak mnie martwi brexit.
Po otwarciu granic wyjechały do UK wszystkie polskie podludzie - zawodowi bezrobotni, majstry z dwiema lewymi rękami, złodzieje, gwałciciele, zawodowe klacze rozpłodowe karyny, sebixy, nieroby, alkoholicy, nieudacznicy życiowi i wszystkie inne pasożyty społeczne.
Boję się, że jak zakończy się Brexit to ta cała polska dzicz wróci do nas i zacznie rozpie**ol taki jak robią w UK.
W latach 2000 miałem na osiedlu średnio jedno włamanie do auta w miesiącu. Przestałem to nawet zgłaszać na policję bo to nie miało sensu. Zostawiałem otwarte auto z kartką na szybie, że jest otwarte, żeby mogli zobaczyć czy można coś splądrować bez wybijania szyby.

Odkąd otworzyli granicę UE to zdarza się, że zapomnę zamknąć auto czy nawet zamknąć szyby i nigdy nic nie zginęło...
Znacząco wzrósł poziom kultury i bezpieczeństwa na polskich drogach.
Jest mniej złodziejstwa i ogólnego chamstwa.
Niech te polaczki tam zostaną na zawsze. My ich tu wcale nie chcemy.