18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pojebana!

krzyks • 2018-02-09, 12:45
Chyba widzisz mnie z daleka :ciasteczkowy2:



Kierowca robił co mógł, ale mu się nie udało :nie_znaju:

W sumie to do 20 sekundy, potem dla pasjonatów komentarzy.

Wiewór

2018-02-09, 12:49
Znowu napiszę coś nie do pomyślenia dla statystycznego furmana z paseratti ale w takiej sytuacji nie objeżdża się pieszego tylko hamuje bo nie wiadomo co pojeb odpie**oli.
Prokurator będzie miał wyj***ne na tłumaczenie, że chciołem jom objechoć ale mnie wskoczyła pod pasacika...

poligon6

2018-02-09, 12:51
Wyrok byłby srogi, wszak to uszczuplenie dochodów ojca inkasenta.

józekdeluxe

2018-02-09, 13:00
Ładny ma głos ta pasażerka. Mogłaby mi pie**olić nad głową :amused:

ProVVe

2018-02-09, 13:08
Tej babie przydałby się wyjść i naj***ć pasem po piździe... Na bank jakiś ochotnik, który lubuję się w geriatrii się znajdzie

endrjuZlasu

2018-02-09, 16:08
Abraxus napisał/a:

Znowu napiszę coś nie do pomyślenia dla statystycznego furmana z paseratti ale w takiej sytuacji nie objeżdża się pieszego tylko hamuje bo nie wiadomo co pojeb odpie**oli.
Prokurator będzie miał wyj***ne na tłumaczenie, że chciołem jom objechoć ale mnie wskoczyła pod pasacika...



a to nie jest tak że jej wina bo ona nie ma prawa wejść w tym miejscu na drogę?

albazsanagycjib

2018-02-09, 16:14
Dokładnie, jej wina i ch*j. Nie wolno jej było tamtędy przełazić, żaden ubezpieczyciel nie wypłaciłby jej z tytułu takiego zdarzenia odszkodowania.

Nemayu

2018-02-09, 16:50
Było ponad 100m do pasów? Było, więc mogła przejść, ale zrobiła to ch*jowo.
Skończcie pie**olić, że nie mogła skoro mogła i inni też mogą, dlatego wydeptali ścieżkę, ba, nawet położyli chodnik.
Wymusiła pierwszeństwo i tyle.

PS: Kierowcy tak bardzo się spieszyło by zatrzymać się na pasach razm z innymi, że za wszelką cenę nie chciał zwolnić. Jak by mu się wj***ł tir przed maskę to hamował by bez zastanowienia, ale jak chodzi o pieszego to najlepiej w niego przyj***ć, a później się na niego wydrzeć.

Mógł zwolnić zatrąbić i pojechać dalej. Bez emocji...

tarcer123

2018-02-09, 17:12
Widzisz mnie z daleka. :amused: Aha i przeoralbym mu te paniusie obok za sam glos.

ZatoX

2018-02-09, 17:22
Nie można przechodzić kiedy jest droga oddzielona pasem zieleni, droga dwujezdniowa. Btw. od tego ma wiadukt j***na klępa. Ale nie bo ciężko po schodach wejść.

korowiow777

2018-02-09, 17:51
Znam to miejsce bardzo dobrze, samochody z górki tam naprawdę szybko zapie**alają. Ale takie są babcie. Mój najlepszy numer jaki widziałem to przy Galaxy na wysepce tramwajowej gdy było jeszcze przejście podziemne 80- letnia babka na dwóch kulach przetaczała się przez barierki wprost pod samochody. Widok niezapomniany. barierka miała jakieś 1,20 m wysokości...

Radbug

2018-02-09, 17:52
Ciekawe jakiego kompa dostał, peceta?

koło_zamachowe

2018-02-09, 18:04
chcial nakrecic afere, zmienilby na prawy pas p*zda i po sparwie, baba zadowolona ze zdążyła do spozywczaka no i kierowca ze nikomu nie naubliżał hah

Wiewór

2018-02-09, 18:26
endrjuZlasu napisał/a:



a to nie jest tak że jej wina bo ona nie ma prawa wejść w tym miejscu na drogę?


Nie jest tak. Polskie prawo nie dopuszcza rozjeżdżania ludzi przechodzących w nieprawidłowym miejscu. Po drugie primo nie wskoczyła pod auto tylko przechodziła.
Mówiłem, że napiszę rzecz nie do przetrawienia :mrgreen:

Nemayu napisał/a:

Było ponad 100m do pasów? Było, więc mogła przejść, ale zrobiła to ch*jowo.
Skończcie pie**olić, że nie mogła skoro mogła i inni też mogą, dlatego wydeptali ścieżkę, ba, nawet położyli chodnik.
Wymusiła pierwszeństwo i tyle.

PS: Kierowcy tak bardzo się spieszyło by zatrzymać się na pasach razm z innymi, że za wszelką cenę nie chciał zwolnić. Jak by mu się wj***ł tir przed maskę to hamował by bez zastanowienia, ale jak chodzi o pieszego to najlepiej w niego przyj***ć, a później się na niego wydrzeć.

Mógł zwolnić zatrąbić i pojechać dalej. Bez emocji...



Wszystko się zgadzam ale droga jest dwujezdniowa więc pieszy nie może przechodzić.