18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Polak Mały Murzyn

polakmaly2011 • 2011-06-10, 15:34
POLAK MAŁY MURZYN

Kto ty jesteś? Polak mały.
Wiem, że nie jestem tak jak wy biały.

Niektórym kolor mej skóry wadzi.
Gdybym wyjechał byliby radzi.

Niech se murzynek w Afryce mieszka.
Po co przyjeżdżał tu ten koleżka?

Hej, gdzie gościnność Z której słyniecie.
Czarną polewkę mi podajecie.

O tolerancji mówicie pięknie
Jak co do czego... rurka wam mięknie

Wiem, że nie wszyscy z was są tacy…
Lecz mówię do reszty - zmieńcie się, rodacy!

https://www.facebook.com/polakmaly

miedziak

2011-06-20, 12:33
Oj tam, oj tam, rasizm i nietolerancja to zło i trzeba je wyplenić, ale niestety wszyscy zapominają że nie trzeba być białym żeby być nietolerancyjnym i rasistowskim. Jak sobie jakiś obcokrajowiec przyjechał do Polski studiować i postanowił zostać to ok, nie mam nic przeciwko temu, że najzdolniejsze jednostki przyjeżdżają tutaj i ze swoimi umiejętnościami postanawiają pracować na Polskę, ale jak jakieś typy przyjeżdżają i zaczynają robić rozpie**ol w stylu honorowych zabójstw i narzucania swoich praw to niech spadają tam skąd przybyli. Żeby nie lubić islamistów i innych importowanych homofobów wcale nie trzeba być nie tolerancyjnym rasistą, trzeba właśnie być zwolennikiem tolerancji i własnej, wolnej woli.

Se...........ki

2011-06-20, 15:19
@pancerek: Ładne masz fantazje. Nie zapomnij zmienić prześcieradła. Pamiętaj, że na jednego muskularnego murzyna znajdzie się jeszcze większy biały, który nie kradnie!

ul...........rt

2011-06-20, 18:44
TheSadiztik napisał/a:

@ulthart

To widzę ciekawe masz życie.


A Ty zajebisty avatar.To Twój chłopak?

ezi87

2011-06-20, 21:37
Ale pierd...nie, wy chyba nie wiecie co to rasizm i homofobia. Rasizm to uznanie, że osoba o innym pochodzeniu lub kolorze skóry jest od nas gorsza i jej nie lubimy, a może i więcej, ale może dla nas pracować jako niewolnik za skibkę chleba i szklankę wody (no bądźmy ludzcy, za 2 skibki i 2 szklanki). A homofobi w Polsce nie ma. Kurde, fobia to strach, a ci Państwo krzyczący na bandę pedałów z grubym kaliszem i brzydkim palikotem na platformie, to raczej nie robią tego ze strachu. Zresztą świat światem, ale w Polsce porządek być musi :-)

Hrabia Drapula

2011-06-24, 13:23
sprawa jest jasna @polakmaly2011 jest MUDŻINEM

Passea88

2011-06-24, 23:37
Czemu nie można k.. wystawiać minusowego piwa ?!

.:...........:.

2011-06-24, 23:38
Passea88 napisał/a:

Czemu nie można k.. wystawiać minusowego piwa ?!



Pewnie dlatego, że można bez cenzury pisać. Coś za coś.

Viking87

2011-07-24, 18:32
Różnie można nazywać problem - afroamerykanin to takie fajne określenie .... ale k***a Polska to slowiański kraj " tu czornych niet"