18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pokraczne otwieranie szampana

~Sunday • 2021-04-06, 12:31

Niewybuch :mrgreen:

Halman

2021-04-06, 16:54
Misiek_KRK napisał/a:

@Halman
Muszę Cię zdziwić.



mnie się nie da zdziwić, wyjaśniłem jak można sprawdzić kto dał piwo w danym temacie wiec po co te tłumaczenia?

Noemi1998

2021-04-06, 17:53
nie pierwszy i nie ostatni gówniany fejk na sadolu

NiemiecWaszPan

2021-04-06, 18:38
Blady-34 napisał/a:

Dokładnie... Jak takie gówno ląduje na tej stronie? Jeszcze na głównej, ja pie**ole co za debile dają temu piwa?



Ślepi jesteście, czy ki ch*j? Przecie wrzuta od admina, a wrzuty od adminów albo od Lodzi admin sam pompuje browcami z fejkowych kont i wrzuca na główną... Nie ma nowych wstawek na crazyshit, liveleaku ani kaotic, to trzeba jakieś gówno z jutuba wrzucić, żeby kilka szekli za wyświetlenia wpadło na obiadek...

CoJaTamKurwaWiem

2021-04-06, 19:08
NiemiecWaszPan napisał/a:

Ślepi jesteście, czy ki ch*j? Przecie wrzuta od admina, a wrzuty od adminów albo od Lodzi admin sam pompuje browcami z fejkowych kont i wrzuca na główną... Nie ma nowych wstawek na crazyshit, liveleaku ani kaotic, to trzeba jakieś gówno z jutuba wrzucić, żeby kilka szekli za wyświetlenia wpadło na obiadek...



Rzadko kiedy się z tym ćwokiem powyżej zgadzam, ale tym razem muszę.

cypherus

2021-04-06, 19:56
dobre dupsko

kahn45

2021-04-06, 21:07
sebito napisał/a:

kto normalny dalby p*zdzie otwierac szampana



r*chalbym

:-D

Byku35

2021-04-06, 22:01
za płaska ta dupa

nie

aaaaaaaaaaaaaa

2021-04-06, 22:17
PabllosSantoDaSilva napisał/a:

babochłop otwierał jabola? Ja bym sobie na to nie pozwolił żeby kobieta przy mnie otwierała wino.



No to babochłop, czy kobieta???
Jak dla mnie całkiem rozsądna dupa, trochę gruba, no może nie gruba, ale nieszczupła. Ale r*chable jak dla mnie, w końcu nie jestem chodzącym sześciopakiem. Więc k***a wyjaśnij, dlaczego uznałeś ją za babochłopa??? Bo nie wygląda jak nastolatka żywiąca się wyłącznie sałatką?

DzidaZawodnik

2021-04-07, 13:49
Misiek_KRK napisał/a:

@Halman
Muszę Cię zdziwić. Wolę dać piwo za to gówno, niż piwo za filmik o pedałach



Kolejny genetyczny nieudacznik.

Wolisz robić loda niż być j***ny w dupę, a zdrowy mężczyzna nie zrobi nic z tych rzeczy.

Daję modowi ch*ja uciąć, ze jesteś telewidzem.

Olashenco

2021-04-08, 12:35
Będziecie k***a debatować o butelce czy pękła czy nie, a jak mi raz browar na chodnik jebnął tak, tak się odbił robiąc salto i na trawę potoczył. Brakowało tylko żeby zaczął rapować.