18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pogo typu zagłada ;)

Kr...........ek • 2012-05-16, 21:43
Polecam obejrzenie tego filmika, totalna zagłada. Ponad to jeżeli bardzo się przyjrzymy to zobaczymy gościa świecącego tyłkiem do reszty zebranych. Robi to zaraz przed swoją śmiercią ;) .



:ok***a:

Jeżeli ktoś byłby ciekawy nazwy zespołu, to jest to Arkona z utworem stenka na stenku.

PimpMyDick

2012-05-18, 15:19
O ile muzyka jest w porządku i czasem zdarza mi się posłuchać, to już niekoniecznie rozumiem zachowanie tych ludzi. Zawsze myślałem, że się tańczy do muzyki, a nie rzuca na siebie tracąc zęby przy tym.

Necromantic

2012-05-18, 16:10
Ja pie**ole, najbardziej jęczą nad tym pogo ci którzy w nim nigdy nie byli. Jaki ch*j was obchodzą czyjeś zęby?
Ktoś lubi ponapie**alać się w pogo, a ktoś lubi pojęczeć tak jak wy w komentarzach na sadolu.

Podolakk

2012-05-18, 16:13
to nie przypadkiem mosh?

EdmundKemper

2012-05-18, 16:32
radek225 napisał/a:


Jest ogromna scena hip-hopowa i podziwiam graficiarzy, MC's, czy ludzi, którzy na zadany temat potrafią nakręcić takie flow, że po nim zbieram 2 godziny szczękę z podłogi.


Co potrafią zrobić ? :wtf:
radek225 napisał/a:


Mimo to rapu nie lubię i nie polubię na tyle, by słuchać go na co dzień, ale chylę czoła przed hip-hopowcami.


To chylisz czoła przed raperami czy hip-hopowcami ?
radek225 napisał/a:


Jesteś j***nym ignorantem, który myśli stereotypami. I uwierz mi, menel nie słucha metalu, bo dla niego to jest przysłowiowe "darcie mordy", a ćwierćinteligenci słuchają zazwyczaj disco-polo albo techno.


Toż to tutaj jest więcej hipokryzji niż w mózgu Palikota. :shock:

radek225 napisał/a:


Metal jest dla ludzi inteligentnych, i chodząc do liceum stereotypowy metal ubrany w glany i ćwieki miał średnio o 0,5-1 ocenę wyżej ze wszystkiego na tle innych osób.


Ta, miałem w liceum paru kumpli metali i jeden nie zdał, drugi ledwo co zdał, a trzeci zachowuje się czasami gorzej niż ćwierćinteligent. Reszta z nich to ludzie mocno przeciętni.

radek225 napisał/a:


A co do pogo, to rok temu na Ursynaliach stojąc pod samymi barierkami na KoRnie metale uderzyli w pogo. Byłem wypity, przewróciłem się, myślałem, że zostanę zadeptany przez kilkaset par glanów. Myliłem się, bo wyobraź sobie że przede mną pojawiło się nagle 10 par, które mnie wyciągnęły spod glanów.


Kiedyś koledzy chcieli mi pokazać co to prawdziwe pogo. Co prawda było to na działce, no ale oni znali pogo z koncertów. Gdy się przewróciłem i wyciągnąłem rękę to usłyszałem "sp***alaj, na prawdziwym pogo byś zginął." A wszystko skończyło dla mnie na podbitym oku i obitych nerkach i łokciu.

Co do metali zawsze mam dystans. Za dużo powodów dali mi do tego bym ich nienawidził i do tego bym miał odpowiedni dystans do ludzi takich jak oni.

MyBijaCZ

2012-05-18, 17:20
Lubie Rocka, ale metal to już za dużo. No i te pogańskie zabawy na koncercie. NIe wiem czemu ma to służyć, jakby nie mogli poskakać przy muzyce przez 3 do 5 godzin czy tam przelizać jakąś laskę (chodź w przypadku metali to nie wiem czy te wiedźmy można tak nazwać)

DonMiguel

2012-05-18, 19:04
ściana niczym nowym nie jest, ale piwko za zespół.

vetron

2012-05-18, 20:24
Rozróżniajcie metali od "metali" i innych prawdziwych fanów od pozerów itp.

radek225

2012-05-19, 00:20
AmorPatriaeNostraLex napisał/a:


Co potrafią zrobić ? :wtf:

To chylisz czoła przed raperami czy hip-hopowcami ?



Nie chce mi się na to wszystko odpowiadać, ale po prostu żal mi cię. Żeby nie odróżniać RAPu od hip-hopu? Rap to jest muzyka. Hip-hop to jest cała subkultura. Nie słucham w ogóle rapu, a wiem, czym jest rap, a co to jest hip-hop.

EdmundKemper

2012-05-19, 00:33
radek225 napisał/a:



Nie chce mi się na to wszystko odpowiadać, ale po prostu żal mi cię. Żeby nie odróżniać RAPu od hip-hopu? Rap to jest muzyka. Hip-hop to jest cała subkultura. Nie słucham w ogóle rapu, a wiem, czym jest rap, a co to jest hip-hop.



Tak, tak. To gdybyś wiedział to nie da się nakręcić flow, a hip hopowcami nazywani są ludzie słuchający rapu chociaż jest to dość niefortunne określenie. Poza tym wiem czym się różni rap od hh i masz rację. Ale nie każdy kto łapie się do subkultury hh jest hp hopowcem.

bethon1

2012-05-19, 02:17
Powiem tak, co k***a komu przeszkadza ze ktos sie lubi zabawic w mlynku? Za szczyla sluchalem metalu i nieraz na koncertach zdazalo mi sie poszalec pod scena, zawsze k***a pelna kultura. Rzucales czy toba rzucali i tak wkoncu przybiles pione i sie rozchodziliscie w swoje strony. Wyj***les sie to z miejsca kazdy dookola cie zbiera z gleby i NIKT nikogo na sile nie wrzuca w mlynek. Kazdy ma jakies swoje sposoby na odstresowanie czy wyzycie sie, kibole ida na mecz, po meczu ustawka i jest git. Sportowcy poznecaja sie nad pilka czy poskacza po trzepakach i lawkach i tez jest git, dresiarze pomagaja ludziom rozwiazywac problemy:D, metale poskacza w pogo i tez jest git wszystko w swoim gronie kto nie chce to nieuczestniczy w tym i swiat sie kreci.
Szkoda tylko ze na tym forum powstal nowy sposob na odreagowanie pod nazwa "a ch*j obraze sobie kogos" i tak mi nic nie zrobia i nie zobacza jaki zalosny kawalek gowna ze mnie, przeciez to internet.

Wódz uczący się student

2012-05-31, 20:11
radek225 Ręce opadają jak się czyta tego co piszesz widać tylko w gębie taki mocny jesteś bo racje ma irish, że wszyscy cię zeżarli i to bez problemu. AmorPatriaeNostraLex, zagiął cie na wszystkim i nie dziwię się bo lepszego pseudo "wiem o czym mówię" pie**olenia nie słyszałem. Rodzi się tylko jedno pytanie po jaki ch*j tak ściemniać i się lansować na super gościa którym nie jesteś i nie będziesz

Fullmoon

2012-06-10, 00:37
ASP napisał/a:

Brudasy się bawią.



k***a czysty się znalazł, wracaj na swoje baraki cyganie :!:

:idzwch*j:

Ceylon1 napisał/a:

I dobrze brudasów coraz mniej



kolejny... za dużo was z tych baraków pouciekało

irish napisał/a:

pogo jest dla brudasów, meneli i ćwierćinteligentów.
dziękuje, żegnam.



widać, że myślisz tym co masz w awatarze... ups, sorry ty nie myślisz

Akire napisał/a:

j***ne brudasy...



zamknij ryj łysy ch*ju, sram na takich przygłupów jak ty :kupa:

hanysiontko

2012-06-12, 00:14
Kov napisał/a:

Dobry folk metal jest dobry. Polecam Eluveitie i Moonsorrow.



bylem na Elevuitie na metalfescie i powiem ze lepiej sie zabawilem jak na Metallice ;-)