18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pokaz karate

CrazyEdek • 2021-01-14, 13:46
Trening czyni mistrza.


~DMT

2021-01-14, 14:10

Lobo24

2021-01-14, 14:11
Zawodowi profesjonaliści. Ten sport chyba przyciąga pewien sort ludzi. Mam sąsiada który lata trenował karate kyokushin. Największa ciamajda na osiedlu. Do własnego kanału w garażu minimum raz na rok wpada . Na jak się go zapytać co trenował to zawsze mówi "kiepuszynkę". Ja na to, że chyba kyokushin, a on dalej "no kiepuszynkę".

TRQPL

2021-01-14, 14:19
Lobo24 napisał/a:

Zawodowi profesjonaliści. Ten sport chyba przyciąga pewien sort ludzi. Mam sąsiada który lata trenował karate kyokushin. Największa ciamajda na osiedlu. Do własnego kanału w garażu minimum raz na rok wpada . Na jak się go zapytać co trenował to zawsze mówi "kiepuszynkę". Ja na to, że chyba kyokushin, a on dalej "no kiepuszynkę".



Może twój sąsiad trenował na zasadzie przekazu myśli.
On myślał że trenuje a trener nic o tym nie wiedział.

pytolsky

2021-01-14, 15:04
Jak stwierdził Bruce Lee - deski ci nie oddadzą (ale kolega z dodżo powinien)

masaq

2021-01-14, 15:19
Lobo24 napisał/a:

Zawodowi profesjonaliści. Ten sport chyba przyciąga pewien sort ludzi. Mam sąsiada który lata trenował karate kyokushin. Największa ciamajda na osiedlu. Do własnego kanału w garażu minimum raz na rok wpada . Na jak się go zapytać co trenował to zawsze mówi "kiepuszynkę". Ja na to, że chyba kyokushin, a on dalej "no kiepuszynkę".



Potwierdzam w połowie xD

Znam jednego takiego co trenuje od lat i się przewraca o własne nogi lub jadąc rowerem o krawężnik,

ale znam też drugiego który trenuje chyba z 20 lat, a zaczynał jak miał 10 lat i szerze mówiąc potrafi nieźle przypie**olić ( o ile nie jest naj***ny ;] )

RYHOO

2021-01-14, 15:38
Widocznie miał mordę jak deska i stało się...

ProVVe

2021-01-14, 15:53
Jako jedyny trafił i jeszcze maja k***a pretensje

kagayaku

2021-01-15, 01:06
to je panie kyokushin, pie**olnoł mu ura ushiro mawashi-geri :D