18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pogromca sprayu na owady

~McSadol • 2021-05-04, 21:19
No naprawdę twardziel w ch*j :mrgreen: :dead:


St...........sz

2021-05-05, 04:15
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

Jak pójdzie do piachu to robaki go długo nie ruszą.



Gdzieś czytałem, że podobno ciała ludzi po śmierci ulegają naturalnej mumifikacji z powodu tego, że organizm jest nasączony ogromną ilością minerałów z różnych suplementów czego skutkiem jest zapobieżenie procesowi rozkładu

:-D

ZwykłySadol

2021-05-05, 05:22
Jakieś 90% tych środków zawiera jakiś rodzaj substancji działającej paraliżująco na ośrodkowy układ nerwowy plus układ oddechowy. Oczywiście człowiek jest większy więc musi się tego nawdychać więcej żeby poczuć efekty.

S_Z_A_L_O_N_Y

2021-05-05, 06:00
Stołndzisz napisał/a:

Gdzieś czytałem, że podobno ciała ludzi po śmierci ulegają naturalnej mumifikacji z powodu tego, że organizm jest nasączony ogromną ilością minerałów z różnych suplementów czego skutkiem jest zapobieżenie procesowi rozkładu



Tak mają tylko komuniści o imieniu Lenin. :mrgreen:

Grzecho1234

2021-05-05, 06:40
S_Z_A_L_O_N_Y napisał/a:

Tak mają tylko komuniści o imieniu Lenin.



akurat Lenin to nazwisko...

Cz...........as

2021-05-05, 06:51
ZwykłySadol napisał/a:

Jakieś 90% tych środków zawiera jakiś rodzaj substancji działającej paraliżująco na ośrodkowy układ nerwowy plus układ oddechowy. Oczywiście człowiek jest większy więc musi się tego nawdychać więcej żeby poczuć efekty.



Trochę mieszasz fakty. Zawiera takie substancje, ale takie działanie wykazują w dużej większości tylko przeciwko owadom. Większość insektycydów jest obojętna dla ssaków.

apo5

2021-05-05, 08:46
umar?

Nienasycony

2021-05-09, 23:48
Czy ktoś łaskawy może to podać dalej jako nowy challenge na TikToku? Dzięki z góry. :roll: