18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polak potrafi

~Sokole_Oko • 2014-01-23, 14:32
Panu Marcinowi do celi w austriackim więzieniu udało się przemycić telefon, z którego mógł się kontaktować ze znajomymi oraz nasiona konopi.
Dumny ze swojej rośliny wyhodowanej w celi, zrobił sobie z nią zdjęcie i wrzucił na Facebook.
Niestety zdjęcie zrobiło się popularne i strażnicy postanowili przeszukać cele w całym więzieniu, gdzie ku niezadowoleniu innych więźniów odnaleziono telefony komórkowe, narkotyki i inne rośliny.

Pan Marcin jest teraz pod specjalnym nadzorem ze względu na rozgniewanie sytuacją innych więźniów.

Więcej: http://metro.co.uk/2014/01/22/green-fingers-prisoner-posts-selfie-with-home-grown-cannabis-plant-4273640/


Pan Marcin rozj***l system hehehehe

BongMan

2014-01-23, 14:34
Co za k***a baran. Aż mi wstyd, że taki zjeb nosi to imię.
A tak w ogóle to z tego też wynika, że w austriackim więzieniu jest więcej wolności niż w Polsce na wolności... Bo u nas losowo i bez powodu zatrzymują i przeszukują ludzi, a tam dopiero jak idiota ordynarnie jebnął sobie zdjęcie z krzaczkiem.

raf-ret

2014-01-23, 14:35
swoją głupotą ? ale piwo za sadyzm dla innych więźniów

RockyWood

2014-01-23, 14:39
typowa polaczkowatość za granicą:
ON: facebook codziennie aktualizowany to z fotkami typu "jaki to ja jestem zajarany", to z nową 5-letnią BM'ką na 30" alusach prosto ze szrota.
ONA: facebook aktualizowany setką słit-fotek z nowym ciapatym "skarbem" - co miesiąc nowy skarb/nowe fotki.

Niektórzy jednak idą jak widać po bandzie :D

jbone

2014-01-23, 15:08
BongMan napisał/a:

Co za k***a baran. Aż mi wstyd, że taki zjeb nosi to imię.





To już wiemy jak bongman ma na imię...


wróżka elżbieta powiedziała mi ponadto że jego stara to janek-co fiutem wytarł sto firanek, ojciec protazy-przez pomyłkę w dupsko wsadził dwa razy.i tak powstał chocobongman.

kolo_ziom

2014-01-23, 15:09
BongMan napisał/a:

Co za k***a baran. Aż mi wstyd, że taki zjeb nosi to imię.
A tak w ogóle to z tego też wynika, że w austriackim więzieniu jest więcej wolności niż w Polsce na wolności... Bo u nas losowo i bez powodu zatrzymują i przeszukują ludzi, a tam dopiero jak idiota ordynarnie jebnął sobie zdjęcie z krzaczkiem.


A co masz na imię Marcin ?

In...........or

2014-01-23, 15:44
@up prawdziwe imie bongmana to Lord Krabington

sorra18

2014-01-23, 15:45
@up

Czytanie ze zrozumieniem sie klania.


Ja pie**ole dobre zielsko wychodowal ze az na tyle go otumanilo ze w ciupie posty na fejsa wpie**alal.
Chociaz po fakcie ze tam trafil to einstein z niego rzaden.

606

2014-01-23, 15:45
Marcin brzmi jak imię otrzymane z pomocy dla powodzian. Pasuje do debila.

Szalony_Mleczarz

2014-01-23, 15:50
Cytat:

Panu Marcinowi do celi w austriackim więzieniu udało się przemycić telefon, z którego mógł się kontaktować ze znajomymi oraz nasiona konopi.



Co on z nasionami konopi się kontaktował? Przecinków używajcie...

dOpieca

2014-01-23, 16:00
kiche odj***ł , teraz pucha taki rozgłos ma że ciężko bedzie coś trzymać. Proste naczelnik bedzie ciety

jakniejaktak

2014-01-23, 16:04
Cytat:

Pan Marcin rozj***l system hehehehe



No, rzeczywiście ;/ imponuje Ci dorosły chłop, który idzie do więzienia - to raz i jest na tyle uzależniony od buchania - to dwa, że nawet w więzieniu musi zapalić?
No k***a...

Darkstep

2014-01-23, 16:07
Dupa pęknie.