18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podryw w Radomiu

imek • 2014-03-09, 19:58
Kawałek artykułu 'Jak wyrywać polskie dziewczyny' z marcowego numeru CKM, opisujący w wielkim skrócie sytuację i tradycję panującą w ukochanym przez wszystkich Radomiu.
Tekst autorstwa MAKE LIFE HARDER ('Miłośnicy seksu, a jak jest kasa, to także seksu z drugą osobą.')


spiceman

2014-03-09, 20:42
Bardziej do Sosnowca to pasuje

Qunda

2014-03-09, 21:04
Debilny tekst. CKM kiedyś trzymał poziom, teraz nie warto wydawać na niego pieniędzy.

Sipto-pierdolony_oszust

2014-03-09, 21:14
Qunda napisał/a:

Debilny tekst. CKM kiedyś trzymał poziom, teraz nie warto wydawać na niego pieniędzy.




:krejzi:















tak naprawdę Qunda nie jest z Radomia ale nie mogłem się powstrzymać

imek

2014-03-09, 21:21
@Sipto - też mi to przez myśl przeszło, ale nie chciałem być aż takim ch*jem :)

Może po prostu jest z Krakowa, Warszawy, Podlasia, Gdańska, miasta typu Koszalin, Piła, Inowrocław.. Łodzi lub Olsztyna - bo te tereny też zostały tam opisane :szczerbaty:

tonieja

2014-03-09, 21:48
cały artykuł byłby mile widziany przeze mnie na sadisticu

blizniak

2014-03-09, 22:37
koleżanka mi mówiła, że tam nawet kobiety nie dochodzą, a tak w ogóle nie lubię radomia, mam tam rodzinę

MoTIko

2014-03-09, 22:38
Że kim będą? Szwagrami?! Czy to ja źle zrozumiałem, czy ktoś tu w ch*ja leci?

kosi

2014-03-09, 22:41
Czas przestać chadzać do Babylonu :D

Blizzard93

2014-03-09, 23:00
MoTIko napisał/a:

Że kim będą? Szwagrami?! Czy to ja źle zrozumiałem, czy ktoś tu w ch*ja leci?



Artykuł ma charakter prześmiewczy. Szwagier to brat żony. Napieprzają się, że Radom to patologia i występuje tam chów wsobny.

Zadanie: połącz wątki.

Nie musisz dziękować ;)

Camel_06

2014-03-09, 23:05
anna496 napisał/a:


KROCZĘ?



Dokładnie. I to, k***a, poszło do druku...

Puszczanie takich bzdur do czytelników, z których ci mniej rozgarnięci będą takie byki traktować jako formę poprawną ('bo w gazecie było'), to gwałt na języku polskim, i powinien być karany opasłym ch*jem w dupę.

an...........96

2014-03-10, 00:02
Camel_06 napisał/a:



Dokładnie. I to, k***a, poszło do druku...

Puszczanie takich bzdur do czytelników, z których ci mniej rozgarnięci będą takie byki traktować jako formę poprawną ('bo w gazecie było'), to gwałt na języku polskim, i powinien być karany opasłym ch*jem w dupę.



Dla wielu jest to niestety bzdet. Dla wielu poprawna polszczyzna jest bzdetem.

Jaka jest prawda? To jest bardzo istotne i wielu ludzi zwraca na to uwagę. Umawiałam się ostatnio ze świetnym kolesiem. Ogarnięty, dobry, kulturalny, męski i ogólnie nie można było mu nic złego zarzucić. No ale w końcu musiała przyjść rozmowa w formie pisanej. Wystąpił u mnie momentalny spadek euforii, totalny smutek i co najciekawsze ogromna fala zażenowania. Przykro mi, naprawdę, bo był świetny i nadal jest, ale nie mogłabym być z kolesiem, który nie potrafi pisać po polsku, nie używa znaków interpunkcyjnych i nie używa wielkich liter w zwrotach grzecznościowych. Pewnie jestem trochę przetrącona, ale z dwojga złego wolę poczekać ileś lat na kolesia, który będzie potrafił mnie nakręcić jedną głupią wiadomością tekstową, niż czytać "kohanie, wieczorem zrobie ci tak dobze, ze nie bedziesz mogla pujsc jutro na zajecia". Libido umiera.

DanBK

2014-03-10, 00:33
Nie Babylon tylko G2!

Bila

2014-03-10, 12:27
@imek,daj Warszawę.

imek

2014-03-10, 13:24
Bila napisał/a:

@imek,daj Warszawę.



proszz: