18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podwójna ustawka nastolatek w Rosji

Marano • 2020-02-29, 09:09
Ustawka nastolatek gdzieś w Rosji, tym razem dwie na dwie.

Najpierw buziak od chłopaka a potem solidne butowanie i szarpanie się za kudły.


Oponka

2020-02-29, 20:05
Vrog napisał/a:

A z ciebie co wyrosło? p*zdo-paszczur? Zgadlem?



no i czego się dopie**alasz smutny człowieczku? żal ci dupę ściska, że masz brudne okna w piwnicy, a sam jesteś zbyt gruby, żeby bez pocenia się podnieść rękę ze ścierą by je umyć i musisz wylewać swoją żółć na ludzi, którzy mają w dupie twoje istnienie? czy o co ci k***a chodzi?

piniek3

2020-02-29, 23:23
youzeck1984 napisał/a:

Nieważne czy to pojedynek męski czy damski... kopanie leżącego to czyste kurestwo



i za kare powinien byc karny anal

Xs...........33

2020-03-01, 00:55
youzeck1984 napisał/a:

Nieważne czy to pojedynek męski czy damski... kopanie leżącego to czyste kurestwo



Może i tak, ale ona przyszła się napie**alać, wiedziała co się będzie działo, a mimo to sama się położyła i dała się okładać. Idiotka

krasnal_hałabała

2020-03-01, 19:31
Kobiety się okładają po mordach jak byle lumpy a ich chłopaki kibicują zamiast ratować swoje niewiasty... Słowianie... :homer:

SpijaczWymiotów

2020-03-03, 02:44
youzeck1984 napisał/a:

Nieważne czy to pojedynek męski czy damski... kopanie leżącego to czyste kurestwo



Lubie filmiki gdzie kopią leżących a jeszcze bardziej takie debilne komentarze jak twoje, nie chce mi się tłumaczyć, wkleję moją starą wypowiedź:


Cytat:

O cym ty pie**olisz? A jak by taki delikwent napadł by ciebie jak jesteś z żoną i dziećmi, jebnał byś mu i by udawał na glebie, że zemdlał aż stracisz czujność? Wstaje i wyk***ia ci a potem żonie? Jak taki koleś atakuje to lejesz wp*zdę aż nie będziesz 100% pewny, że przestał stanowić zagrożenie dla ciebie i bliskich ci osób i tyle. Tylko nie pisz o honorze...honorowy człowiek nie doprowadza do bójki, nie zaczepia tylko rozmawia.



Brzmi głupio? Przeszukaj harda to zobaczysz takie akcje...na jednym typ odpuścił i dostał jakąś rurą w głowę bo delikwent się wk***ił zadziałało ego...no ale leżacego nie wolno kopać :glowawmur: