18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polak, Rusek i Żyd

T3RMINATOR • 2024-04-07, 10:31
Aktualnie na czasie.


Dziennikarz zadaje to samo pytanie dla trzech osób,
Rusek, Polak, i Izraelczyk.
Pyta Ruska.... przepraszam co pan sądzi na temat mięsa?
- Rusek odpowiada.... ale co to znaczy mieć swoje zdanie?
To samo pytanie zadaje do Polaka.
Przepraszam co pan sądzi na temat mięsa?
- ale co to jest mięso?
Następnie to samo pytanie zadaje izraeliczykowi
Przepraszam co pan sądzi na temat mięsa?
- co to znaczy przepraszam?

PIs

2024-04-07, 10:34
Na takie wysrywy jest dział "Kawały".

SkoPio1

2024-04-07, 10:36

OK, znaczy, że przeglądasz Wykop i przepisujesz filmy tam znalezione.
OK, grzech to nie jest. ale i nie powód do dumy.


„To samo pytanie zadaje do Polaka’”

Zadajesz pytania do kogoś?
Jak ten debil z serialu telewizyjnego, który narzeka, że nie ma się DO KOGO pożalić?
;>>>

T3RMINATOR

2024-04-07, 10:41
PIs napisał/a:

Na takie wysrywy jest dział "Kawały".



Ujawniłeś się. Jesteś debilem.

Kriski

2024-04-07, 11:06
SkoPio1 napisał/a:

OK, znaczy, że przeglądasz Wykop i przepisujesz filmy tam znalezione.
OK, grzech to nie jest. ale i nie powód do dumy.
„To samo pytanie zadaje do Polaka’”
Zadajesz pytania do kogoś?
Jak ten debil z serialu telewizyjnego, który narzeka, że nie ma się DO KOGO pożalić?
;>>>



A Ty chcesz być od tego debila lepsza?

~Velture

2024-04-07, 11:16
Mnie bawi, że ser jest droższy od szynki a kiedyś ser jedli głównie biedni a wędliny gościły u bohatych.

Kriski

2024-04-07, 12:03
~Velture napisał/a:

Mnie bawi, że ser jest droższy od szynki a kiedyś ser jedli głównie biedni a wędliny gościły u bohatych.



Mnie ciekawi dlaczego disel w PL w przeciwieństwie do powiedzmy Niderlandów czy niemiec, jest droższy od benzyny.

TwójCzarnyPan

2024-04-07, 12:33
Kriski napisał/a:

Mnie ciekawi dlaczego disel w PL w przeciwieństwie do powiedzmy Niderlandów czy niemiec, jest droższy od benzyny.


Bo o cenie paliw decydują podatki, czyli polityka rządu. Poza tym, nie narzekaj, bo w PL jest tańszy niż w Niemczech, nie mówiąc już o NL.

T3RMINATOR napisał/a:

Aktualnie na czasie.


Kawał stary jak ch*j, apolityczny i żydowski na dokładkę, bo Izraelczycy tak mają, że są chamscy wobec siebie, z czego śmieją się Żydzi w Stanach. Słyszałem go lata temu, gdy pracowałem z Izraelczykami, ale to szło tak:

Idzie trzech Żydów, amerykański, rosyjski i izraelski. Na sklepie mięsnym widzą karteczkę: "Przepraszamy, brak mięsa".
Amerykański Żyd: Co znaczy "brak mięsa"?
Rosyjski: Co znaczy "mięso"?
Izraelski: Co znaczy "przepraszamy?"

Heliar

2024-04-07, 13:06
TwójCzarnyPan napisał/a:

Idzie trzech Żydów, amerykański, rosyjski i izraelski. Na sklepie mięsnym widzą karteczkę: "Przepraszamy, brak mięsa".
Amerykański Żyd: Co znaczy "brak mięsa"?
Rosyjski: Co znaczy "mięso"?
Izraelski: Co znaczy "przepraszamy?"



I to jest kawał , podsumowuje tą żydowską mać,

triball

2024-04-07, 14:08
TwójCzarnyPan napisał/a:

Poza tym, nie narzekaj, bo w PL jest tańszy niż w Niemczech, nie mówiąc już o NL.



Ta, k***a, na pewno tańszy. Pewnie z powodu tej taniości mniej litrów w Polsce mogę kupić za przeciętną płacę. Statystyczny Norweg zatankuje miesięcznie 1715 litrów, Duńczyk 1499, Brytyjczyk 1477, Niemiec 1407, Francuz 1369, Fin 1362 litry. A Polak? 805 litrów, bo ma przecież najtaniej...

https://www.money.pl/gospodarka/w-polsce-tankujesz-taniej-niemca-stac-na-dwa-razy-wiecej-6920485241420640a.html



Baronessa

2024-04-07, 15:15
Tu lepszy...


Heliar

2024-04-07, 16:33
triball napisał/a:

Ta, k***a, na pewno tańszy. Pewnie z powodu tej taniości mniej litrów w Polsce mogę kupić za przeciętną płacę. Statystyczny Norweg zatankuje miesięcznie 1715 litrów, Duńczyk 1499, Brytyjczyk 1477, Niemiec 1407, Francuz 1369, Fin 1362 litry. A Polak? 805 litrów, bo ma przecież najtaniej...



A co ma piernik do wiatraka?

Rynek jest globalny więc nie dziw się, że ceny są zbliżone i jak by nie patrzeć u nas trochę tańsze. Natomiast to, że mniej zarabiasz, gówno kogo obchodzi w tym kapitalistyczno - demokratycznym świecie. W sumie to może i obchodzi, żyjesz w kraju wyrobników, więc za tą samą robotę co w Niemczech, czy Holandii dostajesz 4 razy mniej.

Przestań mieć pretensje, że cena za to czy za tamto jest "duża" w porównaniu do płacy minimalnej, a miej pretensje, że twoja wypłata jest za mała.

Heski

2024-04-07, 16:45
Gówna w ch*j

smc

2024-04-07, 17:04
Co to znaczy "Dziennikarz"?

T3RMINATOR

2024-04-07, 17:18
smc napisał/a:

Co to znaczy "Dziennikarz"?



Śp. Kamil Durczok