18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pokolenie JPII

adriano30 • 2013-09-08, 20:34
Dzisiaj w mojej skrzynce pocztowej znajdowała się wiadomość od zagorzałego przeciwnika obecnego ustroju naszego kraju, który podpisał się jako "pokolenie JPII". Ciekawe w tym wszystkim jest to, że każdy z naszych sąsiadów miał identyczną wiadomość w swojej skrzynce i każda z nich była... pisana ręcznie :O Mógł sobie ten ktoś to skserować, ale wybrał dłuższą drogę w walce z władzą ;)


go...........et

2013-09-09, 19:48
Szeryfian napisał/a:



Popraw datę urodzin a jeśli jednak jest prawdziwa to zachowuj się jak na 26 latka przystoi.



I zapewniam cie, że zachowuje się jak przystoi. Mam na temat tego człowieka swoje własne zdanie, poparte paroma (nie lewackimi, tfu) lekturami.
Masz podobne? To fajnie. Masz odmienne? Też super, ale jeb się.

Ne...........es

2013-09-09, 19:58
JPII to moje zycie. Jan Pawel II z nami

szefuncio

2013-09-09, 20:01
Nie lubię takiego pie**olenia jak w tym "liściku" - zero argumentów tylko slogany. Tak samo to ch*jowe jak Donald i Wincent, tylko w inny sposób :) .
k***a wszystko tu wymienione co najgorsze, bez ładu i składu najlepiej jakby napisała tuskzłodziejkłamcażydcwe*rudy itd no naprawdę widać że pokolenie JPII już wie lepiej jak uleczyć nasze Państwo.

ostatni

2013-09-09, 20:01
Dobra lewacka prowokacja, sam napisałeś karteczkę i teraz wrzucasz tutaj z durną historyjką myśląc, że ktoś się na to nabierze.

Magik2501

2013-09-09, 20:08
W kraju stagnacja, każdy narzeka, nikt nic nie robi - "o rany, w tym kraju ludzie tylko siedzą i umierają, rząd wali ich w dupę, a ci nic, glupie polaki"

Ktoś robi COŚ, według swoich możliwości - "haha o k***a, ale oszołom, patrzcie, listy powrzucał, k***a, ale gamoń i jeszcze katolik, o rany, czy on nie wie, że dziś popularne jest śmianie się z Kościoła, a nie chodzenie do niego? Lol, ale mu pocisnę w internecie IKS DE"

xardas1988

2013-09-09, 20:13
gordonviet napisał/a:



I zapewniam cie, że zachowuje się jak przystoi. Mam na temat tego człowieka swoje własne zdanie, poparte paroma (nie lewackimi, tfu) lekturami.
Masz podobne? To fajnie. Masz odmienne? Też super, ale jeb się.



Skąd się wywodzi spaczone plamie, które Cię wydało, że jesteś w stanie twierdzić, że zachowujesz się jak przystoi. Serio pytam, bo takie wzorce w cywilizowanym świecie nie funkcjonują...

go...........et

2013-09-09, 20:23
@Własne zdanie nazywasz standardem, ktory nie funkcjonuje w cywilizowanym świecie. Ciekawe.
A jak chcesz zobaczyć spaczone plemię to otwórz swój album rodzinny na zdjęciach z wycieczki do zoo, przy wybiegu dla pawianów. Jesteście tam w całości.

EMIO093

2013-09-09, 20:39
xardas1988- pozdrawiam cywilizowany świat! Mam w dupie cywilizacje i jej idiotyczne ideologie gender,tolerancje itp.1

joozef

2013-09-09, 21:22
Marna prowokacja. Napie**alanie bogojczyźnianymi tekstami żeby pokazać jaki to ciemnogród ciemny i do tego nawet komputera i drukarki czy nawet ksera nie umie. Cwane, nie powiem, ale cały misterny plan spalił na panewce przez wzmiankę o okupantach. Otóż, jeśli się dobrze przyjrzycie, łatwo zauważycie, że przy wzmiance tej chora czerwona miłość zwyciężyła nad rozsądkiem i nasz wilk w Wojtylej skórze potraktował sowieckie ścierwo wielką literą.

gryzly123

2013-09-09, 21:52
wykonanie poniżej dna ale pomysł przech*j - trzeba nauczać ludzi, że to co się odpie**ala w tym kraju to totalne nieporozumienie. może trzeba zrobić coś w stylu ulotki, która pokazuje jakiś duży problem (a takich to się w Polsce k***a znajdzie miliard) i odnośnik do strony w necie, gdzie jest tego więcej + info do organizowanych większych akcji na ulicach.

i nie, tą stroną nie powinien być sadistic :krejzi:

dr...........ka

2013-09-09, 22:38
up za te zaburzenia to bym ci k***o jaja wyrwal pie**olony gimbusie ktos robi cos ze by wkoncu te piersolone POLACZKI ruszyly dupe z przed komputera a wy sie nabijacie obecnie polacy to pisdy a smiejecie sie ze skandynawczykow sami nie jestescie lepsi h*j wam w dupe POLACZKI tak pie**olone gimbusy bul wam w dupe za POLACZKI

Loaloa

2013-09-09, 22:58
Pokolenie JPII - rówieśnicy wadowickiej kremówy, którzy jeszcze nie zdechli.

xardas1988

2013-09-10, 08:56
dr_demolka napisał/a:

up za te zaburzenia to bym ci k***o jaja wyrwal pie**olony gimbusie ktos robi cos ze by wkoncu te piersolone POLACZKI ruszyly dupe z przed komputera a wy sie nabijacie obecnie polacy to pisdy a smiejecie sie ze skandynawczykow sami nie jestescie lepsi h*j wam w dupe POLACZKI tak pie**olone gimbusy bul wam w dupe za POLACZKI



Nie bardzo wiem o co Ci chodzi.

Proponuję z większym zapałem przykładać się do nauki języka Polskiego lub uzupełniać braki z lat minionych. Jak po drodze trochę historii złapiesz, to też nie zaszkodzi...

Dopiero potem Twój "protest" będzie zrozumiały...

pi...........ja

2013-09-10, 12:55
Ja tylko czekam na następne wybory. Jak już święty Prezes wygra,bo chyba teraz mu się uda i zacznie rozpieprzać wszystko, bo w tym jest najlepszy, to hejterzy tego rządu pewnie się powieszą. Nie jestem za tymi ani nim, po prostu chcę zobaczyć masową depresję teraz pisowców.