18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pokolenie milenium

SedeS • 2016-05-04, 01:29
Dziewczyna ze Stanów podsumowuje pokolenie milenium Jej wpis na facebooku zyskał w ciągu tygodnia ponad 40 milionów odsłon. Choć patrząc na nią ciężko się powstrzymać od oskarżeń o hipokryzję, to warto posłuchać co ma do powiedzenia.



Dla nieznających angielskiego moje tłumaczenie filmiku (błędy proszę mi przesyłać na PW).
spoiler

dwakilo

2016-05-04, 10:50
Przecież to jest wstęp do "fake taxi"...

KrisCFC

2016-05-04, 11:44
"Nie szanujemy kobiet" - powiedziała osoba wyglądająca jak plastik. ;)

A te 40 mln. odsłon to na zasadzie "och, jakie to smutne... ciekawe co tam na Twitterze" :amused:

radek225

2016-05-04, 12:19
Nie ma cycków, nie oglądać. Tylko stek zwykłego pie**olenia.

józekdeluxe

2016-05-04, 12:26
Średnia ocen w całej gimbazie u dzieciaka to 2.97. Same prymusy rodzone w latach 2000-2002. Wóda na każdej dyskotece szkolnej. Palenie fajek na porządku dziennym. Dziewczyny tak zaniedbane, że młody się śmieje, że na basenie ma krótsze włosy pod pachą niż koleżanki z klasy. Wszystko grube, leniwe, pouzależniane od internetu i fast foodu. I co najważniejsze - do bólu mało kreatywne. Ić pan fch*j z taką młodzieżą.

Diux

2016-05-04, 12:37
Mówi to 20 latka siedząca w nowym samochodzie kupionym przez tatusia.

rakoczy

2016-05-04, 13:22
Jakie to spontaniczne i amerykańskie, można wielbić głupotę lub być jej częścią i zdawać sobie z tego sprawę, że jest się debilem, bo świat jest prostszy niż się nam wydaje i zawsze będzie bardziej złożony zanim większość głupców to zrozumie...Nie pojmuje sensu tej wypowiedzi poza zaistnieniem w tym co "ta Pani krytykuje" i czego jest częścią, zaprzecza temu, że żyje w czasach gdy większość ludzi korzysta z FB i internetu a to całkowity absurd, tak samo jak jej wypowiedź, która logiką nie zakrawa nawet o epokę kamienia łupanego....nawet nie chce mi się szerzej nad tym rozwodzić bo to nie czas i miejsce.


BrianGriffin

2016-05-04, 13:39
Diux napisał/a:

Mówi to 20 latka siedząca w nowym samochodzie kupionym przez tatusia.



Nie znasz? Nie oceniaj. Może dała dupy za ten samochód?
Ignoranci :roll:

forshow

2016-05-04, 14:26
Słowa "bait" używa się potocznie jako "smaczny/apetyczny kąsek".

Fajne tłumaczenie, piwerko!

KolekcjonerDobrego

2016-05-04, 14:38
więc najpierw przeczytałem, teraz obejrzę bez dźwięku j/w i ...
podstawiona fabuła, ze opowiada o pierwszym analu jest fajna

ale lepsza to, że była dymana w gang bangu z tym, że jeden koleś miał wielkiego, naprawdę wielkiego ch*ja i to właśnie wspominając jego tak się marszczy

Ma...........ke

2016-05-04, 14:51
Komentarz:
Jeżeli ona myśli że idiotów w poprzednim pokoleniu nie było to się srogo myli naprawdę srogo można spotkać chociażby starych meneli i bezdomnych i co? A w dzisiejszym pokoleniu też jest dużo osób poukładanych to że ona jest szmatą i lata z frendsami co to chleją piwko gdziekolwiek itd itp to nie znaczy że wszędzie i wszyscy tacy są porządni ludzie wychodzą z domu z konretnym planem i po cos nie bez sensu ze znajomymi żeby się pokazać jaka to ona jest szalona.
Po drugie jakie k***a pokolenie milenium? Urodziła się 15 lat temu? Czy ma na myśli poprzednie pokolenia i jej 40 letni znajomi mają 1000lat?
Ludzie nigdy nie są jednomiarodajni są różni tak bardzo jak dużo ich jest a jeszcze trzeba do charakteru doliczyć religie rasę i warunki klimatyczne i historyczne także filmik bez sensu a ją porządnie bym wyr*chał :)

sh...........ns

2016-05-04, 15:09
kobieca hip[okryzja narzekażemezczyui nie otwierją jewj dzwi a sama prowadzi auto zamiast siedziec w kuchni