18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polacy za kółkiem DK35 Part 2

opetaniec • 2016-09-11, 12:46
Kolejna cześć filmików mojego autorstwa pokazująca skrajną głupotę niektórych kierowców lub zdarzenia losowe zakończone stłuczką, bądź wypadkiem...







Czekam na tonę gnoju... :idzwch*j:

hellbwoi

2016-09-13, 11:17
@Avalanger, odstaw dopalacze..

@Gundis, lubisz gejowskie hymny?

Toolpa

2016-09-13, 11:50
Jak dla mnie, to Ty gościu (autorze) jesteś typowym Polakiem za kółkiem. Jeżdżę tą drogą i w życiu nie przyszło mi do głowy robienie kompilacji z banalnych zdarzeń drogowych. Co Ty k***a nie masz znajomych? Nudzisz się?

krecior81

2016-09-13, 13:17
Zenon Zykfryd napisał/a:

Sam robię około 100 tys. km rocznie i nie wyobrażam sobie takiego hobby jak zbieranie filmików. Kartę z rejestratora archiwizuję jedynie gdy nagrane jest zdarzenie, które można dwuznacznie interpretować lub bezpośrednio dotyczy mnie.

Natomiast gdybym zgrywał każdego zakręcającego/zawracającego/wyprzedzającego to sam stałbym się jednym z nich... i stwarzałbym od ch*ja niebezpiecznych sytuacji szukając nowej karty...

Kolego wrzuć na luz bo prędzej czy później sam doigrasz się nagrania na kamerkę i upublicznienia w sieci... To takie Polskie!

Janusz Januszowi wilkiem...




To samo chciałem napisać, takich ch*jowych filmików to miałbym pełno, tylko skoro one mnie bezpośrenio nie dotyczą to ch*j z nimi, a wymuszenia czy zajeżdzaie drogi to w polsce normalka i codziennie przejeżdzając przez miasto kilka debili sie znajdzie