18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Pojemność

TT4 • 2019-01-09, 11:09
Witam wszystkich.

Nie mam bladego pojęcia czy ktoś już na poważnie poruszał ten wątek. Pewnie tak ale dalej uważam sprawę za konieczną do przedyskutowania i podjęcia kroków. Chodzi mi o ograniczenia rozmiaru wrzucanych filmów do 50 mb. Moje pytanie brzmi co stoi na przeszkodzie aby zwiększyć ten limit? Ne jestem rekinem informatyki i nie mam pojęcia w jakiej kondyncji są chomiki. Dlatego chciałbym uzyskać odpowiedź. Niejednokrotnie miałem na tzw. "wokandzie" dobry materiał ale niestety nie mieścił sie mówiąc potocznie a oprawianie go kosztem jakości było dla mnie osobiście sporym kłopotem z racji braku wiedzy czy umiejętności czy też często po prostu "grą nie wartą świeczki". Możemy coś z tym zrobic? Zapraszam do dyskusji.

~Angel

2019-01-10, 19:56
zapewne limit jest z powodu oszczędności miejsca na serwerze. do przeglądania forum na kompie czy tel nie potrzeba 4K ;-) i filmików 2 min 700mb .
Ja zmniejszam "wagę" za pomocą https://convert-video-online.com/pl/ i nie ma jakiś mega strat na jakości chyba, że ktoś przegląda forum na 55" telewizorze albo na projektorze ;-)