18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pojebane stany zjednoczone...

Halman • 2021-07-30, 11:39

a kiedyś ten kraj wydawał mi sie taki fajny... :szydera:

wilkoala

2021-07-30, 15:58
Wiewór napisał/a:

Czekamy w takim razie jak zdechnie towarzysz Piotrowicz i Kryże z PiS.
Może będziemy mieli w końcu szczęście i sprawiedliwość spotka tych starych ubeków.



Uważaj żeby od twojej klątwy ze 3/4 lewicy nie powypadały odbyty.
Uprzedzam z góry: nie, nie głosowałem na PiS.

Wiewór

2021-07-30, 16:04
wilkoala napisał/a:

Uważaj żeby od twojej klątwy ze 3/4 lewicy nie powypadały odbyty.
Uprzedzam z góry: nie, nie głosowałem na PiS.



Tak stary 3/4 lewicy siedziało w sądach i skazywało opozycję za bolszewii na kryminał

:lol:

Poj***ło ci się z pisem. Tak kapenke.

Halman

2021-07-30, 16:08
enerpeka napisał/a:

Cóż za wesoły k***idołek; ludzie, psy i dokazujące małpy


tak zwana poprawność polityczna...

Lexter

2021-07-30, 16:14
Kawal baby z tego czegoś bez stanika :mrgreen:

dżonyłojlker

2021-07-30, 16:17
silwerbalk napisał/a:

Ja pie**ole i gliny puszczają ich wolno . albo mieli dobrą bajkę dla glin albo serio jakiś performence albo gliny nie chcą się użerać z nawąchanymi na komendzie



Tam to normalka, nie będą się z brudasami użerać. Hyena tu wrzucił składankę https://www.sadistic.pl/t/538653

Terminantor

2021-07-30, 16:27
Hyena83 napisał/a:

Dokładnie. To słynne już "inaczej" LA Venice



Vespucci Beach...

enerpeka

2021-07-30, 16:27
Cóż za wesoły k***idołek; ludzie, psy i dokazujące małpy :)

xv89

2021-07-30, 17:06
mmarekk napisał/a:

Niestety hameryka fajna jest tylko w filmach. Ale jak, najbardziej jestem za takimi akcjami ponieważ iż aczkolwiek tudzież gdyż sami sobie do tego dążą. Tak jak i afrykańskie niemcy tak i biała francja



Coś chyba z Tobą nie tak, skoro jesteś za rozróbami, jak jakiś antifiarz czy inne gówno, które sieje rozpiździel wkoło dla samej przyjemności płynącej z robienia innym, uczciwie pracującym ludziom, pod górkę?
Większość normalnych ludzi ma nieco bardziej wysublimowane i pokojowe podejście do życia, płynące ze zwykłej logiki niegenerowania niepotrzebnych problemów, które należałoby rozwiązać.

Miejsce świrów jest w wyspecjalizowanych placówkach. Niezależnie od koloru skóry tego debila z kijem. Jak ktoś ma nierówno pod deklem, to należy zakładać, że jest niebezpieczny dla otoczenia i może uderzyć w każdej chwili, w każdego.

spaghetti

2021-07-30, 17:16
Co tu się właśnie odjebuje...

wilkoala

2021-07-30, 17:24
Wiewór napisał/a:

Tak stary 3/4 lewicy siedziało w sądach i skazywało opozycję za bolszewii na kryminał



W sądach siedzą ci których aktualnie sprawująca władza do tego powołała i z którymi ma po drodze.
Za czasów SLD multum byłych UB uniknęło odpowiedzialności, właśnie dlatego że mieli swoich znajomków u władzy.
Absolutnie nie twierdzę że co innego robił AWS, PO, PiS, chociaż ci ostatni to już przekroczyli wszelkie granicę.
Oni wszyscy są tacy sami, jak to śpiewał Kazik: "różnica jest tylko taka że jedni mówią że pewno Boga nie ma, a drudzy mówią że jest" i nie bądź naiwny myśląc że dzisiejsza "lewica" to co innego co dawne SLD, bo są tacy młodzi i mądrzy i tacy zupełnie inni.
Choć przyznaje że i tak są 100x lepsi niż PiS.

KrystekKrystek

2021-07-30, 17:50
bercisko napisał/a:

Trochę off top, ale chyba warto:
"Z niekłamana radością informuję, że w Szwecji odszedł na łono Stalina, czyli zdechł, żydowski sędzia stalinowski stefan michnik" - czytała Krystyna Czubówna



Czyli co?! Szechter nie pozdrowi brata??

zlaskipanskiejbozydarr

2021-07-30, 19:36
Halman napisał/a:

liczymy na prawo serii...


Mów za siebie obszczymurze

El Caudillo

2021-07-30, 20:26
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Mów za siebie obszczymurze



ocho komuch się ztriggerował, przydałoby się jeszcze paru bohaterów tego PRLowskiego k***idołka zabrać na wycieczkę helikopterem (saludos para la gente que comprende ;) )

to musiała być jakaś Kalifornia, bo żadna sierota nie mogła chociaż strzelić w powietrze , może by się zwierzyna uspokoiła, a jak nie to Hard sam się nie napełni , ile można oglądać Silvy z faveli :P

~Imperator

2021-07-30, 22:35
Wirusie...uaktywnij się tam po stokroć... błagamy :hitler:

wins89

2021-07-30, 22:36
powinni zmienić nazwę na stany popie**olone