18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pokaz umiejętności.

2 • 2022-10-12, 18:30


Chiny

dance4life

2022-10-12, 21:59
HenrykS. napisał/a:

Kitajce takie wytresowane, że wolą się rozj***ć niż przekroczyć linię ciągłą



ch*joza87 napisał/a:

elegancko pokazał , umiejętnie się rozj***ł



Juzwa napisał/a:

No i rzeczywiście pokazał. Umiejętnie zak***ił w autko.



Nie wierze w to co czytam. Przeciez jemu ktos w dupe wjechal, durnie jedne...

Nowin

2022-10-12, 22:07
Słaba opna i jej uślizg podczas hamowania, miałem to samo w swoim super bike 125cc od Rometa. Niby dobra przyczepność a jak hamowałem przy 40km/godz to koło wpadło w poślizg i nogami zatrzymałem si na środku przejścia dla pieszych.

Kris891

2022-10-12, 22:22
dance4life napisał/a:

Nie wierze w to co czytam. Przeciez jemu ktos w dupe wjechal, durnie jedne...



Zmień lekarza albo dillera.....

Takafura

2022-10-12, 22:43
Kris891 napisał/a:

Zmień lekarza albo dillera.....


Nie dokuczaj mu, ja też nie mogę uwierzyć że na prostym odcinku można takie coś odj***ć...


dżonyłojlker

2022-10-12, 22:51
dance4life napisał/a:

Nie wierze w to co czytam. Przeciez jemu ktos w dupe wjechal, durnie jedne...



No, elektryczny piździk, każdy to widzi. Wielkie mi odkrycie.

Kris891 napisał/a:

Zmień lekarza albo dillera.....



Daj spokój, on ma trwale uszkodzony beret, tu już nic nie pomoże.

dance4life

2022-10-13, 04:15
To lepiej wielcy eksperci dobrze zobaczcie, ze zostal wystrzelony "jak z procy" przed uderzeniem.

Swojego p*zdzika prawie wyhamowal i nie ma nic do tego uslizg. Zreszta widac jak odpuszcza hamulec po uslizgu i nagle slychac kolejny "slizg opony" po ktorym nastepuje wystrzelenie do przodu. Ile by nie mial tam zapasu mocy w tym zlomie to takiego buta by nie mial.

Nabral predkosci w uslizgu lub po nim, jak?

Wiec nie dosc, ze durnie - to prostaki i ignoranci, ktorzy z fizyka w szkole za duzo wspolnego nie mieli.

Juzwa

2022-10-13, 10:34
dance4life napisał/a:

To lepiej wielcy eksperci dobrze zobaczcie, ze zostal wystrzelony "jak z procy" przed uderzeniem.
Swojego p*zdzika prawie wyhamowal i nie ma nic do tego uslizg. Zreszta widac jak odpuszcza hamulec po uslizgu i nagle slychac kolejny "slizg opony" po ktorym nastepuje wystrzelenie do przodu. Ile by nie mial tam zapasu mocy w tym zlomie to takiego buta by nie mial.
Nabral predkosci w uslizgu lub po nim, jak?
Wiec nie dosc, ze durnie - to prostaki i ignoranci, ktorzy z fizyka w szkole za duzo wspolnego nie mieli.



Wyhamował? Tak na kufrze autka. Zastanów się czy coś ci się nie poj***ło. Nacisnął lewą dźwignię, pisk. Następnie prawą, znowu pisk i JEBUDU! Też tak jeździsz? No to mam nadzieję zobaczyć cię na hardzie w nowym dziale "Jak wyjąć jelita jadąc motok***ikiem". Zapie**alał grubo ponad to co jest dozwolone. Zaczął hamować jak już na to było nieco za późno. Zepsuł komuś auto. Może powiesz, że to wina "puszki"? Koleś się kwalifikuje do upie**olenia pustego łba razem z płucami. Reszta do kwasu.

ratford

2022-10-13, 12:18
siwybis napisał/a:

LiveWire jest dla pedałów. Mężczyźni jeżdżą na spalinowych. Amen.



Mężczyźni jeżdżą tym na co mają ochotę i na co ich stać. Amen.