18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pojedynek

~Imperator • 2012-12-19, 16:54
Nowy sposób spędzania wolnego czasu... :karate: :hitler:



torro

2012-12-19, 20:31
Jakim trzeba być bydlakiem, żeby kopać leżącego nieprzytomnego przeciwnika. I jakim bydlakiem, by się temu przyglądać, filmować i nie reagować.

Everal

2012-12-19, 20:32
Rems napisał/a:

melony fights nie są raczej nowym zjawiskiem. To pojawiło się mniej więcej w okresie Bum fights.


melony fights? mzoe arbuzy albo pomarancze?

http://www.felonyfights.com/

lordmegatron

2012-12-19, 20:37
Tylko zwykłe K***Y kopią leżącego przeciwnika, dla mnie ta szmata w czarnej koszulce przegrała, tyle w temacie.

ray19

2012-12-19, 20:52
Z takim podejściem p*zdeczki klepią się "mma" na solówkach. Jak wpie**ol, do do końca. ;]

Orlik

2012-12-19, 20:56
Kopiącego się nie leży...

JeamBeam

2012-12-19, 21:01
eles napisał/a:

mogli go chociaz ulozyc w pozycji bezpiecznej


Gościa w trakcie padaczki w pozycji bezpiecznej ? Chyba nie słuchałeś na PO...

w pozycji bezpiecznej by tego charczenia od duszenia sie jezykiem nie było. To nie oznaka padaczki tylko po prostu urwał mu sie film.

Solve

2012-12-19, 21:05
Hmm... Pozwolę wtrącić, że mi to wygląda z lekka na żart. Zwróćcie uwagę na uderzenia pięści w leżącego. Mi się wydaje, czy pięść uderza w ziemię (obok leżącego). Coś za szybko gość wyprowadza ciosy tą pięścią. Ma to dać złudne wrażenie faktycznego ciosu. Bruce Lee, czy co?

TomyTM

2012-12-19, 21:16
@up zauważ że kolo uderzył piescia w ziemie poprostu nie trafil typa w glowe. widac na samym poczatku ze dobrze sie nie napie**ala tylko fartem KO zrobil typowi

le...........ce

2012-12-19, 21:23
ray19 napisał/a:

Z takim podejściem p*zdeczki klepią się "mma" na solówkach. Jak wpie**ol, do do końca. ;]


Nie wiem czy Cię dobrze zrozumiałem, bo piszesz chaotycznie jak ja pie**ole :facepalm: Jeśli dobrze zrozumiełem - to życzę Ci "wpie**olu do końca" od kolegów z gimnazjum :roll: Chyba, że w twoim pipidówku, takie k***a macie zasady to nie wnikam :roll:

Koniec Świata

2012-12-19, 21:27
Solve napisał/a:

Hmm... Pozwolę wtrącić, że mi to wygląda z lekka na żart. Zwróćcie uwagę na uderzenia pięści w leżącego. Mi się wydaje, czy pięść uderza w ziemię (obok leżącego). Coś za szybko gość wyprowadza ciosy tą pięścią. Ma to dać złudne wrażenie faktycznego ciosu. Bruce Lee, czy co?



Ale jakoś butowanie było wystarczająco wyraźne. To nie jest żart, to jest dowód na istnienie ludzi i podludzi. Podludzie czują potrzebę fizycznego wyżywania się na innych. To nie wyglądało na pojedynek, tylko na egzekucję. Jesli ktoś myślący bawi się w mordobicie to wystarczy mu, że skutecznie unieszkodliwi przeciwnika. Tymczasem ten "zwycięzca" to poj***ny psychol podobnie jak kibolskie ścierwa, które często stosują właśnie takie metody walki. Uważam, że takie małpy należy zamykać w zakopanych w ziemi klatkach i karmić surowymi ziemniakami, jeśli nie samymi obierkami jak trzodę chlewną. :-x

bovski

2012-12-19, 21:27
Primo113 napisał/a:

Co to był za atak na końcu jak już go znokautował ?


to nie był atak tylko spóźnione uniki :-D

cripkillah

2012-12-19, 21:47
JeamBeam napisał/a:

eles napisał/a:
w pozycji bezpiecznej by tego charczenia od duszenia sie jezykiem nie było. To nie oznaka padaczki tylko po prostu urwał mu sie film.



Trzęsienie się i zaciśnięta szczęka to typowa oznaka padaczki. Urwał mu się film ? Raczej tak... jak każdemu co przeżywa padaczkę.
Powinni mu po prostu przechylić głowę na bok, żeby mógł swobodniej oddychać.

EdmundKemper

2012-12-19, 21:52
Przy każdej solówce powinien być gość z nożem i obowiązkowo podcinać gardła tym podludziom podobnym do "wygranego" z tego filmiku.

help3r

2012-12-19, 22:00
i ten odgłos oddychania ze złamaną szczęką... to boli..