18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podziemna TV - program PIS

Topiony_serek • 2014-02-22, 13:01
Prawda. Przyznaję mu rację, nie słyszałem by w rządzie brakło.



Pytanie co zrobić??
Inicjatywa obywatelska? Obywatele decydują?? Zamieszki? Wojna domowa? Czy może Korwin-Mikke?
Polsko tyś mi jedyna! Wskaż mi przeto drogę, która wiedzie do zdrowia twego a zeń nie zboczę. Ukaz mi jak uleczyć twe rany i wytrzebić pasożyty z twego łona, bo noc w noc zmartwienia spędzają mi sen z powiek.

NieWiemZeWiem

2014-02-22, 13:29
Może kolesia nie kocha kamera ale ten koles tak tłumaczu, że nawet skrajny lewicoweic powinien po tym zmienić swoje poglądy. Koleś robi dobrą robptę a takie filmiki itp. powinni puszczac w liceach zamiast tego Wosu czy coś.

Prof._Kot_Budd

2014-02-22, 15:14
Co zrobić ? Dokładnie to co ten koleś, praca u podstaw, tylko to nam zostało w tym momencie.

asco

2014-02-22, 15:16
Korwin gada to wszystko od ponad 20 lat.
Ale ludzie nie chca sluchac.
Ludzie uwielbiaja jak sie im obieca cos ,,darmowego".
Nikt im oczywiscie nie mowi, ze aby dostac 100ke zabiora im najpierw 140.
Na tych zaklamanych haslach zeruja caly czas.
Korwina bardzo skutecznie od lat blokuja w mediach i przy kazdej okazji robia z niego ,,szalenca".
pis/po/sld/tr/psl to jedna banda, ktora tylko wymienia sie stoikami a realizuje jeden plan.
Oni nigdy nie odejda od socjalizmu bo maja z tego pieniadze.
I wcale nie chodzi o to aby wspierac biednych tylko o prowizje jaka oni z tego maja.
Gdyby zmniejszyc podatki do 15% (aktualnie okolo 80%) to momentalnie tych biednych byloby o 90% mniej.
Czemu ludzie pracuja na czarno ? Bo koszty pracy sa chore i na dzien dobry zabiera sie polowe zarobku.
Socjalistyczne bandy okradaja spoleczenstwo karmiac ich haslami jakie to glupie spoleczenstwo chce uslyszec.

crystaldragon

2014-02-22, 15:27
asco napisał/a:

Korwin gada to wszystko od ponad 20 lat.
Ale ludzie nie chca sluchac.



To wina Korwina, zamiast powiedzieć prosto z mostu jak jest to on stosuje trafne choć niezrozumiałe dla większości ludzi metafory. Większość ludzi to idioci majacy problem z czytaniem ze zrozumieniem. Oni chwytają proste hasełka, dlatego Korwin powinien mówić o swoim programie "łopatologicznie" wskazując podstawowe błędy w rozumowaniu lewicowców i socjalistów.
To jest podstawowy błąd dlaczego jeszcze nie jest w sejmie i ma niskie poparcie.

fiszer

2014-02-22, 15:28
Logika większości społeczeństwa: 2005- PiS ma pomysł na Polskę, Wiwat PiS; 2007- PiS to banda złodziei, wiwat platforma, wiwat Tusk; 2011- PO to banda złodziei ale mniejsza niż PiS. Zagłosuję na PO, żeby PiS nie rządził. 2015- PO to jedna wielka banda złodziei. PiS zbawi Polskę. Obrońca ojczyzny i patriota. Wiwat PiS; 2019- PiS to banda oszustów, smoleńsk k***a; PO uratuj nas od oszołomów z PiS.......................
Np. moja babcia. Na polityce nie zna się ni uja, nic nie pomagają tłumaczenia moje, mojego ojca, mojego dziadka (jej męża) ona zagłosuje na PiS bo prokościelni....
Cytat:

To wina Korwina, zamiast powiedzieć prosto z mostu jak jest to on stosuje trafne choć niezrozumiałe dla większości ludzi metafory. Większość ludzi to idioci mający problem z czytaniem ze zrozumieniem. Oni chwytają proste hasełka, dlatego Korwin powinien mówić o swoim programie "łopatologicznie" wskazując podstawowe błędy w rozumowaniu lewicowców i socjalistów.
To jest podstawowy błąd dlaczego jeszcze nie jest w sejmie i ma niskie poparcie.

Nie tylko. Zauważ, że w TV jest praktycznie tylko Korwin i to zazwyczaj w niszowych stacjach (polsat news, tvp info). Dodatkowo zazwyczaj zapraszany jest na rozmowy na "tematy-dupy" typu feministki. Na rozmowę o podatkach i gospodarce był zaproszony parę razy w ostatnich latach. A na dokładkę dziennikarze (szczególnie w TVP) starają się go zdyskredytować, zamiast być obiektywnymi (nie mówię, że mają się z nim zgadzać, ale często są stosowane po prostu chwyty poniżej pasa)

Cembrowina

2014-02-22, 15:34
Gadać a robić to dwie różne sprawy. Korwin gada. Kaczyński gada. Tusk gada. Ale tylko dopuszczając do "władzy" sie dowiemy czy robi to co gada, czy tego nie robi.
Nie podniecał bym sie tak Korwinem, bo jakby doszedł do władzy to ciekawe czy nie zachowywał by się tak samo jak tuski/kaczyńskie/millery.

Sylarr

2014-02-22, 15:36
Lewaki nie zrozumieją.

fiszer

2014-02-22, 15:39
Cembrowina napisał/a:

Gadać a robić to dwie różne sprawy. Korwin gada. Kaczyński gada. Tusk gada. Ale tylko dopuszczając do "władzy" sie dowiemy czy robi to co gada, czy tego nie robi.
Nie podniecał bym sie tak Korwinem, bo jakby doszedł do władzy to ciekawe czy nie zachowywał by się tak samo jak tuski/kaczyńskie/millery.



Zgadza się- nie wiadomo. Wiemy za to jedno: Kaczyński, Tusk, Miller itd. już rządzili i wyszło z tego jedno wielkie gówno. Korwin co by nie mówić jest już u schyłku życia, a od dobrych 20 lat dokłada do działalności politycznej, wyborów itp. z własnej kieszeni. Może ideałem nie jest, ale żadnej realnej alternatywy na razie nie widzę.

el...........wy

2014-02-24, 01:01
To nie jest śmieszne.... od jakiegoś czasu siedzę na forum sympatycypis_pl (kropka zamiast podkreślnika) i staram się wyciągnąć z tych ludzi chociażby 5 różnic jakie znają miedzy programem pis a sld (mowa o gospodarce).
Ci ludzie to fanatycy, którzy na prawdę wierzą , że jarek przyleci na kocie z workiem pieniędzy i im da.
To są ludzie, którzy nie potrafią nawet obronić się przed tezą, że taki program jest w sprzeczności z dekalogiem. Jeśli ktoś ma jakiekolwiek chęci to proponuje właśnie krążyć nawet po forach i tłumaczyć ludziom proste zasady ekonomii. możemy dużo zrobić. Nie myślcie, że się na tym nie znacie wystarczy na prawdę trochę poczytać i można wiele rzeczy zrozumieć.
Polecam książki "Ekonomia w jednej lekcji" Hazlitt czy " Co widać czego nie widać" Bastiata, które w piękny i prosty sposób tłumaczą jak działa wiele mechanizmów. Trzeba chodzić na spotkania z politykami pis , po , sld, tr, psl( nie wime czy są takie spotkania w ogóle :D ) i zapytać jednego łebka z drugim jak sobie to wyobraża, jak według niego to działa i od razu się zamota , jak napieralski przy pytaniu staruszki , która w pół minuty obnażyła jego braki.
Możemy dużo zmienić!