18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polak, Rusek i Niemiec na pustyni...

qbawrobel • 2010-03-31, 11:37
Polak, Rusek i Niemiec 4. dzień błądzą po pustyni w poszukiwaniu wody i jedzenia. Sytuacja staje się beznadziejna. W końcu postanawiają, że zwiększą swoje szanse, jeśli rozdzielą się i rozejdą na 3 strony. A jeśli któryś z nich coś znajdzie czy upoluje, to rozpali ognisko, aby reszta mogła go znaleźć i także się uratować. No i jak uradzili, tak zrobili. Rozeszli się. Po kilku godzinach Polak dostrzegł dym na horyzoncie, zrozumiał wnet, że może to być jego jedyna szansa na uratowanie się. Pobiegł więc ile sił w nogach w stronę, gdzie widać było dym. Dotarłszy na miejsce zobaczył Ruska przy ognisku, obracającego smakowicie wyglądającą pieczeń.
- Siadaj! jedz! Starczy dla nas obojga - zakrzyknął do niego Rusek.
- Kurczę, dzięki człowieku, ratujesz mi życie, dziękuję Ci - odpowiedział Polak.
I tak siedzą i jedzą, powoli zapada zmrok. W końcu Polak chcąc zagaić rozmowę, zwraca się do Ruska:
- Wiesz... szczerze Ci powiem, że ja tego Niemca to jednak nie za bardzo...
- Jak Ci nie smakuje, to nie jedz - odpowiedział Rusek.

coval

2010-03-31, 14:26
polak powiedział dziekuje? to tak sie da? :D

Issander

2010-03-31, 16:09
to, co opisałeś w kawale mogłoby się zdarzyć 2 dnia, bo 4 dnia bez wody to i nie na pustyni większość osób byłaby już trupkami.

Suka_Blyat

2010-03-31, 16:40
@up
no byloby co na harda dac :samoboj:

Damianbeat

2010-03-31, 17:17
Cytat:

to, co opisałeś w kawale mogłoby się zdarzyć 2 dnia, bo 4 dnia bez wody to i nie na pustyni większość osób byłaby już trupkami.



To naprawdę kurewsko zmienia postać rzeczy... :samoboj:

Entej

2010-04-01, 11:19
To POLAK powinien Niemca zaj***ć.... ruska zresztą też i zrobić sobie zapasy na dalszą podróż :D

name01

2011-02-02, 19:54
Niemiec 4 to se nick doj***ł, po . Z dużej litery