18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podstawówkowe gimbusy

Crewloor • 2014-03-13, 16:33
Znajoma miała praktyki w podstawówce. Z resztą zobaczcie sami :lodowka:



A tutaj info dla tych, którzy nie znają tej spedalonej marki pseudo-butów kosztujących majątek.



Amelinium

2014-03-13, 19:20
Kiedyś owszem, była to marka kultowa. A teraz, również owszem - jest spedalona za sprawą jebnaych gimbów i innych rurkowców, skejtów, srejtów i innych pedałkowatych długowłosych paziów z czapeczkami w kształcie rondla na głowie.

dziabel

2014-03-13, 19:21
Vans to od początku buty dla tych którzy jeżdżą na desce i niech dla nich te buty zostaną.
Jedna z pierwszych firm z zajawką. Szkoda że teraz popkultura pochłania wszystko co napotka na swojej drodze tworząc z tego jednocześnie karykaturę.

Camel_06

2014-03-13, 19:24
Vansy są w porządku, właśnie zaczynam drugi sezon śmigać i trzymają się dobrze. A kupiłem bo nie miałem pojęcia że są hipsterskie czy tam jakieśtam, po prostu były wygodne.

Damian198025 napisał/a:


Mój 7 letni chrześniak uczył się ostatnio miesięcy po kolei.No to dawaj młody pokarz czego się nauczyłeś , a on mi - styczeń,luty,maj,kwiecień,wtorek



Tylko nie bierz się za uczenie go ortografii przypadkiem :roll:

Catacombe

2014-03-13, 19:30
Vansy są spedalone, Nike są spedałone, Addidas jest spedałony.

Co według sadola nie jest spedalone? Kuboty?

szklanka

2014-03-13, 19:34
spedalona marka? Hahaha, autorze (będe łaskawy, choć nie powinienem za te prostackie twe słowa) jesteś zapewne zbyt smarkaty aby pamiętać jaki prestiż miało sie na dzielni mając kilka lat na karku i wansy na nogach, pamiętam jaki dumny latałem w nich za szczyla, a dbałem jak o rower z komunii ;) Więc to że żal dupe ściska że cie na nie nie stać, albo mama nie da to nie znaczy że coś jest h*jowe, a już na pewno nie taka marka jak Vans która nie zasłużyła sobie na takie słowa.

is...........ay

2014-03-13, 19:35
@2up: Mokasyny chyba nie są. Chociaż teraz to wszystko się tak szybko "spedala", że ciężko nadążyć.

xnxx

2014-03-13, 19:37
Adidas i nike nie są spedalone, sam noszę, dresy i jp psują markę, ale w większości ich nie stać i noszą podróby, natomiast vansy noszą teraz ludzie w rurkach = pedały

szklanka ale to było kiedyś, teraz vans = pedał

Crewloor

2014-03-13, 20:05
@szklanka

Dlatego napisałem, że są ,,spedalone", wcześniej nie były, sam nosiłem, więc wiem. Teraz jak już pisałem to komercja, syf, kiła i mogiła.

Hannibal_PL

2014-03-13, 20:19
A ja swoje kupiłem za 10 funtów

Pierre d'Ollony

2014-03-13, 20:26
Catacombe napisał/a:

Vansy są spedalone, Nike są spedałone, Addidas jest spedałony.

Co według sadola nie jest spedalone? Kuboty?



Z tego co zdążyłem zauważyć, to każdy prawdziwy sadol chodzi w garniturze Anderson & Sheppard, jedyne używki jakie akceptuje to kubańskie cygara i szkockie whisky, ewentualnie piwo, ale nie byle jakie, tylko warzone w małym niekoncernowym browarze i oczywiście o specjalnej naturalnej, tradycyjnej recepturze :amused:

Catacombe

2014-03-13, 20:29
Co za logika, to że gimbusy upatrzyły sobie vansy to znaczy że są spedalone? Jak gimbusy podrosną, kupią samochód uznacie jazde autem za pedalską?
Żeby nie było, nie mam vansów, bo nie czaje jak można dać za trampki 200 zł.
Nosze Nike k***a.

Wrangler

2014-03-13, 21:36
k***a, Vansy były zajebiste, za szczeniaka miałem. Podwójne języki w nich, to był laaans :mrgreen:

veroz

2014-03-13, 21:40
vansy...

specodhec341

2014-03-13, 22:27
@up

Dlatego wolę buty z wysoką cholewką. Dobrz trzymają w kostce.

bumcyb

2014-03-14, 02:47
Zaglądam na sadola, widzę temat będący dowodem przerażającej głupoty wśród dzisiejszych dzieciaków i co? w komentarzach dyskusja jakie buty/spodnie są pedalskie, a jakie nie. BRAWO