18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polaczenie Rapu z Muzyka Klasyczna

Czesiek181 • 2012-08-04, 20:39
Cytat:

DJ Premier, właściwie Christopher Edward Martin (ur. 21 marca 1966) – amerykański producent i DJ hip-hopowy. Razem z raperem Guru tworzył grupę Gang Starr



Nas

wo...........49

2012-08-05, 08:11
@up
Masz rację, to dźwięki dla podgatunku zwierząt.

Graveir

2012-08-05, 10:24
Ujmę to tak: łączenie muzyki z danego gatunku z muzyką symfoniczną ma miejsce w przypadku symphonic rocka. Tutaj idea była ciekawa, ale wyszło nam... no właśnie.

Na początku mamy wstawkę symfoniczną, która mi się z niczym nie kojarzy - może nawet sami napisali. Potem płynnie przechodzą przez wielkie dzieła klasyków - jeśli już tu coś stworzyli, to łączniki, nic poza tym. A potem zaczyna się tokowanie asfalta i w tym miejscu jest już zwykły, chamski podkład perkusyjny + zapętlona melodyjka grana przez instrumenty z orkiestry, a normalnie zapodawane z syntezatora.

To gdzie ten powiew świeżości i progres? Zamyka się w zmianie instrumentalizacji melorecytowanki? To ja dziękuję, postoję.

lotnik_1

2012-08-05, 10:44
Niezłe, ale dresiwo powie : "ale wyk***isty bit, zainwestowali chłopaki w orkiestre, maja kasę to się wożą".

ganjarz

2012-08-05, 10:49
@Józef Ka.

Chciales byc fajny ale nie wyszlo.


Nowa wiadomość od Snoop Dogga obiegła świat i wywołała dość sporo zamieszania. Doggy Dogg kończy karierę rapera na rzecz reggae. Nie ma już Snoop Dogga, jest Snoop Lion - nowy Bob Marley!

- "Niedawno byłem na Jamajce" – opowiada Snoop. – "Wybrałem się do świątyni, a tam kapłan zapytał, jak mam na imię. "Snoop Dogg", odparłem. On spojrzał mi głęboko w oczy i powiedział: "Już nie. Jesteś światłem, jesteś lwem". Zawsze czułem, że jestem nowym wcieleniem Boba Marleya. Zawsze czułem, że w głębi duszy jestem członkiem ruchu Rastafari, ale moje trzecie oko pozostawało zamknięte. Teraz nareszcie jest szeroko otwarte."

snq321

2012-08-05, 11:05
Z serii "swojego nie znacie, a cudze chwalicie". Wrzucam piosenkę Łony (Adam Zieliński, ur. w 1982 w Szczecinie – polski raper i producent muzyczny ). Podkład zrobiony nie na kompie, tylko na "żywym" sprzęcie i od razu brzmi zajebiście:]

Enter.the.Chicken

2012-08-05, 11:27
Czesiek181 napisał/a:

Metal,rock to jest dopiero gangrena nic tylko krzyczenie kij z taka muzyka.


Ja na znak tolerancji muzycznej, pozwoliłem sobie nagrodzić piwem ten wspaniały komentarz, a tak naprawdę to chciałem cytować :samoboj:

petru23

2012-08-05, 11:38
co za buce. DJ Premier jest prekursorem gatunku, którego słuchacie jednakże sk***ionego przez większość polskich wykonawców. Jeśli ktoś twierdzi że Gang Starr oraz DJ Premier lub Guru robią ch*jową muzykę to niech wraca do dupsrepu i się nie wypowiada.

EdmundKemper

2012-08-05, 11:53
A nie możecie się nie wypowiadać na temat gatunków, których nie lubicie? Bo 99% ma zerowe pojęcie o czymś czego nie lubi i tylko hejtuje.

PawełGM

2012-08-05, 12:25
@up A niby gdzie tu należy mieć jakąkolwiek wiedzę na temat muzyki? Jak coś brzmi jak gówno, to jest gównem.
Rap nawet nie jest muzyką. Rap to słaby tekst, który jego autorzy starają się opchnąć pod przykrywką muzyki dodając do niego parę pierdnięć w tle, bo normalnie nie sprzedałoby się to. Wyobrażacie sobie czarnego recytującego wiersz? Ja nie i nie sądzę, żeby to się w gimnazjach sprzedało.

Mac1us91

2012-08-05, 12:44
W Polsce coś takiego tworzy Donatan. Projekt nazywa się Równonoc i jest to połączenie rapu z muzyką słowiańską. Bardzo fajnie to wychodzi, ale to tylko subiektywna opinia.

Mankut

2012-08-05, 12:44
daj dla murzyna fortepian a i tak będzie mi"x"ował

kokz666

2012-08-05, 13:16
Bawią mnie tacy tępi ludzie jak co po niektórzy z tego forum, a raczej jego znaczna więszkosc, hejtujaca Puchalke, hip-hop, inne gatunki muzyki, bądź ch*j wie co jeszcze. Polaki Cebulaki, naród hejtujący wszystko ponad wszystko, slucham rocka, wszystko inne jest syfem i na odwrót, nie lubie sasiada bo ma nowy samochód, nie lubie rapu, bo zyje stereotypem - dz**ek, hajsu i ćpania. A na koniec nienawidze samego siebie bo jestem polakiem, i wypada sie nie odznaczac.
Zaczynajac od Puchalke, specjalnie, poniewaz non-stop porusza ten problem i hejtuje w masowej skali takich oszołomów i jaskiniowców jak Wy.
Sam słucham rapu, ale nigdy nie powiedzialem ze rock, pop, disco to gównow. Kazdy ma swoje gusta i gusciki. Nie wyzywam sasiadów ktorzy maja zajebiste samochody, bo na ch*j... powodzi mu sie, wie jak zyc to szacunek, a nie go k***a odrazu znienawidzic... Ja jebie.

mrkler

2012-08-05, 13:22
PawełGM napisał/a:

@up A niby gdzie tu należy mieć jakąkolwiek wiedzę na temat muzyki? Jak coś brzmi jak gówno, to jest gównem.
Rap nawet nie jest muzyką. Rap to słaby tekst, który jego autorzy starają się opchnąć pod przykrywką muzyki dodając do niego parę pierdnięć w tle, bo normalnie nie sprzedałoby się to. Wyobrażacie sobie czarnego recytującego wiersz? Ja nie i nie sądzę, żeby to się w gimnazjach sprzedało.


słaby tekst? darcie mordy do mikrofonu i kręcenie głowa z długimi włosami to zajebisty nuta? pie**olenie o miłości w p*zdziawkach i popie to przekaz? wiertarki w dubstepie? nie ocenia się ludzi przez pryzmat tego czego słuchają bo wg. stereotypów zawsze będziesz albo ciotą(techno) albo dresem(hiphop) albo kudłatym brudasem(metal)

Pan Mularz

2012-08-05, 13:30
andreez91 napisał/a:

trzeba otwerać sie na nowe połączenia a nie zamknąć na coś nowego i ch*j przez takich pajaców jak wy świat stał by w miejscu dalej mieszkalibyśmy w jaskiniach :/


Powiedział gej do hetero chcąc wsadzić mu penisa w tyłek.


To że niektórym podobają się takie połączenie, nie znaczy, że każdy ma takie lubić.

mrkler

2012-08-05, 13:57
I to nie znaczy ze każdy ma hejtować ja jak wrzucacie tu swoje metale nie hejtuje, pójdźcie moim śladem a sadistic będzie lepszy :)