18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polak narzeka

WizarD90 • 2012-11-27, 05:12
Jak dla mnie gościu ma rację


PanPaszczak

2012-11-28, 22:29
dobrze gada polać mu :wodka:
i fakt jakieś dwa latka temu wszyscy go wielbili, a teraz hejtują te same filmiki pod którymi kiedyś dawali "like" :trzesieee:

Dalione

2012-11-28, 22:46
Amnesia90 napisał/a:

Dawno ku*asa W Dupie Nie Mial !!



Widzę że dostajesz dzienne dawki ku*asów że taki wygadany I W Ogóle Po ch*j Piszesz Każde Słowo Dużą Literą k***a jego mać?

zEB

2012-11-28, 23:35
Wiertarka napisał/a:

On myśli, że ktoś się przejmuje tym jaki on jest w filmach?


Tego nie wiem, ale patrząc na ten temat, to zajebiście dużo ludzi się tym przejmuje ;)

W ogóle, z nim to jest w sumie bardzo ciekawa sytuacja, która mnie osobiście delikatnie zastanawia. Jakimś magicznym sposobem, wielu internautom (co dość dobrze widać po tym temacie) uj***ło się we łbach, że koleś robi coś pod publikę. A ja jeszcze pamiętam sprzed x lat, że jak wlazłem na jego kanał, to był zajebisty spam, że koleś żadnego filmiku nie zrobił. Zasadniczo to była jedna z przyczyn dla których jakoś na dłuższą mete się jego wywodami nie interesowałem, bo no sory, jak ktoś czasem przez rok nic nie robi, to ja dziękuję :P

Leginek

2012-11-28, 23:46
Ktoś zaczął chyba odkopywać filmy damianero który już nie ma konta na yt :< Niestety przyznam, że lepiej sprawdzał się w roli komika niż filozofa : /

May0nez

2012-11-28, 23:52
stalin_za_mlodu napisał/a:

ma wk***iające manierę i mordę, a do tego pie**oli populizmy jak głowna na kwejku. Niech sp***ala.



Film tego goscia powstal przed kwejkiem.

A tak wogole, to jest Damianero, tworca "10 rzeczy, ktorych nie powinienes mowic kobiecie". Jeden z pierwszych polskich youtubowych vlogerow.

pi73rmaster

2012-11-28, 23:53
plakat offspring z tyłu = ch*jowy gust

keyq

2012-11-29, 00:00
Gdyby ktoś szukał utworu z 11:35 to jest to Ministry - Psalm 69

styq

2012-11-29, 02:01
Zgadzam się, ma wk***iający ryj i sposób bycia. Melancholijna p*zda = do pieca.

MudPie

2012-11-29, 03:03
Mr Dan napisał/a:

damienero, czy też filozofero, to YouTuber, który był YouTubie od 2008 roku, czyli na długo zanim kwejk stał się popularny. Często dobrze gadał.

A do tych, co uważają, że za dużo kwejka, to ten filmik został wstawiony 11 maja 2011. Ostatni jego filmik był wstawiony 8 miesięcy temu. A za pieniążki kilkudziesięciu widzów wypie**olił do Ameryki na jakiś czas. Nie wiem, czy na wakacje, czy na stałe, w sumie, to wali mnie to gdzie siedzi, ale mógłby wstawiać więcej filmów.



Co Ty pie**olisz !? On nigdy nie miał partnerstwa, sam nie raz mówił w filmikach, bo ludzie go namawiali, że nie chce partnerstwa, bo nie chce podlegać pod żadne kontrakty, że musiałby co określony czas wrzucać filmiki.

Tajpan

2012-11-29, 22:06
pie**olicie. Gość gada prawdę, ma dobry pogląd na świat.