18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podzielił majątek na pół

kaczdaniels • 2015-06-19, 10:52
Pewien Niemiec, po zakończeniu swojego 12-letniego związku, wystawił na aukcji internetowej połowę swojego majątku.



Kończy sarkastycznym "pozdrowienia dla mojego następcy". Licytacja połowy majątku zaczęła się od 1 euro.

lysout

2015-06-20, 06:48
Pochlastany:
pie**olisz Pan że pod publiczkę, stać go było to sobie pociął. Żaden normalny człowiek nie zniszczyłby całego majątku bo by został z ręką w nocniku. Nie ma sensu samemu sobie szkodzić.

Tej, Ty naprawdę jesteś taki naiwny?????
Podam Ci nr konta, wpłać coś na moją rehabilitację - mam stwardnienie rozsiane i potrzebuję pieniędzy..

ukcioo

2015-06-20, 08:18
haha cwaniaczek... wszystko ciął wzdłuż, ale "pół" samochodu, to zostawił z silnikiem :D

Motar696

2015-06-20, 09:07
Debil i do tego niemiec , podwójne combo :mrgreen:

A corsa pewnie już dawno jeździ po naszych drogach z przebiegiem na 65 tyś skręconym i ma w papierach "2 właściciel , 1 w kraju " :lol:

RockyWood

2015-06-20, 10:02
"majątek" :

- iphone (jakże to typowe - chyba najwięcej ich niszczą na YT)
- jakieś stare krzesło ze słomy warte ~5 ojro
- TV samsung z grubaśną ramą czyli w ch*j stary - za minimalną można 5 nowych tam mieć.
- łóżko ewidentnie przytargane ze złomu
- opel corsa rocznik na oko 1997 - ktoś takim jeszcze jeździ? W NIEMCZECH?!
na alusy nie patrzcie - w DE to standard.

no niezła zabawa ale raczej nic poza tym :)

debunked.

servus124

2015-06-20, 11:57
RockyWood napisał/a:

"majątek" :
- opel corsa rocznik na oko 1997 - ktoś takim jeszcze jeździ? W NIEMCZECH?!



Bys sie zdziwil ile w De zapie**ala corsy po ulicach, jest to stare auto, ale nadal jare. Nie kazdy niemiec popie**ala w mega wypasionej furze z 5 litrami pod maska bo do jazdy po miescie po ch*j komu taka fura.... Przyjedz do De to zobaczysz ile tego tu jezdzi.