18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pogoń za czarnuchem

Flodzia • 2023-05-26, 14:08
W Baltimore "ludzie" :niggasmile: oskarżali funkcjonariusza o strzelenie młodemu dzieciakowi w plecy tylko dlatego, że nie mógł go złapać i chciał uciec.


Na kilka sekund przed tym, jak policjant wyciąga broń i strzela, zauważa, że ​​chłopiec sięga po coś za pasek, widzi coś, co wygląda na broń w jego dłoni i odwraca na chwilę głowę, po czym policjant otworzył ogień



krótsza wersja



Być może próbował pozbyć się broni i nie miał zamiaru jej użyć.
Policjant udziela mu pierwszej pomocy, zanim przybędzie weterynarz ale wokół nich zebrał się tłum oskarżający policjanta o strzelanie w plecy.



broń którą miał zatrzymany:

SkoPio1

2023-05-26, 14:34
Przeżył?
Jeśli tak, to Murzyni są zawiedzeni, nie będą mogli kraść, palić i plądrować sklepów*...



spoiler

Juzwa

2023-05-26, 15:13
Jak się ich zleciało, jak much do gówna.

kamuha

2023-05-26, 16:03
Juzwa napisał/a:

Jak się ich zleciało, jak much do gówna.



Czyli można by powiedzieć że zleciało się głównie do gówna jak much do gówna.

zipi

2023-05-26, 16:29
z raportów wynika ze 6.5% (czarni mężczyźni) popełniają 10x wiecej mordestw na białych niż biali na czarnych, gdzie białych męzczyzn jest 38% , czyli jak sobie to pomnozymy to biały zginąć od murzyna ma ponad 60x wiekszą szanse , ale i tak powiedzą ze to murzynów się wybija w tym USA, j***ne lewactwo.

remi1982

2023-05-26, 16:30
A mnie trapi jedno pytanie. Na ch*j murzynowi te recepturki na klamce? Po działkach mu zostały?

zipi

2023-05-26, 16:32
remi1982 napisał/a:

A mnie trapi jedno pytanie. Na ch*j murzynowi te recepturki na klamce? Po działkach mu zostały?



mzoe zeby nie było odcisków palców, albo się po prostu brzydzą dotykąć klamki po swoim koledze, chu wie co te murzyny mają w głowie.

Pentoser

2023-05-26, 16:42
Pewnie pies byl bialy. Ewidentnie mieli ochote na nastpne "nie moge oddychac".

willoo

2023-05-26, 16:49
Pentoser napisał/a:

Pewnie pies byl bialy. Ewidentnie mieli ochote na nastpne "nie moge oddychac".



widać że bamboos ze złotym zegarem na czarnej łapie

vladok

2023-05-26, 20:37
remi1982 napisał/a:

A mnie trapi jedno pytanie. Na ch*j murzynowi te recepturki na klamce? Po działkach mu zostały?



Ma smoluch wielkie graby i chwyt giwerki dlań za mały, to sobie powiększył gumą z gaci.

d-_-bE.Prigozhin61

2023-05-26, 23:08
vladok napisał/a:

Ma smoluch wielkie graby i chwyt giwerki dlań za mały, to sobie powiększył gumą z gaci.



Ten pistolet to trup i pewnie pęknięta rękojeść

kocur

2023-05-27, 00:17
Jedna małpa nawet miała bluzę z napisem "Just do it" . I to mnie zastanawia dlaczego nie odj***ł reszty stada.

Bul_od_bytu

2023-05-27, 11:58
Policjanci powinni odj***ć cały ten małpi tłum. Tak to wygląda: białasy siedzą w robocie a murzyny w swoich norach. Na dźwięk wzywania pomocy przez jednego szympansa całe stado zeszło z drzew by pomóc. O fakcie, że młody szympans uciekał z bronią to już nie pamiętają i to policja jest zła. j***ne gówno anatomicznie przypominające człowieka

Majtkomen

2023-05-27, 12:19
Każda małpka drąca tam morde powinna profilaktycznie też dostać kulkę