18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polacy i uzdrowiciel

Swirussss • 2013-07-07, 08:06
60 tysięcy na stadionie narodowym oglądało księdza z darem wskrzeszania, dziwne że Jarek nie poprosił o wskrzeszenie brata...



Mi...........13

2013-07-07, 21:09
Ork.Fajny napisał/a:

Ciekawe. Nie potrafisz podać przykładów na coś więc twoim jednym argumentem jest że coś takiego MUSI być bo ty tak uważasz...
Nie wiem jak twoi koledzy ale ja tego nie łykam...



A jak mam Ci baranie podać jakieś przykłady, jeśli jest to skutecznie ukrywane przez KK?
http://www.thejournal.ie/catholic-church-abuse-australia-605446-Sep2012/http://wiadomosci.wp.pl/kat,1371,title,Papiez-zdymisjonowal-arcybiskupa---tuszowal-pedofilie,wid,13610177,wiadomosc.html
http://www.rte.ie/news/2002/0401/24515-comiskey01/
http://wiadomosci.onet.pl/kiosk/rysa-na-swietosci,1,4101796,kiosk-wiadomosc.html
http://www.bbc.co.uk/news/world-europe-11260290
http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-biskup-pedofil-kupowal-milczenie-rodziny,nId,291804
http://www.telegraph.co.uk/news/religion/6659011/Sexual-abuse-by-Catholic-priests-in-Ireland-was-covered-up-for-decades-report-says.html
http://wyborcza.pl/1,75477,11838225,Premie_dla_ksiezy_pedofilow_za_porzucenie_kaplanstwa.html

Tak na szybko...


Szron napisał/a:

A ja wam powiem tak.

Doczekacie się w życiu takiego momentu że coś z zdrowiem nie pójdzie po waszej myśli.

I nie wiem jak bardzo niewierzący byście byli, będziecie piszczeć i skomleć :

Bożę proszę pomóż! Bożę proszę pomóż!




W głowę się puknij, mało ateistów nawróciło się w razie choroby czy na łożu śmierci. Przykładem jest Hitchens, który był chory na raka, a i tak podtrzymał swoje słuszne zdanie że ta wiara jest głupia i trzeba ją wyśmiewać.

Takie pie**olenie, uhuhuhuhuhuehuehuheue jak bydziesz chury to sie nawrudzisz na boga zobaczysz dziecko jestes to zycia nie znasz szczenioku hueheuhue. sp***alaj.

AbesM napisał/a:



Jestem dość poważnie chory i nie skomle do boga, dalej uważam że nie istnieje, a przejawem ludzkiej głupoty jest wiara w coś co nie istnieje, i dawać sobie kierować przez tych niby duchownych



+1, również choruję na pewną chorobę która jest w miarę poważna(nie, nie jest to dysmózgia) i nigdy nie pomyślałem żeby prosić o coś Boga. PONIEWAŻ ON k***A NIE ISTNIEJE, Wy macie po 12 lat?

hogg

2013-07-07, 21:42
chemik600 napisał/a:


A mianowicie, dla mnie osobiście ludzie którzy ośmieszają religię katolicką są zwyczajnymi głupcami, bo w tych dziejowych czasach Polska jako jeden z ostatnich bastionów chrześcijaństwa w Europie pozwala przeciwstawić się ekspansyjnej sile Islamu.



Chyba naprawdę masz coś z deklem jak wierzysz w to co napisałeś. Islamu nie ma w Polsce TYLKO i WYŁĄCZNIE dlatego, że opieka socjalna dla tych kozojebców jest zerowa i ch*jowa, z resztą dla Polaków nie wiele lepsza.
Gdyby tylko w Polsce był socjal dla nich taki jak w Szwecji, UK, czy Danii, to zjechałoby ich tu setki tysięcy i ani ty ani twoja religia nie zatrzyma napływu tego bydła.

pelepele

2013-07-07, 21:54
Niektórzy tutaj widzę dostali mocnej sraczki z powodu tego wydarzenia. Odejść od komputera, woda pod kran, puścić zimną wodę i ochłonąć.
Niech sobie ktokolwiek organizuje na takich stadionach co zechce, niech sobie tam chodzą ci którzy tego chcą, jak tylko nie muszę dokładać do tego z własnej kieszeni (podatki - gdyby ktoś nie zrozumiał) to mam na to (potocznie mówiąc) - wy***ane.

Nie czytałem wszystkich komentarzy, wybaczcie, nie mam czasu, ale zauważyłem jakieś twierdzenia typu, że katole wierzą w kogoś kto nie istnieje i dyktuje im co mają robić. Sam jestem ateistą od zawsze, ale takie zacofanie umysłowe mnie drażni. Z tego co wiem to Bóg nie mówi wierzącym co mają robić, tylko poprzez wszystkie swoje przykazania doradza im jak powinni postępować jeżeli chcą dostąpić zbawienia, a to od nich zależy jak będą postępowali i jaką drogą pójdą.

I nie myślcie sobie "co on mi tu pieprzy? co on może wiedzieć jak nie wierzy w Boga". Z ciekawości kiedyś czytałem Pismo Święte, chciałem po prostu zrozumieć katolików.

pi73rmaster

2013-07-07, 22:09
Cytat:

Mają prawo również decydować o losach państwa poprzez prawo do głosowania. Jak człowiek wierzący w gadające węże, wskrzeszanie może być uznany za poczytalnego?


Pragnę zauważyć, że największe gówno w tym kraju wybierali ludzie zdecydowanie niewierzący. Poza tym co wam k***a przeszkadzają katolicy jak i ten czarny? Każdy wierzy w co chce, a przynajmniej ta kasa za bilety jakoś napędzi gospodarkę.

pambuk

2013-07-07, 22:10
@pelepele
Posiedź na fronda.pl miesiąc, dwa i poczytaj komentarze ludzi pod artykułami. Później wróć i przeczytaj sobie swój komentarz.
Jak chcesz zaoszczędzić czas to przyjmij jedno do wiadomości - mało wiesz (no chyba że uznasz że Twoja definicja "prawdziwego" katolika nie uwzględnia frondziaków).

A tak w ogóle czytając Pismo Święte to możesz mieć najwyżej pojęcie o chrześcijaństwie.

Skądinąd

2013-07-07, 23:56
Jechałam w piątek busem do stolicy z bandą mazurskich dewot, które wybrały się na tego całego "uzdrowiciela". Żegnały się na widok każdej kapliczki, cmentarza, kościoła, odmawiały różaniec, a w przerwach bezlitośnie rąbały dupę członkom rodziny i znajomym - aż żal było słuchać (część miała tak wk***iające głosy, że nie dawały mi się skupić na czytaniu...). Wjeżdżamy do Warszawy, przejeżdżamy koło Narodowego i te jakby cieczki dostały wszystkie na "hurra!": "Ale się będzie jutro działo, dziewczynki!" :facepalm: Ciekawe, czy udało im się wyzdrowieć z hipokryzji?

Mojs

2013-07-08, 00:08
Miczok13 napisał/a:

Pierwsze zdanie to nie prawda, raczej nie ma IQ niższego niż ameba żeby być mniej rozgarniętym niż katol.



1. Weź się schowaj... Mówisz tutaj o ludziach których znasz i spotkałeś. Spotkałeś wszystkich? Nie? To się nie udzielaj.

2. Jesteś przeciw małżeństwom homoseksualnym? Ja też, ale jestem wierzący. Widziałem rzecz która mnie przekonała. Niedawno, bo w czerwcu. Chłopak chuderlawy podniósł 4osoby na nim klęczące bez problemu.

3. Chodzę tylko do jednego kościoła, a dokładniej do kościoła Kapucynów (zakonnicy, czyli żyjący w ubóstwie). I też jestem za tym aby kościół płacił podatek od "tacy" itd.

Więc ogarnij swój zamknięty umysł, albo nie wypowiadaj się na pewne tematy gdzie nie wiesz wszystkiego.

@Bongman... ty też masz prawo wyborcze, i też tego co niektórzy żałujemy. :-?

Swirussss

2013-07-08, 07:17
Mojs napisał/a:

2. Jesteś przeciw małżeństwom homoseksualnym? Ja też, ale jestem wierzący. Widziałem rzecz która mnie przekonała. Niedawno, bo w czerwcu. Chłopak chuderlawy podniósł 4osoby na nim klęczące bez problemu.



o k***a, rzeczywiście przekonujące, chyba sam się nawrócę jak coś takiego zobaczę...

Mojs

2013-07-08, 08:53
O k***a, jestem ateistą i mogę jeździć po chrześcijanach i ich śmiesznym Bogu... Jeżeli takie jest twoje rozumowanie, to moja dyskusja z Tobą jest na poziomie przedszkolaków "mój tata jest lepszy". Idź dalej walić k***ami na wszystko co jest zbyt trudne na twój móżdżek.

Swirussss

2013-07-08, 09:14
Mojs napisał/a:

O k***a, jestem ateistą i mogę jeździć po chrześcijanach i ich śmiesznym Bogu... Jeżeli takie jest twoje rozumowanie, to moja dyskusja z Tobą jest na poziomie przedszkolaków "mój tata jest lepszy". Idź dalej walić k***ami na wszystko co jest zbyt trudne na twój móżdżek.



Ależ to twórcze, tylko się nie zesraj z wrażenia.

pambuk

2013-07-08, 10:29
Mojs napisał/a:



2. Jesteś przeciw małżeństwom homoseksualnym? Ja też, ale jestem wierzący. Widziałem rzecz która mnie przekonała. Niedawno, bo w czerwcu. Chłopak chuderlawy podniósł 4osoby na nim klęczące bez problemu.



Rozwinę trochę "o k***a, rzeczywiście przekonujące" -
prawda jest taka, że dla nas to tylko Twoja historyjka, takich jest pełno odnośnie "cudów" doświadczanych przez wyznawców innych religii, porwanych przez ufo czy widujących facetów w czerni, Yeti czy Elvisa - historyjka historyjką, Ciebie to przekonało ale przecież nawet nie wiesz co się stało, nie mówiąc już o udowodnieniu komuś (wliczając w to Ciebie samego) że podniósł tych ludzi dzięki interwencji tego czy innego boga. Efekt potwierdzenia - widzisz co chcesz.

Jak się poczyta relacje ludzi z rekolekcji z o. Bashoborą, to jedni mówią że było spoko, ale niektórzy słyszeli piekielne krzyki, ktoś widział jak kobieta nagle stała się płodna (WTF?!?!) itd. - poczytaj na frondzie jak masz ochotę.

Każdy ma powody żeby w coś wierzyć (nieważne czy chodzi o jakiegoś boga czy słowa innej osoby, czy osiągnięcia naukowe) - tyle że czasem te powody są kiepskie/złe, jak np. Twoja historyjka, bo pewnie gdybyś to zobaczył na youtube, byłoby to dla Ciebie równie ważnym powodem do pogłębienia wiary, ale gdyby ten hipotetyczny filmik był nagrany w meczecie od razu byś może powiedział że to ściema.

Mi...........13

2013-07-08, 11:20
Mojs napisał/a:

Więc ogarnij swój zamknięty umysł, albo nie wypowiadaj się na pewne tematy gdzie nie wiesz wszystkiego.

@Bongman... ty też masz prawo wyborcze, i też tego co niektórzy żałujemy. :-?




Nie wierzę :mrgreen: , katolik mówi do kogoś że ma zamknięty umysł. Na mistrzów by się nadało :ok***a:


Mojs napisał/a:

2. Jesteś przeciw małżeństwom homoseksualnym? Ja też, ale jestem wierzący. Widziałem rzecz która mnie przekonała. Niedawno, bo w czerwcu. Chłopak chuderlawy podniósł 4osoby na nim klęczące bez problemu.



Po przeczytaniu tego już wiem że masz wyprany mózg i jesteś debilem. NASTĘPNY!

Mojs

2013-07-08, 13:03
pambuk, tu się z Tobą zgadzam. To jest historyjka opowiedziana na temat tego że każdy wierzy w to w co chce. Ja wierze w Boga, ciapaty w Allaha, a jakiś hamerykanin w latającego potwora spagetti.

Miczok13, bo widzisz... ludzie dzielą się na archetypy: katolicy i katole, kibice i kibole, Polacy i polacy. A także na szeroką grupę ludzi która mówi: Nie wierzę bo nie widziałem albo nie chcę uwierzyć. Nikt cie nie zmusza Gdzieś napisałem:
Cytat:

Objawił mi się Bóg i wszyscy spłoniecie w ogniach piekielnych jak nie nawrócicie się ze swoich grzechów

? Jeżeli tak, to dam ci 1.000.000 $ (i nie cytuj tego, tylko wcześniej, pauko)

Wyraziłem swoją opinię, że masz zamknięty umysł. Tak samo jak mogę wyrazić że ciapatych należy wyj***ć z naszego kraju. I tak, jako chrześcijanin (bo nigdzie nie nazwałem także siebie katolik) to mówię.

Btw. Pewnie byłeś na proteście tych z abstrach*je? Nie bo nie, czy jakieś inne inteligentne hasełka.
I dodam coś z innej paki dodatkowo, że Tusk to kłamca, a Kaczyński jest obłąkany. Podobnie jak reszta tych idiotów w sejmie. Dopowiedz sobie że jestem anarchistą, czy jaki inny ch*j. Mów co chcesz, nie obchodzi mnie opinia chłoptasia z internetu.

Szron

2013-07-08, 13:51
Baran ten kto nie widzi różnicy między wiarą a religią.

AbesM, chodziło mi o bóle wywołane chorobą a nie o samą chorobę.

Może taki zatwardziały Ateista jesteś a może taki z Ciebie nadLudź że aż masochista.

Chciał bym żeby ból "doj***ł" Cię tak dla testu, nic poza tym.
Ale taki ból żebyś zaczął myśleć że zaraz zejdziesz.
Ciekawe czy starczy Ci twardości.

Powrotu do zdrowia życzę.

pambuk

2013-07-08, 14:16
@Szron
Nawet jak mu ból dojebie, to dalej się to nijak ma do prawdziwości tego czy innego boga...

"Baran ten kto nie widzi różnicy między wiarą a religią." - to niby do czego się odnosi?