18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pokemony w Bibliotece

matiskate • 2013-06-11, 13:56
Zawsze chciałem coś takiego zrobić, swoją drogą - brałbym numer od tej blondyny zamiast ją trollować. :-D

Uwaga podstawy języka angielskiego - niestety obowiązkowe.


Realista45

2013-06-11, 19:33
A Robert zamiast trenować w Borussi trolluje...

krolik14p

2013-06-11, 19:40
Gosciu wygląda jak Robert Lewandowski xD

archon44

2013-06-11, 21:16
Jestem wj***ny w ciężki szok, że istnieje biblioteka gdzie ludzie czytają. Bywam w bibliotece pw i jedyne co tam można spotkać to bandę pseudo bananowych studentów drących morde, jakie to epickie k***a melo mieli w weekend. k***a.

BulaKSSG

2013-06-11, 21:47
Darkstep_Warrior napisał/a:

Wybierz Charmandera! Bulbasaur i Squirtle są ch*jowe!



Sam jesteś ch*jowy.

Na początek najlepszy jest Squirtle. O pierwszą odznakę walczysz z Brockiem, który ma Pokemony kamienne. Nawet jak nie rozwiniesz swoich Pokemonów jakoś bardzo, to i tak Squirtlem rozpie**olisz Brocka na dwa strzały. Z kolei Charmander jako Pokemon ognisty nie ma szans z kamiennymi. Nie mówiąc już o roślinnym Bulbasaurze.

O drugą odznakę walczymy z Misty, która ma Pokemony wodne, gdzie przydałby się Bulbasaur. Squirtle będzie jednak już na tyle rozwinięty, że nawiąże równą walkę. Tutaj w międzyczasie zdążysz złapać też jakiegoś Geodude, na którego też nie będzie bata, jak się go dobrze wytrenuje. Później to już różnorodność Pokemonów jest tak duża, że nie ma różnicy, jakiego Pokemona wzięło się na początku.

PS. Tak, jestem Mistrzem Pokemon i złapałem je wszystkie.

pawlo12369

2013-06-11, 22:07
Lewandowski zamiast trenować to w pokemony napie**ala :D

Darkstep

2013-06-12, 00:12
BulaKSSG napisał/a:



Sam jesteś ch*jowy.

Na początek najlepszy jest Squirtle. O pierwszą odznakę walczysz z Brockiem, który ma Pokemony kamienne. Nawet jak nie rozwiniesz swoich Pokemonów jakoś bardzo, to i tak Squirtlem rozpie**olisz Brocka na dwa strzały. Z kolei Charmander jako Pokemon ognisty nie ma szans z kamiennymi. Nie mówiąc już o roślinnym Bulbasaurze.

O drugą odznakę walczymy z Misty, która ma Pokemony wodne, gdzie przydałby się Bulbasaur. Squirtle będzie jednak już na tyle rozwinięty, że nawiąże równą walkę. Tutaj w międzyczasie zdążysz złapać też jakiegoś Geodude, na którego też nie będzie bata, jak się go dobrze wytrenuje. Później to już różnorodność Pokemonów jest tak duża, że nie ma różnicy, jakiego Pokemona wzięło się na początku.

PS. Tak, jestem Mistrzem Pokemon i złapałem je wszystkie.



Złapałeś je wszystkie? Chyba na czitach. :krejzi:

MaNioo

2013-06-12, 12:42
Przyznawać się, ilu grało w pokemony?

Sadole kur@a....


Ja grałem!

qtacz

2013-06-12, 15:23
po tym jak ta ostatnia blondyna sie przesiadła powinien do niej podejsc i sie przysiaść

alexgraju

2013-06-12, 16:03
Darkstep_Warrior napisał/a:

Wybierz Charmandera! Bulbasaur i Squirtle są ch*jowe!



żryj gówno Squirtle jest zajebisty a Blastoise bierze Charizard'a jak chce. :mrgreen: