18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pokazała koleżance trupa

Wilczex • 2009-05-27, 15:53
Zabawa w lekarza odeszła do lamusa. Teraz dzieci bawią się inaczej.

ahmed

2009-05-27, 16:07
i dlatego małoltetni nie powinni oglądać zawartości sadistica (aczkolwiek z drugiej strony kolejny ciekawy material do kolekcji) :diabel:

Wilczex

2009-05-27, 16:09
Nie zgodzę się. Jakby mała oglądała Sadystica to by wiedziała jak trup wygląda i starsza nie musiałaby się wieszać, żeby jej pokazać. ;)

ahmed

2009-05-27, 16:26
Wilczex napisał/a:

Nie zgodzę się. Jakby mała oglądała Sadystica to by wiedziała jak trup wygląda i starsza nie musiałaby się wieszać, żeby jej pokazać. ;)



trup na zdjęciu to jednak nie to samo, a dzieci bywają bardzo ciekawskie i nie myślą nad konsekwenjami

Wilczex

2009-05-27, 16:34
ahmed napisał/a:



trup na zdjęciu to jednak nie to samo,



Taaak.... to jak jeść loda przez papierek ;) Zdecydowanie, co trup "na żywo" to trup na żywo.

balcerro

2009-05-27, 17:01
bułkę przez bibułkę, a ch**a do ręki :D

ra...........el

2009-05-27, 17:29
przynajmniej wywiązała sie z obietnicy i pokazała koleżance jak rzeczywiście wygląda trup :D

KozaK

2009-05-27, 17:46
To co się teraz dzieje na świecie to jest jakaś komplenta patologia.
Rodzice kupili córeczce neostradę na komunię i naoglądała się nie wiadomo czego.

Moi Sadyści, na komunię się kupuje rower, zegarek i krzyżyk czy inną przywieszkę, a nie komputer. Bądźcie tego świadomi. Nie chcę, żeby Wasze dziecko wieszało się na oczach mojej.

mojej córki* (lub syna ;) )

Wilczex

2009-05-27, 18:03
Fakt, krzyżyk się przyda jak juz się powiesi to w trumnie będzie ładnie wyglądać.

A tak serio - nie popadajmy w paranoje. Ja uważam, że jak dzieciakowi się wszystko ładnie tłumaczy i INTERESUJE SIĘ dzieciakiem to nawet MOH czy inne GTA mu nie zaszkodzą. To rodzice odpowiadają za dzieci a nie telewizja, komputery, szkola czy sąsiadka z naprzeciwka. Takie jest moje zdanie.

KozaK

2009-05-27, 18:25
Owszem, dzieciekiem trzeba się interesować, opiekować, zajmować, ale będę się upierał, że internet w wieku 9 lat nie jest do niczego potrzebny.
A jak koniecznie to pod okiem rodzica.
Nie mówię, żeby zabronić wszstkiego i spalić, i zniszczyć wszelkie Microsofty, IBMy i nVidie, ale niektóre rzeczy nie są niezbędne do przeżycia w takim wieku.

Ja w MOHa i GTA grałem w wieku 11-12 lat i jakoś nie mam skłonności samobójczych ;)

A na komunię dostałem aparat i WYMARZONY zestaw klocków Lego :D

____________________________

Jakiś lag na forum był... Górna część posta do wywalenia.

Wilczex

2009-05-27, 18:36
No dokładnie, pod okiem rodzica można siedziec w internecie i nawet grać w GTA. Wszystko w rękach rodzica.

Ja też grałam w MOH, Wolfa, Serious Sama, COD itp itd i jakoś żyję, mam się dobrze i jeszcze nikogo nie zamordowałam.

Wszystko dla wszystkich tylko z głową.

A na komunię dostałam pieniądze, ze które kupiłam sobie rower, na którym do dziś pocinam po wiosce.

PS. LEGO!!!!!! Kochałam te klocki.

sergio181988

2009-05-27, 19:05
30 minut później... dobra już skończ wisieć znudziła mi się ta zabawa....

Wilczex

2009-05-27, 19:11
sergio181988 napisał/a:

30 minut później... dobra już skończ wisieć znudziła mi się ta zabawa....



"EEEE... nudne te trupy... nawet nie charczy... pie**ole, idę na chatę." ;P

RastaSoldat

2009-05-28, 19:23
'ch*jowe te trupy chodź mam stafik dobry;p'