18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polacy uczcili formację Waffen SS "Dirlewanger"

Wiewór • 2017-11-23, 13:02
Miało być patriotycznie, niecodziennie, artystycznie. Miało skłaniać do refleksji a wyszła komedia i obciach.

Ale o czo chodzi?
Mieszkańcy pewnego osiedla mieli dość szpecących graffiti więc umyślili sobie, że zrobią malunek artystyczny oddający hołd polskim bohaterom z powstania warszawskiego.
Z racji tego, że to są polskie patryjoty czyli są j***nymi ignorantami i mają ch*ja pojęcia o historii i czymkolwiek innym to przez pomyłkę artysta malarz pokojowy nasmarował im na ścianie żołnierzy z formacji Waffen SS.

Na szczęście instalację artystyczną podziwiał człowiek, który ignorantem nie jest i dostrzegł kompromitujący błąd :-D

Trzeba by to szybko zamalować bo ONR zacznie układać pod freskami Waffen SS kwiaty, znicze i robić swoje "pięć piw proszę".

Także drogie dzieci morał z tej opowieści jest taki, żeby być patriotą a nie patryjotą to trzeba mieć pojęcie o historii :mrgreen:
Ciekawe ile temat się utrzyma zanim moderator wrzuci go do suszenia (bo nie wytrzymie, że ktoś opisał jak patryjoty zrobili z siebie idiotów).



Tu jest oryginał:
Totalnie trzeba być historykiem, żeby poznać, że to nie są powstańcy...
Swoją drogą beka bo typ co trzyma MP-40 wygląda jak wokalista Rammstein'a.



Źródełko wiedzy

Stockshark

2017-11-23, 16:29
Weźcie go zbanujcie przeklejać ciągle artykuły z TVN ów i innych onetow. Chłopie wiemy co to internet i nie musisz przeklejać artykułów. Chcesz pogadać i wylac żółć to rób to u źródła w komentarzach.
Co za kretyn

Ti...........ch

2017-11-23, 17:18
Abraxus napisał/a:

Niestety tak się to kończy jak w ludzi pompuje się modę na źle pojęty patriotyzm.
Patriotyzm wchodzi do kultury masowej i przez to ulega degradacji.
To jest zjawisko takie jak patriotyzm amerykański. Mamy już swoje majtki z godłem, skarpetki z małym powstańcem, karyny tatuują sobie Polskę walczącą na piździe, turas sprzedaje kebaby prawdziwego Polaka a chińczyk na targu koszulki z bandytami przeklętymi.
Całkowity upadek idei prawdziwego patriotyzmu.



O ile z samym zamiarem piętnowania postaw bandyckich lub ogólnosebiksowej mody, przykrywanych pojęciem patriotycznym się zgadzam, to mam jedno ale - nie będziesz mi k***a mówił czym dla mnie ma być "prawdziwy patriotyzm".

Wiewór

2017-11-24, 07:37
@up to mi wytłumacz czym jest.
Dla mnie patriotyzm to:
-przestrzeganie prawa.
-płacenie podatków.
-dbanie o wizerunek Polaków i Polski.
-uprzejmość i kultura w kontaktach z innymi Polakami.
-uczciwość.
-uczestniczenie w życiu politycznym choćby tylko przez głosowanie.
-dbanie o środowisko naturalne Polski.
-kształcenie się.
-posiadanie wiedzy o swojej historii.
-krytyczne spojrzenie na wady w Polsce i Polakach oraz podjęcie działań w celu ich eliminacji. Choćby przez napiętnowanie.

Człowiek, który robi to co powyżej dla mnie może chodzić w koszulce Polski walczącej bez narażania się na śmieszność.

nowynick

2017-11-24, 08:13
ehh i znowu dobry temat wj***li do jakiegoś kosza gdzie nikt nie zagląda... :(

poligon6

2017-11-24, 11:57
-dbanie o wizerunek Polaków i Polski.
-uprzejmość i kultura w kontaktach z innymi Polakami.
-posiadanie wiedzy o swojej historii.

Ty tak na serio, te punkty do ciebie pasuja jak wół do karety, a już wiedza historyczna to nie błyszczysz, raczej zlepkiem ideologizmów z lewej strony.

-krytyczne spojrzenie na wady w Polsce i Polakach oraz podjęcie działań w celu ich eliminacji. Choćby przez napiętnowanie.

W tym przypadku prymitywne ujadanie o cebuli, januszach z wiedza poparta memami. Nawet nie spełniasz swoich wymagań.

Wiewór

2017-12-18, 08:57
poligon6 napisał/a:

Ty tak na serio, te punkty do ciebie pasuja jak wół do karety


"traktuj ludzi tak jak traktują ciebie". To, że pogardzam tobą i innymi przygłupami z tego portalu nie znaczy, że zachowuję się tak do wszystkich.

poligon6

2017-12-19, 09:39
Abraxus napisał/a:

"traktuj ludzi tak jak traktują ciebie". To, że pogardzam tobą i innymi przygłupami z tego portalu nie znaczy, że zachowuję się tak do wszystkich.



Tobą nawet pogardzać nie można, wyjątkowy z ciebie kretyn nawet jak na lewusa.

TB303

2017-12-19, 16:00
poligon6 napisał/a:

wyjątkowy z ciebie kretyn


Przyganiał kocioł garnkowi. Akurat tobie jedynie kto może dorównać to 'janlew' :kawa:
poligon6 napisał/a:

jak na lewusa.


No tak... nie zgadzasz się ze mną?! Ty lewaku!

poligon6

2017-12-21, 10:10
"No tak... nie zgadzasz się ze mną?! Ty lewaku!"

Nie chce mi się szukać w wypowiedziach, ale kto jak nie lewak twierdzi że naród jest niepotrzebny i najlepiej jakby wszyscy ludzie żyli w jakimś wielkim bezideowym a raczej jednoideowym zbiorowiskiu, mówiąc ze to co sobie wyobraza powinno byc jak "Imagine" lenona. Bardziej lewackim na polu idei społecznej nie można być.