18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podryw pedalarza

~McSadol • 2021-07-14, 22:24
Ma gość łeb - zarwał kobitę jak profesjonalista :mrgreen:


Kaszakisza

2021-07-16, 00:15
pikaczju napisał/a:

@up.
A może zamiast debilnego OC na wszystkie pojazdy mechaniczne, wprowadzić OC na poruszających się po drogach publicznych jakimikolwiek pojazdami? Jeździsz tylko rowerem to masz jakieś tam tańsze, masz wyższe uprawnienia i poruszasz się po drodze samochodem, ciężarówką czy czymś to wykupujesz odpowiednio wyższe i w tym masz niższe grupy pojazdów. To mi się wydaję sprawiedliwe. Odpowiedzialność cywilna powinna obejmować osobę,a nie pojazd. A jak się zsunie na postoju puste auto,to przecież ma właściciela



Dokładnie. Ze swojego doświadczenia mogę potwierdzić, że jako pieszy oraz rowerzysta zacząłem ściśle trzymać się przepisów i stosować zasadę ograniczonego zaufania dopiero po zrobieniu prawka, gdy zacząłem jeździć codziennie autem.

czodA13

2021-07-16, 17:03
NIE, k***A ten zj***ny leb co uchwalil 3pasy z przejsciem dla pieszych powinien placic. Takiego gowna ani w GB NL czy DE nie widzialem. Kolesiostwo i inne przetargo jego mac

ReQ89

2021-07-19, 08:15
carrol93 napisał/a:

Załóżmy że kobieta dostała jakiegoś tam urazu. Weź się k***a "dopros" jakieś kasy od takiego ch*ja nawet po wyroku sądu itd. Jeździsz po ulicy- obowiązkowa jakaś blacha rej i OC.



Wystarczy OC na osobę ale dopóki będziemy ubezpieczać auta a nie kierowcę ten burdel się nie skończy