18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pojebany wariat w MMA

Cyjanek • 2019-06-29, 12:38


Poj***ny wariat robi show :tasak:

Pełna walka:
spoiler

C0C0JUMBO

2019-06-29, 12:57
Czy wariat? Umiejętność zrobienia salta nazywasz wariactwem?... Trochę oryginalne, ale jak bije kurdupla to nie robi na mnie wrażenie. Gdyby miał równego sobie to by się nadział na długą noge i po popisach...

Cyjanek

2019-06-29, 13:09
C0C0JUMBO napisał/a:

Czy wariat? Umiejętność zrobienia salta nazywasz wariactwem?... Trochę oryginalne, ale jak bije kurdupla to nie robi na mnie wrażenie. Gdyby miał równego sobie to by się nadział na długą noge i po popisach...



Miło poznać znafcę, który wie co i jak w klatce. Ile stoczyłeś walk nie licząc tych na konsoli?

A tak poważnie, to tylko idiota lekceważy przeciwnika. A ten wariat robiąc takie show mógł zaryzykować tym, że dostałby niespodziewanie w żuchwę, gdzie siła uderzenia nie ma znaczenia i zaliczyć nokaut albo zaryzykować kontuzją. Reasumując: proponuję iść na trening i wziąć sobie ''kurdupla'' na pierwszy sparing spróbować robić salta (bo to nic według ciebie nadzwyczajnego), a dopiero później się wypowiadać oraz tak, uważam tego wariata za idiotę, ale widowisko zrobił niezłe.

feku2710

2019-06-29, 13:34
Dobry jest trochę musiał bym się nagimnastykować żeby mu wpie**olić :kawa:

zwierzak30

2019-06-29, 14:30
TY k***a,wariata widziałeś??
To patrz na tego.
Poznasz prawdziwe znaczenie pojęcia - Wariat.

ProVVe

2019-06-29, 14:31
feku2710 napisał/a:

Dobry jest trochę musiał bym się nagimnastykować żeby mu wpie**olić



Też o tym pomyślałem. :D Uważam, że jakbyś już złapał go za kostkę to byłby jego koniec. Wyraźnie widać, że ma słabe kostki

Cyjanek

2019-06-29, 15:34
@zwierzak30, skoro chcesz prawdziwego wariata to zobacz sobie Johnny Walker, obecny półciężki zawodnik UFC, w którym widzę przyszłego mistrza swojej kategorii.
spoiler

Bo to Ty wysłałeś to jakiś nafetowany neardentalczyk z ch*jowym rekordem.

FralTral

2019-06-29, 16:10
Tera stare filmy z yt sa w modzie ?

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-06-29, 22:02
Tęsknie za Pride gdzie dozwolone były kopy na łeb gdy zawodnik leżał tak samo kolana na głowę w parterze.Do tego japońce na widowni,którzy nie buczeli jak bydło ,szanowali walkę w parterze i takie smaczki że jak ktoś walczył w kimono to mógł dusić przeciwnika pasem od tego stroju.Amerykance promują swoich przydupasów tym,że jak jesteś np z innego państwa to przechodzisz testy antydopingowe,a swoich pupilków dla których przychodzi tłuszcza,one dziwnie omijają póki leci hajs.

Ja...........ro

2019-06-30, 01:36
C0C0JUMBO napisał/a:

Czy wariat? Umiejętność zrobienia salta nazywasz wariactwem?... Trochę oryginalne, ale jak bije kurdupla to nie robi na mnie wrażenie. Gdyby miał równego sobie to by się nadział na długą noge i po popisach...



Zero szacunku do chinola za startowanie do Fedora




killua

2019-06-30, 08:18
Każdy kraj ma takiego Pereire na jakiego zasługuje :D