18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pokarało

Macx83wwww • 2022-01-15, 14:15
Trasa Krasnojarsk-Kemerowo, Rosja


De...........ma

2022-01-15, 14:28
Ja k***a nie wiem co te kacapy mają w głowach. Są jakieś k***a badania które dowodzą że oni rodzą się z jednym zwojem mózgowym mniej ? ch*je niczego się nie boją i szastają życiem jak by ich więcej mieli od innych.

radek225

2022-01-15, 14:34
Derma napisał/a:

Ja k***a nie wiem co te kacapy mają w głowach. Są jakieś k***a badania które dowodzą że oni rodzą się z jednym zwojem mózgowym mniej ? ch*je niczego się nie boją i szastają życiem jak by ich więcej mieli od innych.



To po prostu wschodnia, ruska, zatwardziała mentalność. "Jab twaju mać", i idzie dalej nie patrząc na siebie, na otoczenie ani na innych w pobliżu.

Nyrewesa

2022-01-15, 14:38
A u nas na drogach to jest inaczej? Takie same zjeby jeżdżą, może śniegu trochę mniej.

na...........pl

2022-01-15, 15:03
Nyrewesa napisał/a:

A u nas na drogach to jest inaczej? Takie same zjeby jeżdżą, może śniegu trochę mniej.


Szczerze mówiąc to widzę dużą poprawę w nowym roku, da się w miarę normalnie krajówkami jeździć.

Zasysacz

2022-01-15, 15:14
Ale w tym przypadku kacap upie**olił chyba tylko siebie :P ew innych w tej puszcze która jechał.

baronturbina

2022-01-15, 15:24
Derma napisał/a:

Ja k***a nie wiem co te kacapy mają w głowach. Są jakieś k***a badania które dowodzą że oni rodzą się z jednym zwojem mózgowym mniej ? ch*je niczego się nie boją i szastają życiem jak by ich więcej mieli od innych.


Kacapy maja w głowie siano i miłość do Mareczku
rosiji. Poza tym nic więcej.

Piter3

2022-01-15, 19:08
Oni mają wahe po 2zł z hakiem :shock: da się? k***a da :!:

Smokw

2022-01-15, 20:20
Derma napisał/a:

Ja k***a nie wiem co te kacapy mają w głowach. Są jakieś k***a badania które dowodzą że oni rodzą się z jednym zwojem mózgowym mniej ? ch*je niczego się nie boją i szastają życiem jak by ich więcej mieli od innych.



Przecież w Polsce masz to samo. Przepraszam od stycznia się poprawia.

wezu69

2022-01-15, 20:35
Kara nieadekwatna do czynu.

tarpan

2022-01-15, 20:47
W Polsce też jeszcze są takie gamonie drogowe. Siedzi na dupie lub wyprzedza na zakręcie. Takich kurew drogowych jak najwięcej musi zginąć i będzie spokój.

mazga50

2022-01-17, 17:14
Derma napisał/a:

Ja k***a nie wiem co te kacapy mają w głowach. Są jakieś k***a badania które dowodzą że oni rodzą się z jednym zwojem mózgowym mniej ? ch*je niczego się nie boją i szastają życiem jak by ich więcej mieli od innych.



Nie wiem co mają w głowie, ale we krwi mają sporo alkoholu zazwyczaj.