18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podróże z atrakcjami

Barnellini • 2020-08-16, 23:42
Małpki jak zwykle honorowe :karabin:



[ Komentarz dodany przez: Angel: 2020-08-22, 19:21 ]
Jak was łatwo zmanipulować kawałkiem filmiku. Tu macie całość


Pralpunkt

2020-08-16, 23:47
Niektóre tematy to aż ciężko komentować

T3RMINATOR

2020-08-17, 00:07
Kto zgasił światło!?

Jamal123

2020-08-17, 00:54
pie**olony murzyn, całą jego diabelską rodzinę powinno się za to spalić żywcem.

BrunerOvned

2020-08-17, 01:13
Tzw. "Rada Języka Polskiego" stwierdziła, że "murzyn" jest słowem obraźliwym. Powinni obejrzeć ten film i zmienić zdanie. A najlepiej każdemu w tej radzie "murzyn" (przepraszam CZŁONKÓW rady za obrazę - bo napisałem "murzyn" z małej litery) powinien wyj***ć takiego gonga z partyzanta. Może wtedy szanowna "rada" przejrzałaby na oczy i zmieniła zdanie. Nie pozdrawiam rady, Jesteście członkami.

tarpan

2020-08-17, 04:32
Murzyńskie szmatławce cwaniaki w grupie. Do Afryki lub na Karaiby brudasy.

PsikutaBezS

2020-08-17, 05:57
dlaczego wszyscy! murzyni noszą maseczki?

He...........ta

2020-08-17, 06:22
Najgorszy jest śmiech białych dz**ek i powtarzane "fucking racist". Ludzkie bydło bez świadomości swojego miejsca. Cywilizacja zachodu została zbudowana dzięki pracy i poświęceniu białych mężczyzn. Obecne warunki gdzie kobieta jest na równi z mężczyzną, a nawet faworyzowana, zostało im dane. Nawet przy tak sprzyjających warunkach nie są w stanie odnaleźć się w obecnych realiach i w zdecydowanej większości polegają na mężczyznach. Ojcach, mężach a później synach i to przy zerowej wdzięczności. Po murzynach zawsze należy spodziewać się najgorszego, więc niczym nie zaskoczyli. Zachowanie kobiety razi znacznie bardziej, to tak jakby hodować węże na własnej krwi. Zapominają, że od bycia niewolnicami dzieli je tylko cienka granica kulturowa, której fundamentem jest biały mężczyzna.

~_Killa_

2020-08-17, 07:34
HeretykAkolita napisał/a:

Najgorszy jest śmiech białych dz**ek i powtarzane "fucking racist". Ludzkie bydło bez świadomości swojego miejsca. Cywilizacja zachodu została zbudowana dzięki pracy i poświęceniu białych mężczyzn. Obecne warunki gdzie kobieta jest na równi z mężczyzną, a nawet faworyzowana, zostało im dane. Nawet przy tak sprzyjających warunkach nie są w stanie odnaleźć się w obecnych realiach i w zdecydowanej większości polegają na mężczyznach. Ojcach, mężach a później synach i to przy zerowej wdzięczności. Po murzynach zawsze należy spodziewać się najgorszego, więc niczym nie zaskoczyli. Zachowanie kobiety razi znacznie bardziej, to tak jakby hodować węże na własnej krwi. Zapominają, że od bycia niewolnicami dzieli je tylko cienka granica kulturowa, której fundamentem jest biały mężczyzna.



wstawaj, zesrales sie.

Jebanany

2020-08-17, 09:00
~VaultQuantumLass napisał/a:

wstawaj, zesrales sie.



Wiem że cię to boli ale taka jest prawda gdyby nie biały mężczyzna to teraz byś była niewolnicą .

darayavahus

2020-08-17, 09:00
VaultQuantumLass napisał/a:

wstawaj, zesrales sie.



Poczułeś to na swoim głupim ryju?

zwierzak30

2020-08-17, 10:38
Przykro mi ,ale czego ten białasek się k***a spodziewał?
Zamiast trzymać rozsądną odległość od szympansiej gawiedzi,wystawił pysk na partyzanckiego strzała.
Zero instynktu samozachowawczego.

LuckyPunch

2020-08-17, 11:24
Ze to r*chane bydle nie zdechlo gdzieś kilka lat temu wyj***ne przez matkę orangutanana do rynsztoju

PhantomMask

2020-08-17, 11:57
VaultQuantumLass napisał/a:

wstawaj, zesrales sie.



Jak będziesz zmywać to gówno to wody z wiadra nie wypij.

dtx88

2020-08-17, 12:11
~VaultQuantumLass napisał/a:

wstawaj, zesrales sie.



Zesrał to Ci się arab kasztanami do mordy. Kolega napisał tak piękny komentarz, że aż się wzruszyłem.