18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polacy katolicy bronią xiędza pedofila - absurdy Katobanu

mynameisgod • 2023-08-17, 02:47
Polacy katolicy bronią xiędza pedofila - reportaż
Absurdy Polski

Polacy, katolicy, ksiądz, pedofil, reportaż


willoo

2023-08-17, 03:03
I jak w tym kraju ma być dobrze? Jak dwóch takich ciuli z tej wiochy ma większe prawo głosu od profesora doktora habilitowanego zwyczajnego ekonomii ?

Cipelator

2023-08-17, 03:30
Moherowy beret piorą twarde narkotyki.


silwerbalk

2023-08-17, 04:13
Ok ch*j jakby mu tego nie udowodniono. Albo się nie przyznał to ok bronić można bo jednak ciężki kaliber oskarżeń. Ale jeśli to prawda to ch*j im w dupę za obronę pedofila i majciarza zamiast k***a go przywitać kosą albo sztychem to ci go bronią :roll:

Zulu-Gula

2023-08-17, 04:52
mynameisgod napisał/a:

katolicy bronią xiędza pedofila




Bul_od_bytu

2023-08-17, 04:57
Niezła ciemnota. Najlepszy Janusz z wąsem co to by chciał zrobić dziewczynie rutynowe dochodzenie po tym jak ksiądz przyznał się do popełnienia przestępstwa.

Alosza

2023-08-17, 06:04
Powiedział, ze powiedział że się przyznał, taka powtarzana ustna relacja sprawy wyciąganej po kilku latach nie jest żadnym dowodem.

janniezbedny23

2023-08-17, 06:37
Nie było na czerwonym pasku w tvp więc się nie wydarzyło

Wojtek76

2023-08-17, 06:50
zawsze mnie bawi ta propaganda antykatolicka, nie tylko zresztą na sadolu,
oooooo znowu ksiądz..........jakby pedofili wśród aktorów, celebrytów, nauczycieli............. w zasadzie, w każdej grupie społecznej nie było,
ale musi być temat ,,troll,

CzerstWybut

2023-08-17, 06:51
Ja pie**ole nawet jak by go przyłapali z ch*jem w gębie 13 latki to by sie przyj***li gdzie są jej rodzice :shock:

radek225

2023-08-17, 06:51
Te stare zramolałe, moherowe k***y nawet gdyby ten ksiądz przyszedł i na ich oczach załadował dwulatka w dupę to by dalej nie wierzyły w jego winę. Bycie katotalibowym zjebem który zamienił miejscami Boga i księdza to jednak stan umysłu.

ALIEN0402

2023-08-17, 07:22
Mam nadzieję że wszyscy co bronili księdza przyjęli szczepione

htp

2023-08-17, 07:26
Wojtek76 napisał/a:

zawsze mnie bawi ta propaganda antykatolicka, nie tylko zresztą na sadolu,
oooooo znowu ksiądz..........jakby pedofili wśród aktorów, celebrytów, nauczycieli............. w zasadzie, w każdej grupie społecznej nie było,
ale musi być temat ,,troll,



Antykatolicki to jest ksiądz pedofil. I tacy właśnie obrońcy, co ich usprawiedliwiają, bo gdzie indziej też są pedofile.

babazwozu

2023-08-17, 07:29
Wojtek76 napisał/a:

zawsze mnie bawi ta propaganda antykatolicka, nie tylko zresztą na sadolu,
oooooo znowu ksiądz..........jakby pedofili wśród aktorów, celebrytów, nauczycieli............. w zasadzie, w każdej grupie społecznej nie było,
ale musi być temat ,,troll,



Zawsze mnie bawią te pokrętne tłumaczenia katolików, jakby istnienie pedofilów w innych zawodach kasowało winę księdza każdorazowo. ch*j że aktorzy nie żyją z pie**olenia ludziom o tym, jak mają żyć i co jest złe a co dobre, ale ważne, że bywają tam pedofile, to k***a nie ma tematu.
pie**olnij jeszcze coś o Polańskim.