18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pojmanie złodziejki

phrontch • 2020-02-08, 15:54
W Lírio Vale w Manaus para robiła częste napady. Romeo uciekł, Julia została złapana. Nie wiem, czemu akurat tak ją związali, nie planują jej zgwałcić??




silwerbalk

2020-02-08, 16:01
Raczej Bonny i Clayd manaus a nie Julia i Romeo... Ale wiązać świnie to typ profesjonalnie potrafi szanuje..

SPIERDOLIX

2020-02-08, 16:12
"Nie wiem, czemu akurat tak ją związali" Tak się kogoś związuje żeby nie uciekł, ale ch*ja to daje jeżeli ręce się pomija xD
A wgl to k***a widze mistrzowie painta że tak zakryli swoje twarze :lol:
Dziewczyna kopa na żebra dostała i nic, pewnie do wpie**alu i r*chania przyzwyczajona :D

Ps tam to są jacyś k***a abstynenci , tyle suk, tyle okazji a im jakieś głupoty w głowach , zabijają i nawet nie ruchną

To wyjasnia dlaczego Romeo sp***olił i jej nie pomógł, p*zda zamiast jaj5

Lobo24

2020-02-08, 16:19
Wiadomo gdzie to? Może ona tam jeszcze leży.

Tak bardziej serio to mam do tego filmu bardzo ambiwalentny stosunek.
Z jednej strony życie dało mi kilka lekcji, kiedy kobiety knuły przeciw mnie intrygi, kłamały, siały ferment grając przy tym ofiary.
Z drugiej ciężko jest zdzierżyć przemoc wobec takich kruchych jednostek.

jasiek.kulaga

2020-02-08, 17:27
zdrowy zad, najpierw przer*chac, pozniej kara.

Tr...........ty

2020-02-08, 17:49
Jak ładna, to już tak wszyscy chętnie nie chcą okładać

Jacek86s

2020-02-08, 22:42
Lobo24 napisał/a:

Wiadomo gdzie to? Może ona tam jeszcze leży.
Tak bardziej serio to mam do tego filmu bardzo ambiwalentny stosunek.
Z jednej strony życie dało mi kilka lekcji, kiedy kobiety knuły przeciw mnie intrygi, kłamały, siały ferment grając przy tym ofiary.
Z drugiej ciężko jest zdzierżyć przemoc wobec takich kruchych jednostek.



ch*j nas to obchodzi przegrywie.

ra...........n1

2020-02-08, 23:36
Sznurem szarpie jakby piłę odpalał :mrgreen:

AlaksanderLukaszenka

2020-02-09, 04:11
Dlaczego ją tak związali? Już tłumaczę.

To jest sposób na powolną śmierć. Nogi w takiej pozycji po jakimś czasie drętwieją. Co wtedy próbujesz robić? Wyprostować je, ale jak skoro prostując je, zaciskasz coraz mocniej pętlę na szyi. I w ten sposób sam się dusisz.

Mrrm

2020-02-09, 09:47
Filmów z gwałtów jest relatywnie mało, myśle ze nie jedna taka akcja kończy się srogim tyraniem oczka, ale pewnie tego tak ochoczo nie nagrywają. Lepiej iść siedzieć za obcięcie głowy niż gwałt. Tak się mi wydaje przynajmniej.

SPIERDOLIX

2020-02-09, 21:12
Mrrm napisał/a:

Filmów z gwałtów jest relatywnie mało, myśle ze nie jedna taka akcja kończy się srogim tyraniem oczka, ale pewnie tego tak ochoczo nie nagrywają. Lepiej iść siedzieć za obcięcie głowy niż gwałt. Tak się mi wydaje przynajmniej.



No to ch*jowo Ci się wydaje, bo u ktoś zgwałconego została tylko naruszona przymusowo nietykalność cielesna ale żyje dalej. A debilu z odciętą głową sobie nie pożyjesz.