18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podsumowanie życia

crossdressphyxia • 2020-09-04, 16:18
Angielski na poziomie marnym.




Noside

2020-09-04, 20:04
Szczęśliwi Ci, którym poj***ły się kroki i szkołę razem z uniwersytetem robią po śmierci :pijaki:

ma...........an

2020-09-04, 21:47
mała młoda rosjanka jest sto razy mądrzejsza od wszystkich czarnych.

werther

2020-09-04, 22:22
martin.villian napisał/a:

mała młoda rosjanka jest sto razy mądrzejsza od wszystkich czarnych.



Następny йобаний в рот поліглот, to jest Ukrainka a nie Rosjanka.

ellsworth

2020-09-04, 22:55
Była taka fajna reklama(?) Kobita prze, prze w czasie porodu aż noworodek wylatuje jak z armaty, leci, leci, po drodze się coraz bardziej starzeje aż wpada prosto do wykopanego grobu.

djpyza

2020-09-04, 23:16
hdposter napisał/a:

Nie zrozumiałem ani jednego słowa po rusku. Gdyby nie dali napisów byłem pewny, że już puszcza się jak jej matka za kromkę chleba.



jesteś zwykłym debilem :( paniał ?

nano50

2020-09-04, 23:49
hdposter napisał/a:

Nie zrozumiałem ani jednego słowa po rusku. Gdyby nie dali napisów byłem pewny, że już puszcza się jak jej matka za kromkę chleba.



O tym właśnie mówili. Tylko debil nie zrozumie.

Justynka99

2020-09-05, 08:57
Na samym początku to w ogóle myślałam, że to nie ruski, tylko jakiś podkarpacki czy białostocki.

kpold3004

2020-09-05, 10:44
StalowyNożyk napisał/a:

Nasze języki są na tyle podobne, że trzeba być skończonym imbecylem, żeby nie zrozumieć co mówi ta dziewczynka.



To , że ty masz kacapskie geny i panimajesz nie oznacza, że każdy Polak je ma.

werther napisał/a:

Następny йобаний в рот поліглот, to jest Ukrainka a nie Rosjanka.




Kacap to kacap , bez różnicy :D

marcino_zly

2020-09-05, 16:17
Drogie dzieci Sadistic.pl , za mych czasów rosyjskiego uczyli w szkole natomiast język ukraiński jest bardzo podobny do języka polskiego.
Ta dziewczynka po ukraińsku mówi.
I mówi prawdę.
Pozdrawiam serdecznie.

mazga50

2020-09-05, 20:45
Ostrovsky napisał/a:

Nie każdy polak rozumie po rusku LoL



- Dlaczego chcesz iść do szkoły?
- Bo najpierw będziemy tam się bawili, później będziemy się uczyli, później znów będziemy się uczyli w gimnazjum, później w liceum, później na studiach., a później pójdziemy do pracy...
- A później...?
- A później już umrzemy.

Presty

2020-09-05, 20:55
StalowyNożyk napisał/a:

Nasze języki są na tyle podobne, że trzeba być skończonym imbecylem, żeby nie zrozumieć co mówi ta dziewczynka.



To nie jest rosyjski. Raczej serbski, słoweński czy ch*j tam wie.
Rosyjskiego sie uczyłem.
To nie jest rosyjski.
Zrozumiałem treść dzięki angielskim napisom, a nie znajomości rosyjskiego

aret

2020-09-07, 03:43
StalowyNożyk napisał/a:

Nasze języki są na tyle podobne, że trzeba być skończonym imbecylem, żeby nie zrozumieć co mówi ta dziewczynka.



Nie k***a, nie są podobne i ciężko jest zrozumieć kacapa gdy nigdy nie miało się do czynienia z tym językiem. I tylko debil myśli inaczej. Widocznie ty jesteś tak stary, że kazano ci się tego uczyć w szkole i cis tam pamiętasz.

dżonyłojlker

2020-09-07, 11:50
aret napisał/a:

Nie k***a, nie są podobne i ciężko jest zrozumieć kacapa gdy nigdy nie miało się do czynienia z tym językiem. I tylko debil myśli inaczej. Widocznie ty jesteś tak stary, że kazano ci się tego uczyć w szkole i cis tam pamiętasz.



Nigdy nie uczyłem się kacapskiego i nie miałem z nim nic wspólnego, nie grałem też w żadne gry komputerowe, jak to ktoś sugerował, ostatni raz za gówniak na Commodore. Zrozumiałem co mówi, bo mam w głowie mózg (do tego on służy). Ty pewnie nawet nie zrozumiałbyś czeskiego, który jest bardzo podobny do naszego. Ewidentnie masz człowieku jakieś deficyty intelektu.

varimas

2020-09-07, 21:55
StalowyNożyk napisał/a:

Nasze języki są na tyle podobne, że trzeba być skończonym imbecylem, żeby nie zrozumieć co mówi ta dziewczynka.



Chyba Twój język jest na tyle podobny, żeby zrozumieć ukraińca czerwony nosie