18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pogotowie

Pener • 2011-07-21, 23:25
materiał z tvn24, do jakich przypadków ludzie wzywają pomoc?
rodzynek:


całość:

calasty

2011-07-21, 23:38
nowobogadzkie na kredycie... idz pan w ....

Bilonzo

2011-07-22, 00:11
@up

Idź pan w...ziąć słownik, bo za ch*ja nie wiesz jak pisać :P .

Tymon

2011-07-22, 01:13
Moja dziewczyna jest na medycynie i w te wakacje miałą praktyki u lekarza rodzinnego. A, że mieszka w niewielkiej mieścince, staruszków dużo.. I uwierzcie albo nie, ale najczęstszym problemem starszych ludzi nie są bóle.. Nie są jakieś zapaści czy stany zapalne.. Tylko pewne "problemy" natury gastro...
Ludzie potrafili przychodzić i żalić się, że normalnie pierdzą 2 razy dziennie, a dziś zdarzyło się to 4...
Także proszę się nie śmiać z bólu zamostkowego i promieniowaniem zamiejscowym, gdyż są znacznie trudniejsze i gorsze przypadłości:)

zn...........nu

2011-07-22, 08:34
Widzę przyszłość, 98,78 % użytkowników wyłączy drugi filmik w 05.50 minucie

maniutekxxxx

2011-07-22, 08:45
Życzę takiej osobie groźnego zawału a kiedy będzie dzwonić po karetkę powinna usłyszeć że karetka jest zajęta bo pojechała do umierającego psa!

ke...........85

2011-07-22, 09:17
Kumpela pracuje w ratownictwie i opowiadała mi, że kiedyś dostali wezwanie od gościa. Jak to określił "nagły przypadek zagrażający życiu". Po przyjechaniu ekipy okazało się, że facet wsadzał sobie w dupę szczotkę do szorowania kibla i mu zacisło zwieracz. Ci to mają wesoło.

Se...........ki

2011-07-22, 10:36
"Chciałbym zgłosić wypadek, mężczyzna w wieku około 40 lat spadł z drabiny, ciało jest sztywne i do tego co jakiś czas pojawiają się drgawki. Proszę jak najszybciej przysłać karetkę!"

"Pan będzie musiał trochę poczekać, bo dostaliśmy zgłoszenie, że winnym miejscu pacjent się nie rusza, nie oddycha i ma suchy nos"