18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podwójne zabójstwo po rozprawie sądowej

Salieri16000 • 2019-02-01, 19:37
Sąd nakazał dłużnikowi spłatę zadłużenia wierzycielom, którzy byli parą, a zarazem znajomymi dłużnika. Niebanalna kwota $40k okazała się przyczyną podwójnego morderstwa pod okiem kamery zainstalowanej na budynku sądu w którym odbyła się wspomniana rozprawa :


modoc

2019-02-02, 07:57
za 1,5 k pozwolenia nie zrobisz
1. Zapisanie do klubu sportowego lub sportowo kolekcjonerskiego na przykładzie najtańszego NTS wpisowe i składka za pierwszy rok 300 zł
2. Następnie czekasz 3 miesiące by spełnić minimlane wymogi co do członkostwa w pzss i ćwiczysz strzelanie na egzamin koszt różny od 500 zł do ile masz środków
3. Robisz kurs w klubie swoim lub innym na patent, teraz to niby wymóg niby nie ale bez ukończenia kursu kluby nie chcą podpisywać wniosku o przystąpienie do egzaminu na patent cena różnie od 500 do 1000 zł.
4. Mając podbity papier i jesteś zarejestrowany w systemie pzss zapisujesz się na najbliższy egzamin na patent koszt 400 zł plus zaswiadczenie od lekarza przeważnie jest na egzaminie 100 zł
5. zdajesz czekasz na przysłanie kwitu
6. składasz wniosek w klubie i przez system pzss o licencję 50 zł opłaty za wydanie pierwsza przysługuje bez startów z automatu
7. czekasz i czekasz i czekasz aż dostaniesz
8. następnie badania lekarskie do pozwolenia od 500 zł
9. Wniosek do wpa o wydanie pozwolenia na sport i kolekcję 2x243 promes nie liczę bo to dopiero po uzyskaniu pozwolenia wcześniej nie ma sensu

razem 2536 to jest taki optymalny wariant nie liczę poprawki dodatkowego kursu bo jednak zrobienie skupienia na 25 m z 22 jedną ręką nie jest proste. do tego czy zdajesz poppery czy rzutki na strzelbie to też ma znaczenie w cenie.
Oczywiście można zrobić samą kolekcjonerkę jednak tam masz egzamin na Policji jednak jest 100 razy trudniejszy.

d.rahowa

2019-02-02, 08:28
Z 22ki zrobienie skupienia na 25 metrów nie jest proste, powiadasz? Przecież to tylko "korkowiec" bez odrzutu. Prosze Cię! Ja z 22ki na odległość 25 metrow zastrzelę KAŻDĄ spasioną osę lub bąka

killua

2019-02-02, 09:08
Adrian92 napisał/a:

Jak ktoś chce zabić, to zabije, nie będzie potrzebował do tego broni palnej. A nawet jeśli tak sobie zażyczy to ją zdobędzie.
Straszne jak wy jesteście ograniczeni.



pie**olisz głupoty, jak by ten kolo nie miał broni to jedna z tych dwóch osób by żyła bo by uciekła. z dupy se wymyślasz jakieś bzdurne hasła. by zabić nożem trzeba podejść na odległość ramienia a to już nie takie proste.

DonVictorioVittutis

2019-02-02, 10:09
Salieri16000 napisał/a:

Jakby nie liczyć, jesteś pie**olnięty... Wyraźnie napisałem, ze dłużnik ma oddać niebanalną kwotę
Gdyby kwota była banalna ($40 ), to nikt by się nie sądził, bo koszta sprawy sądowej są dużo większe...



Hohoho...

I po co ta agresja i mowa nienawiści.

Widzę, że kolega jest duszą towarzystwa na każdej imprezie.




Salieri16000

2019-02-02, 13:48
DonVictorioVittutis napisał/a:

Hohoho...
I po co ta agresja i mowa nienawiści.
Widzę, że kolega jest duszą towarzystwa na każdej imprezie.



Masz rację- trochę przesadziłem, dlatego też przepraszam... :piwo:

A co do "duszy towarzystwa", to masz rację- jestem ;)

devik

2019-02-02, 13:57
"Sąd sądem ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie" ;-)

lucilla

2019-02-03, 17:16
"Siedź dalej pod dywanem robaku i czekaj na ruskich bo tylko to Ci pozostało. "

Za dostępem do broni jestem jak najbardziej, ale jak ruscy wpadną to trzeba sp***alać, bo broń nam nie pomoże.