18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pogrzeb Jonah Lomu

naitsyrk • 2015-11-30, 14:39
Dzisiaj odbył się pogrzeb chyba najbardziej znanego/charakterystycznego rugbysty na świecie, Jonah Lomu. Zmarł on 18 listopada.
Na sadolu było już kilka tematów o tym człowieku, poniżej linki do zapoznania się z nimi. Polecam to zrobić przed oglądnięciem filmiku, który ja załączam. Jest to nagranie z ceremonii pogrzebowej na której "odtańczona" została haka ku jego czci. Robi wrażenie.

RIP twardzielu...

Jonah Lomu

Postawny zawodnik



marsel

2015-11-30, 18:53
jak nazywa sie ta sekta?

Biały_Orzech

2015-11-30, 19:00
Irenvelle rip in peace k***a ;D? jak musisz z siebie już debila usilnie robić i atencyjnie stroić z siebie kretyna to się trochę bardziej postaraj.

Toolpa

2015-11-30, 19:10
Vittorio Casamonica miał pogrzeb, który robił wrażenie.

AngryCow

2015-11-30, 19:35
Toolpa napisał/a:

Vittorio Casamonica miał pogrzeb, który robił wrażenie.



Rzeczywiście robił wrażeń. Prymitywny i typowo odpustowy. Taki śmieć bez honoru powinien zawisnąć na drzewie razem z najbliższą rodziną i wszystkimi przydupasami.

qwerq221

2015-11-30, 19:44
co oni tacy ciapaci?

Toolpa

2015-11-30, 20:39
AngryCow napisał/a:



Rzeczywiście robił wrażeń. Prymitywny i typowo odpustowy. Taki śmieć bez honoru powinien zawisnąć na drzewie razem z najbliższą rodziną i wszystkimi przydupasami.



Prymitywy? k***a prymitywny? Akurat prymitywne, to jest śpiewanie pieśni wojennej na pogrzebie kolegi. Zgodziłbym się po trochu z komentarzem o dziczy, który jest gdzieś u góry.

(Pisząc o pogrzebie Vittorio Casamonica abstrah*je od tego jak powinien skończyć, z kim i za co, więc luźniej majtki)

nowynick

2015-11-30, 21:19
@TytanowaPyta

zmodyfikowałeś swój wpis żeby nie wyjść na totalnego ćwoka. BRAWO zawsze jakiś postęp...

oryginał brzmiał (w całości wpisu):
"j***ne tupająco skaczace małpy"

PS to co napisałeś później (dodatkowo o czarnych) może być karalne... brawo idioto...

xobicr

2015-11-30, 21:32
Toolpa napisał/a:



Prymitywy? k***a prymitywny? Akurat prymitywne, to jest śpiewanie pieśni wojennej na pogrzebie kolegi. Zgodziłbym się po trochu z komentarzem o dziczy, który jest gdzieś u góry.

(Pisząc o pogrzebie Vittorio Casamonica abstrah*je od tego jak powinien skończyć, z kim i za co, więc luźniej majtki)



Śpiewanie pieśni wojennej, która była częścią ich życia oraz historycznych tradycji które od dawien dawna są u nich przekazywane z pokolenia na pokolenie jest dla ciebie prymitywne? Tym bardziej na pogrzebie ich kolegi z drużyny, który był wręcz legendą w Nowej Zelandii. Miał duszę wojownika, więc wcale mnie nie dziwi, że go w ten sposób pożegnali.

naitsyrk

2015-11-30, 21:59
hoszo napisał/a:


W ogóle go nie znam.


A moim zdaniem to wyglądało żałośnie.



Po pierwsze, to że kogoś nie znasz nie oznacza, że jest znany.
Po drugie Twoje zdanie jest gówno warte.

zaniek123

2015-11-30, 23:06
jaranie się tym gównianym sportem to pedalstwo i ch*joza.

Toolpa

2015-11-30, 23:09
xobicr napisał/a:



Śpiewanie pieśni wojennej, która była częścią ich życia oraz historycznych tradycji które od dawien dawna są u nich przekazywane z pokolenia na pokolenie jest dla ciebie prymitywne? Tym bardziej na pogrzebie ich kolegi z drużyny, który był wręcz legendą w Nowej Zelandii. Miał duszę wojownika, więc wcale mnie nie dziwi, że go w ten sposób pożegnali.



Nie wyrywaj z kontekstu. Pisałem o włoskim mafiosie, a raczej o jego pogrzebie. Tysiące ludzi, orkiestra z adekwatną muzyka, salwy, płatki róż zrzucane z nieba, złota kareta wioząca trumnę i wszystko w zadumie i tradycji europejskiej (żeby nie napisać rzymsko-katolickiej), a koleś wyjeżdża z tekstem, że "Prymitywny i typowo odpustowy". Jeżeli tamto wydarzenie miało charakter prymitywny, to stado dzików walących się po klacie jak mam nazwać?

xobicr

2015-11-30, 23:23
Toolpa napisał/a:



Nie wyrywaj z kontekstu. Pisałem o włoskim mafiosie, a raczej o jego pogrzebie. Tysiące ludzi, orkiestra z adekwatną muzyka, salwy, płatki róż zrzucane z nieba, złota kareta wioząca trumnę i wszystko w zadumie i tradycji europejskiej (żeby nie napisać rzymsko-katolickiej), a koleś wyjeżdża z tekstem, że "Prymitywny i typowo odpustowy". Jeżeli tamto wydarzenie miało charakter prymitywny, to stado dzików walących się po klacie jak mam nazwać?



Ja pie**ole, porównywać pogrzeb mafioso, człowieka który dorobił się fortuny na nielegalnych interesach, o ofiarach jego działalności nie wspomnę. Miał pieniądze, żeby odwalić taki pogrzeb, ale nadal nie sądzę, że ludzie go żegnali choćby z szacunku. Tutaj mamy człowieka który dla wielu ludzi był idolem, nie sądzę by można było lepiej oddać honor takiej osobie, jak nie przez zrobienie tego, co musiało być związane z jego tradycjami i życiem.

Toolpa

2015-12-01, 00:14
xobicr napisał/a:



Ja pie**ole, porównywać pogrzeb mafioso, człowieka który dorobił się fortuny na nielegalnych interesach, o ofiarach jego działalności nie wspomnę. Miał pieniądze, żeby odwalić taki pogrzeb, ale nadal nie sądzę, że ludzie go żegnali choćby z szacunku. Tutaj mamy człowieka który dla wielu ludzi był idolem, nie sądzę by można było lepiej oddać honor takiej osobie, jak nie przez zrobienie tego, co musiało być związane z jego tradycjami i życiem.



Nie zesraj sie[/gównoburza]

BiOoSs

2015-12-01, 02:09
haka sraka !