18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pogoń za grafficiarzem

chiver5 • 2012-07-05, 22:25
+ idealnie dopasowana ścieżka dźwiękowa :mrgreen:


kadaj101

2012-07-06, 17:18
pie**olicie jak potłuczeni. Jakby malował na starych wagonach to byście narzekali że wagony rdza wpie**ala bo graffiti łobuzy malują.

Shymeq

2012-07-06, 18:00
Upie**olić łapy przy samej dupie za bazgranie, niech sobie w domu po ścianach maluje, albo na czole.

Kuriki

2012-07-06, 18:41
Jak ci wszyscy graficiarze chcą sobie malować po ścianach i (czasem) zostać docenieni i twierdzić, że to co robią to sztuka to niech sobie do cholery zrobią własną ścianę, zafajdają i pie**olną na jakąś wystawę ale nie bo najlepiej powiedzieć, że budynek upiększają albo co ambitniejsi twierdzą, iż dla nich jest to forma buntu itp. Straszny bunt, k***a ich mać. I ta moja opinia nie jest z dupy wzięta-uprzedzając tzw "napinaczy"- albowiem znam paru graficiarzy(uprzedzając ponownie-mają talent) i twierdzę, że są pie**olnięci uważając, że jak blok czy murek ogradzający czyjś dom pomażą(czyli dokonają aktu wandalizmu, jak to się ładnie mówi) to się wielce tej (brr) okropnej władzy sprzeciwiają i w ogóle są cool. Chcą zmienić świat to niech wpłyną na politykę bardziej bezpośrednio, a nie na cudzą własność albo lepiej niech sobie marihuanę wstrzykną to będzie spokój :gniew:

Vinewood

2012-07-07, 08:33
Cytat:

Z której części wywnioskowałeś, że jestem grafficiarzem?

Chodzi mi tylko o różnicę:

Prawdziwe graffiti:


Pomyłka. Nie ma czegoś takiego jak "prawdziwe graffiti" chyba że robisz to na własnym domu, albo u siebie w ogródku. Nie każdy chce ogląać jakieś gówna kolesia, który uważa się za nowego Picasse. Szczególnie na osiedlu. Wk***ia mnie to że przyjdzie taki jeden i zacznie bronić menela, bo to jest k***a sztuka. Gówno nie sztuka. Niszczenie wspólnego mienia i tyle. Nie ma przeproś. k***a. :kawa:

dirty_pig

2012-07-07, 10:01
gowno widzieliscie gowno sie znacie pseudo sadysci konfidenci prawilne paragrafy. prawdziwe graffiti to wlasnie malowanie na pociagach

Huherko

2012-07-07, 13:49
Dlatego ja jestem za tym, żeby takie służby zaopatrzyć w tasery, lub inne środki obezwładniające natychmiast - jeden strzał i by się koleś przez następne 5 minut zwijał na chodniku ...

jokotones

2012-07-07, 19:48
a jak sie zaczelo graffiti - w metrze od tagow. To jest kwintesencja właśnie. Malowanie pod presją bo w zeszycie czy na swojej scianie kazdy moze. I jest oczywista sprawą ze jak sie zaczyna to nie zawsze to jest ładne, skila zdobywa sie z czasem, a gdzie go cwiczyc?

anonimowylol

2012-09-17, 16:56
Zna ktoś muzyczkę z tego?

Nu...........ma

2012-09-24, 16:38
Ach przypomniały mi się piękne czasy młodości jak razem z kolegami się do lokomotywowni włamywaliśmy, malowaliśmy pociągi i sp***alaliśmy przez SOKistami.