18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podsumowanie

DeFi37 • 2015-03-30, 22:27
Podsumowanie starych dobrych czasów ''Top Gear''. ;-)
;-)

Insaner

2015-03-31, 14:34
klonik888 napisał/a:

@up

Nie zesraj się.



Ale on ma rację. Program jak program, serio nie rozumiem zachwytu i tej paniki "co my teraz będziemy oglądać", "jak mogli". To nawet nie było zabawne. Poziom dowcipu rodem z Brainiaca, czy innego discovery'owego badziewia.

kapsko

2015-03-31, 14:34
klonik888 napisał/a:

@up

Nie zesraj się.



To ty się czasem nie zesraj, beka z takich jak ty a największa beka z Brytoli, którzy tak lawinowo ruszyli z tą petycją. k***a kozojebcy spod znaku srallaha obracają ich kraj w gówno a ich bardziej obchodzi jakiś bożek celebryta z telewizji, który ma tyle forsy że się nią podciera chyba że wszystko rozpie**olił. Za jakiś czas pójdzie do innego programu/stacji i będzie kosił taką forsę jakiej wszyscy sadole razem wzięci nie zobaczą przez całe swoje życie a gimbaza będzie dalej pilnie chodzić na lekcje żeby potem zabijać się o staż za 800 zeta i stanąć w kolejce po bilet do UK. Przypomina mi to fanatyzm związany z tym ciapolem który odszedł z one direction - też lamenty, płacze, groźby, podcinanie sobie żył. Poj***ne czasy

Alonso

2015-03-31, 14:46
Brakuje sceny jak Clarkson jebnął Irlandczyka w gębę.
Przecież powinni to pokazać.

masterwow

2015-03-31, 15:22
rest in peace Top Gear. Może w przyszłym życiu się zobaczymy

uho82

2015-03-31, 15:44
amba fatima był i ni ma. płakał nie będę

Samudaripen

2015-03-31, 16:33
Daimler1916 napisał/a:



Już płaczą tylko nie chca się przyznać. Zresztą kto przy zdrowych zmysłach ucina głowe kurze znoszącą złote jajka?.


:roll: BBC to państwowa telewizja i mają to bardzo, ale to bardzo bardzo głęboko w dupie czy zarobią na tym programie miliard baksów, czy dwa złote. Mają tak wypie**olone w ch*j w kosmos środki, że są w stanie zrobić szoł pt. "crash testy hyper carów z celebrytami w środku" ze scenariuszem Quentina Tarantino. :roll:
Natomiast Clarkson i tych tam dwóch zrobią pewnie nowe szoł dla innego producenta, no chyba że im się nie będzie chciało.. zresztą jebie mnie to zawsze można pooglądać telexpress. Pozdrawiam

Loaloa

2015-03-31, 17:24
Łamiąca nowość (breaking news) - bibisi przywraca Klarksona do roboty. Zmiękła im rura, bo ktoś policzył ile kapuchy dla nich zarabiał, a przede wszystkim ile stracą bez jego programu.

Osobiście mam mieszane uczucia względem tego typa. Z jednej strony to nieprzeciętnego gatunku buc, cham i kretyn, z drugiej gościu jest po prostu najlepszy w tym, co rob, nie sposóbodmówić mu talentu, pasji i profesjonalizmu. No i parę razy grubo zaszydził z polactwa, co niezmiennie daje mu punkty do zajebistości.

air_jordan_show

2015-03-31, 17:35
klonik888 napisał/a:

@up

Nie zesraj się.



a ty zwal se do topgira