18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pogromcy mitów - Paktofonika

ControlYourMind • 2013-01-03, 15:05
Czy tym razem uda się obalić mit ?


pi...........ka

2013-01-03, 19:50
hahahah testuje tylko czy juz moge komenty pisac

modzgi

2013-01-03, 20:06
Przez tą ostatnią modę na paktofonikę i ten denny film odechciało mi się jej słuchać

petru23

2013-01-03, 21:01
Di_ReDD napisał/a:

Że k***a petru co?! Jakim cudem?!



jak to k***a jakim?

"Jestem Bogiem
Uświadom to sobie
Ty też jesteś Bogiem
Tylko wyobraź to sobie
"

kapi500

2013-01-03, 21:03
k***a a ja już wszystkim fanom Paktofoniki to wysłałem:P

amaru2137

2013-01-03, 21:37
petru23 napisał/a:



jak to k***a jakim?

"Jestem Bogiem
Uświadom to sobie
Ty też jesteś Bogiem
Tylko wyobraź to sobie
"



"Ktoś mi doniósł
Że poniósł cię czar 5 minut gamoniu
Nie jesteś Bogiem! Uświadom to sobie!
Nie ma kszty boskości w tobie! To wiedz! "

Tyle w temacie na temat bycia bogiem ;)

petru23

2013-01-03, 21:42
amaru2137 napisał/a:



"Ktoś mi doniósł
Że poniósł cię czar 5 minut gamoniu
Nie jesteś Bogiem! Uświadom to sobie!
Nie ma kszty boskości w tobie! To wiedz! "

Tyle w temacie na temat bycia bogiem ;)



Tylko, że powyższe było kierowane do Donia. Nie wiesz, to się nie odzywaj.

Tyle w temacie na temat bycia bogiem ;)

mk1981

2013-01-03, 21:45
Jeśli można, to powiem coś na temat tego filmu. Ani jedna scena nie miała na tyle ciągłości, by chociaż trochę przypominać normalny film (poza tą w kiblu, jak się migdalili). Dla pewności obejrzałam coś z kina francuskiego po obejrzeniu tego "dzieła sztuki". Ja rozumiem, że można coś spartaczyć, ale żeby aż tak? Wydaje mi się, że reżyser miał "jedną pie**oloną schizofrenię", tylko od kiedy schizofrenikom wolno reżyserować filmy i przepuszczać publiczne pieniądze, bo nie wierzę, by ktoś prywatny dał na to kasę, a jak dał, to wkrótce powinniśmy zobaczyć nekrolog reżysera. Film był kręcony w oparciu o książkę, tylko ja sobie nie potrafię wyobrazić książki napisanej tak, jak ten film się dział - słowo do słowa (bez ładu i składu), byle tylko zapełnić 190 stron. Jedno tylko mi przychodzi do głowy: jak "Jesteś bogiem" jest wybitnym filmem, co niektórym się roi, to ja się nie dziwię, że polscy magistrowie pracują przy zmywaku na Zachodzie. Pierwszy lepszy student ze smartfonem zrobiłby to lepiej, a już totalnie mnie ch*j strzela, gdy widzę ocenę na Filmwebie: 7,3. Jeśli ta ocena jest współczynnikiem = nakłady na reklamę/ jakość filmu, to ja się pytam jakim ch*jem? Przecież nie da się dzielić przez "zero". Idę wziąć leki na ciśnienie, bo mnie k***ica weźmie...

petru23

2013-01-03, 22:06
@up
Gimbazie się podobał to dali dobre opinie. Wiesz, o K44 czy też PFK to oni słyszeli od starszego brata ;)
Filmu nie oglądałem i nie mam zamiaru oglądać. ch*j mnie obchodzi cała ta napinka i atmosfera wokół niego. Wolę sobie posłuchać wysłużonej kasety K44 niż wpie**alać popcorn na tym, jak to zgrabnie określiłeś, wybitnym filmie.

Ba...........co

2013-01-03, 22:21
Magik się w grobie przewraca... Nie chciał być hejtowany za płytę, to go hejtują za film. Sk***ysyny

Mardog

2013-01-03, 22:23
Się uśmialiśmy.

-Majestic-

2013-01-03, 22:26
ch*j wam w kakao. Paktofoniki słuchałem, słucham i będę słuchał. Dlaczego tak najeżdżacie na fanów? Każdy słucha to co chce.
Wiedziałem, że po filmie będzie taki najazd na Paktofonike. Zawsze tak jest, bo chcecie się wyróżniać "O, wszyscy jarają się Paktofoniką to ja powiem, że jest ch*jowa a Magik to łysy psychol" i będę fajny...

petru23

2013-01-04, 15:58
@up
nie, nie będziesz fajny

set11

2013-01-07, 19:51
BongMan napisał/a:

k***a, tak proste i głupie, że śmieszne :D



brawo bongman. w koncu napisales cos za co dam ci piwo

Zielonek92

2014-07-16, 00:12
co do oryginału tego skoczka z dachu to on wstał i przeżył :O