18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Poezja w ruchu

~Sunday • 2022-05-20, 14:39

Czyste złoto :ubawdolez:

dadar123

2022-05-20, 15:20
Jarosławkaczyński napisał/a:

I flaga banderowców w tle obowiązkowa...



Lepsza banderowska niż odwiecznego wroga Polski, czyli roSSji

maxkulczyk

2022-05-20, 15:49
Powinien mu liścia zaj***ć albo bananem rzucić :D

ProVVe

2022-05-20, 16:10
Rozegrał małpiaka jak generał pole bitwy :-D

lokal.szczecin

2022-05-20, 16:13
Jarosławkaczyński napisał/a:

I flaga banderowców w tle obowiązkowa...



Zastanawiam sie kim ty jestes, konto od stycznia na sadolu, ukraincy to oczywiscie bandera a do kompletu jeszcze twoj nik jaroslawkaczynski?!
Wnioski sa dwa, albo trol z rosji albo po prostu glupi jestes. Ja osobiscie obstawiam oba!

baronturbina

2022-05-20, 18:35
lokal.szczecin napisał/a:

Zastanawiam sie kim ty jestes, konto od stycznia na sadolu, ukraincy to oczywiscie bandera a do kompletu jeszcze twoj nik jaroslawkaczynski?!
Wnioski sa dwa, albo trol z rosji albo po prostu glupi jestes. Ja osobiscie obstawiam oba!


Zwykły pedał i ciota siejącą zamęt.

Nemrod90

2022-05-20, 19:51
dadar123 napisał/a:

Lepsza banderowska niż odwiecznego wroga Polski, czyli roSSji



Jeden ch*j, ani jedni, ani drudzy nie byli, nie są i nie będą naszymi przyjaciółmi.

Ziomson

2022-05-20, 22:15
@Tetrix

Najlepszy obrazek jaki kiedykolwiek widzialem na tym portalu!

zipi

2022-05-21, 06:44
lokal.szczecin napisał/a:

Zastanawiam sie kim ty jestes, konto od stycznia na sadolu, ukraincy to oczywiscie bandera a do kompletu jeszcze twoj nik jaroslawkaczynski?!
Wnioski sa dwa, albo trol z rosji albo po prostu glupi jestes. Ja osobiscie obstawiam oba!



ale wy jestescie zj***ni, to ze ktos nie lubi ukrainców to musi kochać ruskich i na odwrót, dokladnie tak samo jest jak ktoś powie ze Tusk to ryży złodziej, w waszych głowkach coś sie miesza i odrazu " Pisowski debil, oglada tylko TVP " a jak ktoś napisze " Kaczyński Pajac" to odrazu Tvn-owy leming" a co jezeli ja sram na ukraine rosję tuska i kaczyńskiego i ? to kim wtedy jestem ?

neo001

2022-05-21, 06:50
lokal.szczecin napisał/a:

Zastanawiam sie kim ty jestes, konto od stycznia na sadolu, ukraincy to oczywiscie bandera a do kompletu jeszcze twoj nik jaroslawkaczynski?!
Wnioski sa dwa, albo trol z rosji albo po prostu glupi jestes. Ja osobiscie obstawiam oba!



Mi też tak na piszesz? Dodaj kiedy gospodarka kacapska w końcu padnie, bo puki co widzę co się u nas dzieje. Pewnie wina piśdzielców, bo nie odcięcia od surowców ue.

Jarosławkaczyński

2022-05-21, 10:18
dadar123 napisał/a:

Lepsza banderowska niż odwiecznego wroga Polski, czyli roSSji



Wcale nie lepsza cioto. Zlasowane mózgi telewizją macie idioci. A wierzcie sobie w to wszystko dalej, najpierw srowid teraz nie nasza wojna a r*chaji w dupe cały czas jesteśmy. Teraz na ulicę jie wychodzicie jak wszystko drogie w ch*j, tak wiem wszędzie drogo więc ch*j tam trzeba siedzieć cicho. Ale jak jakies zjebusy lgbt wychodzą na ulicę ch*j wie po co to oczywiście jest ich pełno. Jebac politykę świata!

TurboKaczka

2022-05-24, 15:22
zipi napisał/a:

ale wy jestescie zj***ni, to ze ktos nie lubi ukrainców to musi kochać ruskich i na odwrót, dokladnie tak samo jest jak ktoś powie ze Tusk to ryży złodziej, w waszych głowkach coś sie miesza i odrazu " Pisowski debil, oglada tylko TVP " a jak ktoś napisze " Kaczyński Pajac" to odrazu Tvn-owy leming" a co jezeli ja sram na ukraine rosję tuska i kaczyńskiego i ? to kim wtedy jestem ?



ty to bez względu na swoje poglady jestes j***na p*zda