18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polacy na wczasach All inclusive w Kolumbii.

Macx83wwww • 2023-06-07, 02:58


Ponieśli nieuniknione koszta :kawa:

enes19

2023-06-07, 22:10
Gdzie można znaleźć więcej info i kontynuację filmu ?

KrwawyEric

2023-06-07, 22:23
On dostał nożem, a jej pewnie zrobili z p*zdy garaż dla wszystkich ku*asów z całej wioski a potem skatowali i wyrzucili gdzieś w krzaki

Folur

2023-06-07, 23:51
rurkowiec napisał/a:

Mam pracę, że latam po największych dziurach świata. Nie mam pojęcia po latach co ludzi ciągnie do takich miejsc. Bród, smród, ubóstwo, ciągłe zagrożenie. I ludzie płacą jeszcze za to grube pieniądze. Człowiek opuści Europę, i docenia miejsce w którym żyję.



Może chcieli zobaczyć na własne oczy jak się herbatę zbiera w buszu :)

jjkotulek

2023-06-08, 01:14
Czemu Lewy budzi w tobie takie silne negatywne emocje?
Bo parafian grać nie umie, to się sk***ił za kasę z akwizycji szpryc.

PutinToSmiec

2023-06-08, 07:24
Ustawka . Normalnie to by mu łeb ucieli i nqgrali to jego telefonem . Typ to jakiś niedojeb z farbą na mordzie robiący karierę w sieci xD :mrgreen:

panar3

2023-06-08, 14:05
zipi napisał/a:

nie wiem dlaczego, ale myśle ze była to para ludzi którzy pierwsi na fejsboku mowili by ze Afryka i Ameryka południowa jest bezpieczna i że to w Polsce trzeba sie obawiać wychodzić po 22 z domu, a nie tam mam nadzoieje ze zmienią myślenie.



A ja mam nadzieję, że ich w końcu jakiś ombre czy inny cabron wyeliminuje, na ch*j na świecie takie p*zdy lewackie trzymać to ja nie wiem.

weltmajster

2023-06-13, 03:04
Pepol napisał/a:

Ona zyje?


A kogo to obchodzi?

S.Cat

2023-06-14, 09:14
Makulata napisał/a:

Wolałbyś, żeby cały świat był dziczą, nie?



Jakbyś umiał logicznie przetwarzać informacje to byś sam zrozumiał moją wypowiedź bez tłumaczenia jak debilowi.Dobrym przykładem jest Meksyk - kupa pięknych zabytków oraz kradzież ze skutkiem śmiertelnym w pakiecie.Brazylia, większość Afryki ? Kraje arabskie, Korea Północna ? Chętnie bym te kraje/kontynent zwiedził, ale co widać na załączonym filmie nie jest to bezpieczne.A szkoda.