18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Podręcznikowy przykład burego - czyli polska klasyka BMW

Misiek_KRK • 2017-10-30, 08:28
Wieśniak z BMW, ale nagrywający pięknie zrobił go w ch*ja
Cham w 6 sekundzie
słodka zemsta 1:24

Noside

2017-10-30, 08:32
Brakuje tylko niebieskiego łijo łijo

Dzisiaj

2017-10-30, 08:44
szkoda czasu - nie przypie**olil w drzewo :(

ps. fajnie go zrobil w ch*ja - ciekawe jakby sie czul gdyby w BMW przyj***la jakas rodzina z dziecmi i np. 2 lub 3 osoby zaliczyly by zgon :homer: Ja pie**ole - przez takie robienie w ch*ja niewinni ludzie mogli zginac - chyba nawet gorsze od tego zjeba w BMW :/

Gdyby go zrobil w ch*ja i np. zepchnal do rzeki - to co innego :)

dla sadoli taka ciekawostka :

w UK prawie na kazdym skrzyzowaniu zamontowane są dodatkowe swiatla. Gdzies po drugiej stronie - nadal widoczne dla kierującego. Jeśli nie przeskoczysz na pomaranczowym tylko grzecznie sie zatrzymasz - nie musisz byc zdany na laske kierowcy za plecami lub nie musisz wyginac sie jak poj***niec - swiatla masz po drugiej stronie dobrze widoczne.

W polsce mozna by zamontowac dodatkowe swiatla ale nieeeee - szkoda kasy. Wydajmy np na ukraincow lub k***a promowanie jakieś sztuki.

Z drugiej strony dzieki takim swiatlom - niedoj***nie mozgowe z BMW mialoby ulatwione wbijanie sie...

wormgoro

2017-10-30, 08:49
Nagrywający jeżeli zrobił to celowo to mógł narazić postronnych na niezłą h*jnię.
Ciekawe co by zrobił jakby bmka wj***ła się w jakiegoś dzieciaka. Głupota i tyle.
Co do bmw, no zdarza się, może zrobił to celowo żeby nie stać w korku albo zagapił się to stwierdził że nie będzie blokował pasa :) (Wątpliwa opcja) no ale przyspieszenie ma więc kierujący nie stracił by na tym manewrze kilku cennych sekund.

No i w zasadzie filmik o tym jak ponad minutę bmw stoi na światłach.

Pa...........or

2017-10-30, 08:51
Co do tego że BMW to cham zgoda, ale jak widzę jak na lewoskrętach te ameby ruszają po 2 minutach, odstępy że TIR by wjechał pomiędzy itp. to sam niejednokrotnie mam ochotę tak zrobić. Nie robię, bo nie jestem chamem. też mam BMW.

Henboh

2017-10-30, 08:54
Dzisiaj napisał/a:


ps. fajnie go zrobil w ch*ja - ciekawe jakby sie czul gdyby w BMW przyj***la jakas rodzina z dziecmi i np. 2 lub 3 osoby zaliczyly by zgon :homer: Ja pie**ole - przez takie robienie w ch*ja niewinni ludzie mogli zginac - chyba nawet gorsze od tego zjeba w BMW :/



W końcu ktoś pisze z sensem. Większość (może akurat nie na sadisticu albo po prostu jeszcze nie), widzi tylko jak go "genialnie" załatwił, ale o konsekwencjach pomyśleć, to już za duży wysiłek intelektualny.
Jasne burak się wpieprzył jak świnia w błoto, ale to nagrywający stworzył realne zagrożenie.

MajkelSrajkel, o jak mnie te k***y wpieniają, zwłaszcza jeśli jest sygnalizator bezkolizyjny (i zielone trwa na 5-6 aut, a przejeżdża 3). k***a czekasz na zielone to twój psi obowiązek go pilnować, tym bardziej im bliżej sygnalizatora stoisz. Mi często zdarza się coś robić czekając na zielone (i nie mówię o SMS-ach), ale co by to nie było zawsze pilnuje świateł na przejściach, jak pieszym zapala się czerwone, to już jestem gotowy do ruszenia, ale większość przygotowuj się do ruszenia, gdy już się zielone pali.
Do tego włączanie kierunków dopiero gdy zapali się zielone lub już na skrzyżowaniu.

Misiek_KRK

2017-10-30, 09:03
Dzisiaj napisał/a:

szkoda czasu - nie przypie**olil w drzewo :(

ps. fajnie go zrobil w ch*ja - ciekawe jakby sie czul gdyby w BMW przyj***la jakas rodzina z dziecmi i np. 2 lub 3 osoby zaliczyly by zgon :homer: Ja pie**ole - przez takie robienie w ch*ja niewinni ludzie mogli zginac - chyba nawet gorsze od tego zjeba w BMW :/

...



wormgoro napisał/a:

Nagrywający jeżeli zrobił to celowo to mógł narazić postronnych na niezłą h*jnię.
Ciekawe co by zrobił jakby bmka wj***ła się w jakiegoś dzieciaka. Głupota i tyle....



Jak oglądaliscie ten filmik to widać,że nagrywający czekał do momentu zapalenia się czerwonego na wszystkich kierunkach i dopiero wtedy dał sygnał BMW do jazdy.
Podejrzewam, że miał nadzieję, że gdzies obok stoi policja i dopie**oli wieśniakowi mandacik

Samochód przejeżdzający w 1:31 przejechał na czerwonym :)

Henboh

2017-10-30, 09:08
Misiek_KRK, jak już polecasz oglądać filmik, to sam go obejrzyj do końca, bo jakieś 3s po BMW, przejechał jeszcze jeden pojazd z lewej (1:30). Nagrywający nie przewidział, że ktoś może na na późnym żółtym/wczesnym czerwonym przelecieć z dużą prędkością.

Misiek_KRK

2017-10-30, 09:14
Henboh napisał/a:

Misiek_KRK, jak już polecasz oglądać filmik, to sam go obejrzyj do końca, bo jakieś 3s po BMW, przejechał jeszcze jeden pojazd z lewej (1:30). Nagrywający nie przewidział, że ktoś może na na późnym żółtym/wczesnym czerwonym przelecieć z dużą prędkością.



Filmik nie jest mój, więc moge tylko podejrzewać lub domyślac się co chciali zrobić obaj kierowcy. Wg mnie BMW miało tak szybki start, że nawet na ułamek sekundy nie spowodowało spowolnienia ruchu.
Ale za cwaniactwo ch*j mu w dupę

sirapacz

2017-10-30, 10:28
A wpadłeś na to, że to niekoniecznie było buractwo? Pas do lewoskrętu, BMW się zagapił na środkowym pasie i próbował się wcisnąć na właściwy zajmując polpozyszyn. Jest możliwy taki scenariusz? Jest.
Nagrywający wykonując świadomie taki manewr naraził innych na utratę zdrowia/życia, za co powinien odpowiadać wg mnie na spółkę z BMW (bo mógł stać).

Volfodzio

2017-10-30, 11:53
Tak się zemścił, że wybrał najlepszy moment na zachęcenie go do manewru. Pas z naprzeciwka wciąż miał czerwone, a z boku nikt nie jechał. Kilka sekund później i musiałby czekać na środku skrzyżowania jak p*zda (autor) aż ci za naprzeciwka pojadą na wprost, a tak bawarka zwinnie sobie śmignęła.

ra0mir

2017-10-30, 12:56
Cebulactwo z nagrywającego wychodzi ogromne.
1. Czy BMW zrobiło coś źle? Oprócz przejechania na ciągłej - ale to jego problem i jego ewentualny mandat.
2. Czy na pewno BMW to cwaniak a nie zagapiony zwykły kierowca? Niech pierwszy rzuci kamieniem kto tak nie zrobił chociaż raz.
3. Czy nagrywający odczuł spowolnienie w swojej jeździe? Może żona mu rodziła?
4. Lepiej się cebulakowi nagrywającemu na duszy zrobiło po tej akcji? A jak doprowadziłby do wypadku to pewnie spuściłby się w gacie.
k***a ludzie bądźmy dla nas POLAKÓW życzliwi, każdy niech zacznie od siebie, w kupie siła...

lm65

2017-10-30, 13:36
Myślałem, że to czerwone światło świeci się tam 5min, a to pauza mi się włączyła na filmiku.

CbK

2017-10-30, 14:41
Dzisiaj napisał/a:

(...)
ps. fajnie go zrobil w ch*ja - ciekawe jakby sie czul gdyby w BMW przyj***la jakas rodzina z dziecmi i np. 2 lub 3 osoby zaliczyly by zgon :homer: (...)



Przecież kamerka była włączona, byłby dobry materiał.