18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

b0r000

2017-05-21, 12:13
Większego gówna tutaj nie widziałem
1. 3s Większość ginie w autach z przed 2000 roku
- Ciekawe jakoś ja widzę sporo sebixów rozmazujących się na drzewach autami z 2003
2. Ta corolla z 2003 to sama rdza to jak próba uderzenia spróchniałego kawałka drzewa nowym.
3. Wymontowana poduszka powietrzna z kierownicy (tak przyjrzyjcie się, jest nawet uchwyt gdzie powinna ona być, z reszta po kształcie można nawet założyć, że powinna tam być)

nahrovatel

2017-05-21, 13:00
Ja tam mojego Opla Omegi z 99r z v6 pod maską jednak bym nie wymienił na jakieś trzy cylindrowe nowe gówno. Prawie 1700 kg masy, kawał samochodu, a i nawet cztery poduszki powietrzne ma.

korinogaro

2017-05-21, 13:46
@bollol_stern, a normy spalania? Jedną z form obniżenia spalania jest obniżenie wagi pojazdu. Klatka wagę by dodała i nikt niebyłby w stanie wyprodukować auta spełniającego najnowsze normy.

gabriel0

2017-05-21, 14:08
bollol_stern Bo tu chodzi o pochłonięcie energii, a nie że samochód zostanie cały, a przeciążenie przy uderzeniu wyrwie ci gówno z dupy przez brzuch.

eaz

2017-05-21, 14:16
@2xUp Co Ty pie**olisz. Jakie normy. Jedynie źle rozpisane prawo. Taka corolla z klatką i pancernymi odlewami zamiast zderzaków ważyła i paliła by tyle co f150. Chodzi o kasę, a normy spalania to się w restauracji przy homarach załatwia.

piotrekt1976

2017-05-21, 16:43
pie**olicie i pie**olicie a realia sa takie ze facet jebnal mi w prawy bok swoja super mercedesowa furą z 2002r w samochod ktory mial 4 miesiace z 2017 r. Zaden szal , zwykly renault Talizman. PO zajsciu krotki opis. Mercedes S320 rocznik 2002-2003 vs Renault Talizman obrywajacy w najslabiej chroniona czesc samochodu czyli prawy bok drzwi i slupek.
Rezultat ? Ja wyszedlem z samochodu praktycznie bez zadnego szwanku nie liczac bolu glowy po odpale poduszek , pan z mercedesa i jego latorosl siedzaca z tylu karetka i szybko do szpitala. Wyglad pojazdow : niby renault rozj***ny drzazgi a mercedes niewiele ale ogledzinywykazaly posoro krwii w mercu i nawet kropeli w renaulcie wiec skonczie te pie**olenie bo co jak co ale bezpieczenstwo w pojazdch z dzis i sprzed 10-15 lat to jest kosmiczna roznica ....

Moze sobie dalej pie**olic ze pancerne blachy itd ale jaki k***a sens zeby samochod wygladal jakby nic sie nie stalo a ty zostajesz kaleka bo konstrukcja przenosi wszysko na ciebie ?
Ogarnac sie o skonczyc pisac te pierdy ze volvo to czy volvo tamto, bo jakby mialo dosc do czlowiego zderzenia to wole siedziec nawet w trche mniejszym ale najnowszym samochodzie jak w tym niby super pancernym volvo...
A tutaj mozecie sobie objerzec co zostaje z tego niby pancernego volvo po zdrzeeniu z bardzo marnym samochodem nowszej generacji bo nie napisze ze najnowszej czyli renault modusem . I to by bylo na tyle w kestii tzw pancernych samochodow....
https://www.youtube.com/watch?v=qBDyeWofcLY macie k***a i zrozumcie ze jesli cos wyglada pancernie to nie zawsze takie jest ...

botcislaw

2017-05-21, 18:51
Myślicie że oddadzą te samochody do wyklepania?

bonee

2017-05-21, 19:43
piotrekt1976, wszystko fajnie ale z volvo wyciągneli silnik przed testem więc o czym mówimy? :)

AdiOsAmigos

2017-05-21, 20:22
A Kamaz i tak ma w dupie twoje 5 gwiazdek ANCAP

Paulo21

2017-05-21, 20:58
@piotrekt1976

Skad wiesz czy mieli zapiete pasy? Skoro byla krew to nie ma innej opcji tylko musieli latac po samochodzie i o cos uderzyc. To samo by bylo jakbys sam pasow nie zapial. Do tego mowisz, ze po aucie szkod nie bylo widac. Ska to ciezka krowa, podejrzewam ze jak predkosc nie byla duza to auto sie naprawi i bedzie smigac a z tej renowki sie zrobil banan i zawsze bedzie 4 slady zostawiac

Wiewór

2017-05-22, 09:04
Myślę, że wielu Polaków po obejrzeniu tego filmiku w końcu przestanie robić na złość całemu światu i oddadzą wreszcie swoje stare auta na złom i w końcu pójdą do salonu po nowe bezpieczne.
Ja się przekonałem i dziś po robocie idę kupić sobie avensis za 100000zł. Zapłacę w gotówką a co.

Talbot0

2017-05-22, 14:38
propaganda j***na

.Piotrek

2017-05-22, 16:36
Paulo21 napisał/a:

@piotrekt1976

Skad wiesz czy mieli zapiete pasy? Skoro byla krew to nie ma innej opcji tylko musieli latac po samochodzie i o cos uderzyc. To samo by bylo jakbys sam pasow nie zapial. Do tego mowisz, ze po aucie szkod nie bylo widac. Ska to ciezka krowa, podejrzewam ze jak predkosc nie byla duza to auto sie naprawi i bedzie smigac a z tej renowki sie zrobil banan i zawsze bedzie 4 slady zostawiac


Co z tego że auto ktoś sobie naprawi i sprzeda następnemu łowcy prestiżu, skoro kierowca leży w ładnej kwaterze na pobliskim cmentarzu?

SKZ

2017-05-22, 18:35
Skoro starsza tojka się bardziej złożyła, to nie świadczy to przypadkiem o pochłonięciu większej energii od nowej? A to oznacza mniejsze przeciążenie dla człowieka