18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pojebaństwa ciąg dalszy

~Velture • 2017-10-26, 10:47
(jak zwykle tłumaczone luźno a źródło na dole)

Władze UK chcą aby ONZ w swoich traktatach używało terminu "Ciężarni ludzie" zamiast "Ciężarne kobiety"


Władze Wielkiej Brytanii sprzeciwiają się terminowi "ciężarna kobieta" i zachęcają Organizację Narodów Zjednoczonych do używania terminu "ciężarne osoby" zamiast "ciężarne kobiety" w swoich nowych traktatach.

W czym leży problem?
Władze UK twierdzą, że termin "ciężarne kobiety" wyklucza ciężarnych transseksualistów.
(tu już luźno:)
Według wielu praw i traktatów międzynarodowych oraz innych aktów prawnych kobieta ciężarna nie może zostać skazana na karę śmierci więc aby chronić transformersów trzeba to zmienić na "ciężarni ludzie"
Trzeba to zmienić aby nie wykluczać autobotów którzy urodzili dzieci a nie tylko kobiety które urodziły dzieci.

(teraz ZONK programu)
Co na to ludzie?
Niektóre feministki są oburzone sugestią aby zmienić termin "ciężarna kobieta" na "ciężarna osoba".
(hue hue hue)


źródło: http://www.theblaze.com/news/2017/10/23/uk-officials-want-new-un-treaty-to-use-term-pregnant-people-instead-of-pregnant-women/

Adolf

2017-10-27, 00:53
dobra.wróżka napisał/a:

Czyli jednak kobieta to człowiek?



Nope. Nawet same feministki zdają się być innego zdania:

Lysack

2017-10-27, 01:26
Czekajcie, czy ja dobrze rozumiem? Ma być "pregnant people" zamiast "pregnant women", ale w liczbie pojedynczej, zamiast "pregnant woman", będzie "pregnant man"?

To jest jeszcze bardziej zabawne niż wydawało się początkowo :D

SpijaczWymiotów

2017-10-27, 02:53
Łoo k***a musiałem flaszke otworzyć bo nie wierzyłem w to co przeczytałem. Czyli teraz jak będzie? Ktoś mnie wk***ia, nasyłam na niego laskę w ciąży aby go kropneła (zaj***ła). Ta jednak tłumaczy, ze czuje się facetem pomimo wyglądu i chce być traktowana jak facet ergo jest homosiem ergo kara śmierci odpada. k***a genialne ile to teraz zdradzonych kobiet, które zaj***ły meża będzie miało wymówkę w sądzie jak to przejdzie (warunek, że są w ciąży ale to nie stanowi problemu).
Pewnie ktoś to zaskarży jakiś facet co czuje się kobietą bo on nie może mieć dziecka i nie jest to równouprawnienie.
Zresztą uk wyszła z ue więc ma ch*ja do gadania :tasak:

Xs...........33

2017-10-27, 03:25
@up ty pijoku ty

Lingula

2017-10-27, 03:33
To wlasnie dlatego czasem wstyd wejsc na sadola. Nie mozecie tego po prostu zlac.

~Velture

2017-10-27, 05:38
tranzystor napisał/a:




A polski nierząd chce pozbawić kobiety prawa do aborcji. Nawet w skrajnym przypadku, gdy zapłodnienie jest efektem gwałtu, lub dziecko po urodzeniu nie ma szans przeżycia. I chcą taką ciemnotę przepchnąć w cywilizowanych krajach zrzeszonych w ONZ.


Polskie prawo aborcyjne jest takie same jak za 8 letnich rządów twoich opie**alaczy gał więc szczymryj tam. Jak się zmieni to wtedy masz moje pozwolenie na pie**olenie a póki co japson.

ho...........zo

2017-10-27, 05:56
Ja tam bym skazał ciężarną na karę śmierci, nie rozumiem w czym problem.

dziobak90

2017-10-27, 08:22
Zatrzymajcie tą karuzelę sp***olenia...

Riotstarter

2017-10-27, 08:34
Kogo to obchodzi i co to zmienia? :D

nano50

2017-10-27, 12:08
Kiedy zdajesz sobie sprawę, że to świat jest poj***ny, a nie Ty i możesz spokojnie wrócić do kolekcjonowania zwłok w piwnicy. :D

sumka

2017-10-27, 12:44
Velture, Boli cie dupka że twoi idole cie dymają bez mydła a lewaki się z ciebie śmieją i bardzo dobrze.

~Velture

2017-10-27, 12:57
sumka napisał/a:

Velture, Boli cie dupka że twoi idole cie dymają bez mydła a lewaki się z ciebie śmieją i bardzo dobrze.


Po twoim komentarzu wnoszę, że to ciebie boli dupa na widok moich tematów.

do...........ka

2017-10-27, 13:29
Taktyczny_Adolf napisał/a:


Nope. Nawet same feministki zdają się być innego zdania





Tyle w temacie, kolego.

issei_sagawa

2017-10-27, 18:44
Cytat:

Ma być "pregnant people" zamiast "pregnant women", ale w liczbie pojedynczej, zamiast "pregnant woman", będzie "pregnant man"?

Nie, liczba pojedyncza od people to person.

tranzystor

2017-10-27, 19:25
Velture napisał/a:

Polskie prawo aborcyjne jest takie same jak za 8 letnich rządów twoich opie**alaczy gał więc szczymryj tam. Jak się zmieni to wtedy masz moje pozwolenie na pie**olenie a póki co japson.




Riposta na poziomie. Odpowiem twoim językiem, żebyś zrozumiał - idź opie**alać gałę księdzu, pisowski popie**oleńcu genetyczny.